DJ Głośny - wesela mogą być piękne! id:12010

od 4000 do 8000 zł / wesele
Wrocław, dolnośląskie
(8)
Dodaj opinię
725-942...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku
 • mówię po francusku

Instrumenty:

 • Saksofon
Jeśli spytasz mnie czym się zajmuję, to nie powiem Ci, że działam w branży ślubnej obsługując Młode Pary. Powiem Ci, że pracuję z ludźmi, obsługując wesela. To moje motto, które towarzyszy mi każdego dnia! Mógłbym napisać tutaj wiele przydatnych informacji dla Ciebie, ale wiem, że mam tylko 7 sekund na zainteresowanie Twojej osoby! Dlatego wymienię tu tylko 5 korzyści dla Ciebie, a po resztę informacji zaproszę Ciebie na moją stronę internetową, na której dowiesz się wszystkiego na mój temat. Znajdziesz tam sporo materiałów filmowych i zdjęć; będziesz mógł się zapoznać z moją listą weselną na Spotify, czy też odnaleźć adres mojego video bloga "Weselne ABeCadło", który jest poradnikiem dla Par Młodych. Przy okazji, zajrzyj na mój fanpage, gdzie znajdziesz blisko 200 rekomendacji od moich Par Młodych i na bieżąco będziesz w stanie śledzić moje weselne potyczki :)

A teraz przechodzę do meritum sprawy; 5 korzyści dla Ciebie przy współpracy ze mną, które są moimi atutami:

Korzyść nr 1: Jestem elastyczny jak guma do żucia.

Nie mam swojego jedynego sprawdzonego programu. Owszem, posiadam w repertuarze triki i autorskie pomysły powodujące, że Twoim Gościom bardzo mile będzie mijał czas. Lubicie ciekawe, nowoczesne zabawy? Świetnie! Nie lubicie żadnych zabaw? Super! Jak widzicie, ze mną można iść w każdą stronę :) Jestem na tyle elastyczny, że oferuję swoim Parom Młodym, możliwość wyboru mojego setupu sprzętowego na ich wesele. Niewiarygodne prawda, kto tak jeszcze robi? No właśnie, nikt :)
Możecie więc wybrać zestaw "RustykalnY," z drewnianą djką, drewnianym i żarówkowym napisem DJ, lampami retro na trójnogim statywie oraz ciepłym, dekoracyjnym oświetleniem sceny czy też parkietu...lub zestaw "GlamouR", składający się z bardzo wydajnych głowic ruchomych, nagłośnienia i stołu w kolorze białym oraz dowolnym kolorem podświetlenia trawersów, na których znajdują się moje oświetlenie sceniczne. Brzmi dla Ciebie tajemniczo? Zapoznaj się z fotkami, a z pewnością wszystko będzie już wiadomo.

Korzyść nr 2: Jestem człowiekiem wartym zaufania, inaczej mówiąc pewnym wyborem na Twoje wesele.

Siedem lat doświadczenia w prowadzeniu wesel i tylko wesel! Dwieście prawdziwych opinii na fanpage. Szczerze Ci powiem, że nigdy nie zawiodłem. Nigdy nie zadzwoniłem i powiedziałem, że coś mi wypadło i przepraszam...że mi się zepsuł samochód...że przyjdzie za mnie ktoś inny...że nie mam czasu na spotkanie. Kiedy zdecydujesz się na współpracę ze mną, będę cały czas dostępny dla Ciebie. Będę po to, aby niwelować Twoje rozterki czy też obawy, aby doradzić Ci w każdej najdrobniejszej kwestii, pomóc bezstresowo spędzić TEN dzień!

Korzyść nr 3. Jestem multi kulti.

Mieszkałem w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Znam ludzi z każdego zakątka świata! Ba! Znam nawet ich kulturę i obyczaje. Jestem jednym z pierwszych Dj'ów w Polsce, który prowadził wesela międzynarodowe. Nawet moje pierwsze wesele w 2012 roku takie było: polsko - niemieckie. Na dzień dzisiejszy oferuję prowadzenie wesel w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim. A wszystko po to, aby Twoi Goście poczuli się jak u siebie w domu.

Korzyść nr 4. Mam szeroką ofertę i nie zawaham się jej użyć!

Tak naprawdę mam wszystko, czego możesz potrzebować na swój ślub i wesele. Przez wiele lat budowania swojej marki osobistej DJ Głośny i zdobyciu zaufania setek Klientów, doszedłem do takiego momentu, kiedy moja przyszła Młoda Para mówi do mnie: "Macieju, Ty to masz łeb jak sklep. Zaufaliśmy Tobie w 100% i pomyśleliśmy, że lepiej nam jest u Ciebie zamówić saksofonistę, fotobudkę, animacje dla dzieci czy napis MIŁOŚĆ, ponieważ Ty to wszystko ogarniesz i do tego wiemy, że będzie to najwyższej jakości usługa". No i jest, tak to działa. Nie zawodzę również na tym polu. Moja szeroka oferta jest tak szeroka, że poszerzyła się jeszcze o zespół współpracowników, djów, konferansjerów, barmanów. Staram się pomóc zawsze, w każdym terminie. Nawet jeżeli będę mieć ten dzień zajęty, to nie zostawię Was samemu sobie. Zaproponuję DJ'a z mojego teamu Głośny Wedding Team, który poprowadzi Wasze wesele, tak jak ja bym to zrobił.

Korzyść nr 5. Nudno nie będzie.

Jeżeli dobrnęliście aż do tego momentu, to znaczy, że coś Was zaciekawiło. To może zwróciliście również uwagę, że moja rozmowa tutaj z Wami jest inna niż pozostałych djów na tym portalu. Nie oferuję Wam profesjonalnej usługi, nie gwarantuję wyśmienitej zabawy i 100% zadowolenia. Ubieram moją ofertę w inne słowa. I tak samo, kiedy prowadzę wesela, robię to w swoim jedynym, niesztampowym stylu. Mam kilka autorskich choreografii, za pomocą których integruję Gości ze sobą. Używam małych trików na rozkręcenie dobrej atmosfery. Mówię fajne rzeczy przez mikrofon, o Was, o Waszym dniu. Potrafię dolać oliwy do ognia, kiedy na parkiecie już się dymi, a wszyscy czekają na kolejny hit. Tak, zaserwuję go, a jak! Zadanie, jakie sobie stawiam sam przed sobą samym, to uśmiech na twarzach wszystkich obecnych. To tylko tyle i aż tyle.

Zapraszam!
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

DJ na wesele
od 4000 do 8000 / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2017
Certyfikat 2016

Opinie (8)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ Głośny - wesela mogą być piękne! id:12010
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
E
Ewelina i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2015
Data dodania: 22-03-2016
Oprawa muzyczna weselna na najwyższym poziomie ! DJ z odpowiednią prezencją, wysoką kulturą osobistą oraz z odpowiednią dawką poczucia humoru. śmiało możemy polecić każdej parze która decyduje się na DJ'a zamiast orkiestry. Jesteśmy MEGA zadowoleni, gdybyśmy mogli wybrać drugi raz, z pewnością podjęlibyśmy taką samą decyzję. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
M
Monika i Amine
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-05-2014
Data dodania: 21-03-2016
Maciej and Bartek were ready for our wedding in few days! We are very grateful for their quick reaction, keeping in touch in those stressful days, for patience and at last - for preparing our international wedding which started early and ended*** late. Our guests from Algeria described it as the best one that they have ever attended! Good sense of humour and professionalism of Maciej and Bartek made this day fantastic. We definitely recommend them.
R
Roksana i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-12-2014
Data dodania: 18-03-2016
Nasza współpraca z DJ-em Głośnym przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń. Pełen profesjonalizm Maćka widoczny był od samego początku naszej współpracy. Bezproblemowy kontakt (punktualność, szybkie odpowiedzi na maile) i chęć pełnego zrozumienia naszych oczekiwań uświadomiły nam, że mamy do czynienia z prawdziwym specjalistą w tej branży. Od strony technicznej całe wesele, w zakresie oprawy muzycznej, konkursów oraz prezentacji wyszło lepiej niż moglibyśmy to sobie wyobrazić. Każdy punkt naszego wesela został zrealizowany przez Maćka zgodnie z planem, a zarazem był na bieżąco dostosowywany do aktualnej sytuacji na parkiecie i nastroju naszych gości. Wszystkie piosenki z naszej top 50 zostały zagrane przynajmniej jeden raz, a całym repertuarem Maciek trafił idealnie w nasze gusta, w doskonały sposób znajdując utwory bliskie naszym upodobaniom. Nie zabrakło oczywiście piosenek na życzenie, ale nawet najbardziej wymyślne propozycje muzyczne nie sprawiły DJ Głośnemu najmniejszego problemu. Nasi goście bawili się rewelacyjnie, a wesele skończyło się tuż przed 5 rano, co chyba najlepiej świadczy o poziomie usług DJ-a Głośnego :)
W skrócie - Jeżeli szukacie DJ-a na ważna dla Was imprezę, to właśnie go znaleźliście. Polecamy gorąco!
W
Weronika i Michael
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-05-2015
Data dodania: 18-03-2016
Maciek und Dominik haben unsere Hochzeitsfeier wunderbar geleitet und dafür gesorgt, dass wir uns vollständig auf unsere Gäste konzentrieren konnten. Sie haben mit einer sichtbaren Erfahrung und Fingerspitzengefühl die Musik gewählt, bei der unsere polnischen und deutschen Gäste Spaß hatten und sich kennen lernen konnten. Alles in allem eine entspannte Feier mit guter Musik und lustigen Einlagen. Wir haben unser Ziel erreicht: unsere Gäste haben sehr viel Spaß gehabt und wir haben wirklich den schönsten Tag unseres Lebens genossen.
E
Ewa Zarychta
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2015
Data dodania: 16-03-2016
Maćku jeszcze raz chcieliśmy bardzo Ci podziękować, za to że byłeś z nami w tym dniu. Dzięki Tobie nasze wesele było fantastyczne. Marzyłam o bajecznym ślubie i pięknym weselu, ale to co się działo w sobotę 29 sierpnia 2015 przerosło moje oczekiwania. Jesteśmy pod wrażeniem Twojego profesjonalizmu. Grałeś tak cudownie że ludzie sami gnali na parkiet i nie musieliśmy ich wyciągać do tańca. Nigdy nie przepadaliśmy za oczepinami ale to jak je u nas poprowadziłeś po prostu rewelacja. Do końca życia zapamiętam zorbę z moim przystojnymi mężczyznami ;) super naprawdę jesteśmy mega zadowoleni. Dziękujemy Ci że byłeś z nami, że spełniłeś nasze oczekiwania a nawet więcej. Z Ciebie jest taki super gość że nie ma na to słów. Dałeś u nas na weselu z siebie nie 100% a 10000% i więcej. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci i sercach. Jeszcze raz z całego serca bardzo Ci dziękujemy i ściskamy. Będziemy Cię polecać każdemu a w przyszłości na pewno się odezwiemy ponownie ;)
M
Maria i Reg
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-07-2014
Data dodania: 14-03-2016
We were very fortunate to have chosen Maciek as the DJ for our wedding, as he did an excellent job. His music selection was very well considered. He played slow / nostalgic or mood music, during the meals, helping to create a very pleasant atmosphere. After each meal, more lively music was played which got everyone on the dancefloor, having a good time. Our wedding was mixed (English & Polish) & yet somehow Maciek managed to choose the best music from both cultures, enabling everyone to relax & have lots of fun. Bartek was very good with his translation duties, which meant the English guests knew what was being said & what was going on. Both Maciek & Bartek ensured that the (numerous) games we'd requested, were very popular & hence a great success with all the guests. Maciek & Bartek helped make our reception a truly exceptional & memorable event; I wouldn't hesitate to use them again, or to recommend them to anyone.... Consumate proffessionals, both.
M
Michał Benedykciński
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2015
Data dodania: 04-03-2016
Maciek and Bartek were simply the best! We and our guests had a wonderful time with both DJ Maciek and MC Bartek at the helm of the party. We found both Maciek and Bartek attentive during the preparation phase and then very professional during the execution. They were able to balance well the classy side of our 1920’s themed wedding party with the more contemporary music elements along with some exciting party games for all to participate. We can wholeheartedly recommend DJ Maciek and MC Bartek to any bilingual couple looking for a guaranteed great time at their wedding!
J
Justyna Jost
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2014
Data dodania: 02-03-2016
Witajcie, jesli macie tak jak ja do zrealizowania wesele w Polsce mieszkajac w innym kraju, to DJ Glosny czyli Maciek jest profesjonalista w kazdym calu, ktorego warto wybrac. Dziekujemy za zorganizowanie tak wspanialej oprawy muzycznej. Dziekujemy za taka komunikatywnosc - to bylo dla nas bardzo wazne. Maciek ma wielkie doswiadczenie ale o sukcesie tego co robi swiadczy zaangazowanie i pasja. Fajnie bylo poznac tak niesamowita osobe. Dziekujemy raz jeszcze. Dodam, ze moje wesele bylo organizowanie w dwoch jezykach gdzie wiekszosc gosci byla obcojezyczna i roznokulturowa. Bardzo sie balam, ze bedzie ich trudno rozruszac ale zabawa zostala rozkrecona na maksa. Dziekujemy raz jeszcze Justyna i Cory
Maciej

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:DJ Głośny
Imię:Maciej 
Adres:Wrocław
54-063woj. dolnośląskie
725-942...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 09-03-2014, liczba odwiedzin: 6031
Telefon
725-942...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Wrocław

Zobacz wszystkie kategorie