DJ Soundspace - Your Wedding & International Wedding DJ id:17258

3700 zł / 12 godzin
Wrocław, dolnośląskie
(21)
Dodaj opinię
694-459...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku
 • mówię po francusku

Instrumenty:

 • Saksofon
 • Skrzypce
W branży weddingowej działam od 2010 roku, pomagając Młodym Parom w muzycznej organizacji tego najważniejszego dnia w Ich życiu. Staram się wykorzystać całe zdobyte doświadczenie i wiedzę, aby Państwo Młodzi mogli być spokojni, że wymarzone wesele przebiegnie sprawnie, bez żadnych komplikacji, a zaproszeni Goście jeszcze długo będą wspominać świetną zabawę. W końcu to jedyny i niepowtarzalny dzień w Waszym życiu!

Trochę o mnie... Od dwunastu lat pracuję jako zawodowy DJ, a od ośmiu jako konferansjer i wodzirej. Na swoim koncie mam zagranych prawie 500 wesel oraz ponad 700 różnych imprez okolicznościowych, firmowych i plenerowych. Z wykształcenia jestem dziennikarzem muzycznym i od ponad trzech lat pracuję w radiu, gdyż muzyka to moje życie.
Oprawą muzyczną imprez i bankietów nie zajmuję się z przypadku – to moja pasja, pochłaniająca całe życie prywatne i zawodowe. W pracy DJ-a najwięcej radości sprawia mi parkiet pełen uśmiechniętych, bawiących się ludzi.

Chcę współpracować z osobami świadomymi swojego wyboru, które po zapoznaniu się z moją ofertą, są gotowe powiedzieć „Spraw, by Nasze wesele było wyjątkowe!”. Jeżeli natomiast sami macie niecodzienny pomysł na aranżację muzyczną tego wyjątkowego dnia i chcecie zrobić coś innego, niepowtarzalnego – chętnie Wam pomogę i doradzę!

Jako Para Młoda macie wpływ na:
- Dobór repertuaru muzycznego, przy którym będą się bawić Wasi Goście – stworzenie indywidualnej i niepowtarzalnej playlisty Waszych ulubionych utworów,
- Przebieg całego wesela – wspólne opracowanie scenariusza Waszego wesela,
- Ustalanie harmonogramu wszystkich zabaw i ważnych punktów podczas imprezy – wybór zabaw, animacji i konkursów dla Gości.

Muzyka na Waszym weselu jest obecna w każdym momencie jego trwania - także podczas przerw, czy posiłków (są to utwory delikatne, nastrajające do dalszej zabawy). Mój, legalny zbiór utworów obecnie liczy ponad piętnaście tysięcy tytułów. Zawsze bardzo chętnie spełniam indywidualne i niepowtarzalne prośby muzyczne Młodej Pary – wzbogacając swoją bibliotekę.

Oferuję:
- Prowadzenie Waszego wesela na wysokim poziomie ( oferuję opcję składu jednoosobowego - DJ/Konferansjer, lub dwuosobowego - DJ i Konferansjer) – to do Was należy decyzja jaki skład pojawi się na weselu,
- Profesjonalne nagłośnienie wraz z indywidualnym strojeniem oraz pomiarem akustyki
sali – sprzęt techniczny zawsze dobieram odpowiednio do charakteru Waszego wesela oraz sali, w której odbędzie się impreza,
- Wysokiej klasy oświetlenie – inteligentne oświetlenie pozwalające stworzyć choreografię świetlną do muzyki,
- Szeroki repertuar muzyczny – stworzenie dla Was indywidualnej i niepowtarzalnej playlisty
- Ustalenie i stworzenie harmonogramu Waszej imprezy – uwzględnienie wszystkich ważnych momentów na Waszym weselu
- Prowadzenie autorskich zabawy i konkursów – bez podtekstów seksualnych, namawiania Gości do picia alkoholu, czy krępujących sytuacji – wszystko na najwyższym poziomie kultury osobistej.

Dodatkowo w mojej ofercie znajdziecie:
- Prowadzenie wesela międzynarodowego – w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, ukraińskim i rosyjskim (znajomość kultury zagranicznej oraz mentalności danych nacji),
- Prowadzenie wesela w stylu „Urban Wedding” (wesele bez disco polo, z dużą ilością aktualnych przebojów),
- Prowadzenie wesela w stylu „Glamour Wedding” (wesele w formie bankietu koktajlowego lub zasiadanego)
- Prowadzenia wesela „Alternatywnego” (np. przewaga muzyki rockowej lub klubowej itp.) 

Dysponuję elementami dekoracyjnymi:
- Sceną o powierzchni maksymalnej 32 m.kw.,
- Dekoracjami świetlnymi,
- Fotobudką,
- Napisami LOVE (żarówkowy, skrzynkowy, stół),
- Napisem MIŁOŚĆ,
- Wytwornicą dymu – ciężki dym,
- Wytwornicą baniek mydlanych,
- Bezpieczną pirotechniką sceniczną.

Obsługuję wesela na terenie całej Europy!

Ważne!
Posiadam legalny zbiór utworów, co jest bardzo istotne przy wyborze DJ-a. Decydując się na moje usługi unikniecie wielu nieprzyjemności tj.: niezapowiedziana kontrola ZPAV skutkująca zakończeniem imprezy w czasie jej trwania, czy kara finansowa nałożona przez Urząd Skarbowy. Prowadzę własną działalność gospodarczą, dzięki czemu mogę wystawić fakturę VAT za wykonaną usługę.

Jeżeli chcecie dowiedzieć więcej, poznać mnie - zapraszam Was na spotkanie podczas którego opowiem jak wspaniałe może być Wasze wesele!

Zapraszam do kontaktu!
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Wrocław

Oferta

Wesele
3700 / 12 godzin
Wesele międzynarodowe
5200 / 12 godzin

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (21)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ Soundspace - Your Wedding & International Wedding DJ id:17258
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2018
Mirsk
Data dodania: 27-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Pan Łukasz obsługiwał wiele imprez, na których byłem oraz, które sam organizowałem. Profesjonalizm w każdym calu, począwszy od wiedzy i pomocy w organizacji, przez sprzęt najwyższej klasy, aż po konferansjerkę i oprawę muzyczną, która sprawia, że impreza staje się wyjątkowa i zapada każdemu na długo w pamięci. Przygotowany na 101%. Można na niego liczyć nawet w najbardziej nieoczekiwanych momentach imprezy, przez które z lekkością i łatwością przeprowadza państwa młodych, gości czy publiczność koncertów. Po co szukać, przecież jest Łukasz ;) Moje motto na imprezy i co najważniejsze, zawsze się sprawdza :)
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Wrocław
Data dodania: 25-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Najbardziej profesionalna osoba z jaką miałam przyjemność współpracować! Obsługa wesela na najwyższym poziomie! Rewelacyjny konferansjer i dj w jednym! Polecam w 100%
D
Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Wrocław
Data dodania: 08-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Chcielibyśmy bardzo polecić Łukasza - Dj-a Soundspace`a :)

2 marca 2019 r. zadbał na naszym weselu o wspaniałą atmosferę, goście byli zachwyceni, gry i zabawy były dobrane w 100%, goście wcześniej nie znali wielu zabaw, co sprawiało, że bardzo chętnie brali udział :) Muzyka oraz nagłośnienie robiły robotę, parkiet praktycznie cały czas był pełny. Wszyscy byli pod wrażeniem umiejętności do takiego stopnia, że wielu prosiło o namiary po weselu :) jeszcze raz polecamy i dziękujemy !
Izabela
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-02-2019
Bądzów
Data dodania: 27-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
W skali od 1-10 daje mocne 1000000! Chętnie pobawiłabym się raz jeszcze - już jako gość na weselu prowadzonym przez Łukasza. Ogień, energia i profesjonalizm w każdym calu. Jeśli ktoś zastanawia się nad pociągiem międzynarodowym... to uważajcie na stany przedzawałowe! // współpraca, kontakt i swobodne przekazywanie informacji oraz zawsze cenne sugestie i wskazówki dla Pary młodej. Brak problemu ze zmianami w trakcie wesela i przygotowań. Ta ekipa to najlepszy wybór na niezapomnianą imprezę, nasze wesele na długo pozostanie w pamięci gości właśnie dzięki wspaniałemu Dj-owi. POLECAM Z CAŁEGO SERDUCHA!
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-12-2018
Wrocław
Data dodania: 07-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Fantantyczny DJ, widać ,że to co robi daje mu niesamowitą satysfakcję.
DJ Soundspace
07-02-2019
Dzięki Michale! Największą satysfakcją sprawia mi uśmiech na twarzy tańczących Gości :)
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-08-2018
Wrocław
Data dodania: 19-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Polecam usługi p. Lukasza, w moim przypadku bylo to wesele polsko-hiszpanskie i spelnil nasze oczekiwania. Dobry kontakt przed weselem, mielismy okazje spotkac sie w wybranym dla nas terminie i ustalic szczegoly prowadzenia imprezy, moglismy wyslac listy utworow, specjalne zyczenia muzyczne z naszej strony rowniez byly spelnione. Polecam rowniez oswietlenie jakim dysponuje Dj soundspace. W naszym przypadku zmienilo to totalnie nastroj wnetrza sali. Pozdrawiam, Agata.
DJ Soundspace
21-01-2019
Dziękuję Agato za opinię! Jest ona dla mnie bardzo ważna :)
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Jelcz-Laskowice
Data dodania: 09-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Świetny DJ! bawiliśmy się od początku do końca wesela, wspaniale poprowadził oraz dobrał repertuar muzyczny! bardzo kontaktowy z bardzo dużym doświadczeniem
polecam bo jest dobry w tym co robi ;)
DJ Soundspace
21-01-2019
Wasze wesele było czadowe! Chcę jeszcze raz!
E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Wrocław
Data dodania: 09-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Chcielibyśmy baaaardzo polecić DJ-a Soundspace'a :-)
Łukasz to profesjonalista w każdym calu. Zadbał o wspaniałą atmosferę wesela i o klimatyczne oświetlenie sali oraz idealnie dobrał muzykę i zabawy. Nasi goście nie mogli się go nachwalić, co chwilę ktoś podkreślał, że wybraliśmy fantastycznego DJ-a :-)
Warto także wspomnieć, ze Łukasz to prywatnie bardzo sympatyczny i kulturalny człowiek :-) Na każdym spotkaniu miał dla nas czas, aby odpowiedzieć na nasze pytania, służył radą i rozwiewał ewentualne wątpliwości. Dba o każdy szczegół, w związku z tym nie musieliśmy się martwić o oprawę muzyczną wesela i wszystko wyszło idealnie! :-)
Cieszymy się również, że zdecydowaliśmy się na fotobudkę, która była super zabawą dla gości, a my dzięki temu mamy piekną pamiątkę w postaci księgi gości z ich zdjęciami :-)
Łukaszu, jeszcze raz: WIELKIE DZIĘKI za fantastyczne poprowadzenie naszego wesela! :-)

Emilia i Piotr
DJ Soundspace
21-01-2019
Miło :) Dziękuję za tą szczerą opinię :)
Pokaż więcej opinii
DJ Soundspace

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:DJ SoundSpace
Imię i nazwisko:Łukasz Pawnuk
Adres:Wrocławul. Polna
51-180woj. dolnośląskie
694-459...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 18-11-2015, liczba odwiedzin: 3429
Telefon
694-459...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie