DJ Głośny

od 5500 do 12000 zł
Wrocław, dolnośląskie
(17)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po francusku
  • mówię po hiszpańsku
  • mówię po niemiecku
  • mówię po ukraińsku
  • mówię po włosku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Cześć i czolem! Na początek, bo może gdzieś to umknęło w tym serwisie, to na imię mam Maciek i nie wyobrażam sobie współpracy opartej na zasadzie Klient - Usługodawca. Zbyt sztywne i popmatyczne relacje utrudniają poprowadzenie najfajniejszej, a być może najbardziej ekscytującej imprezy Waszego życia. Dla mnie jesteście zawsze Parą Młodą, a ja chcę być dla Was kimś więcej niż "grajkiem". Cenię sobie przyjacielskie relacje, a często z racji sporego doświadczenia mogę Wam wiele podpowiedzieć, zdradzić kilka pro-tipów lub pogadać o najnowszej produkcji Marvela. Cieszę się z każdego kontaktu z Wami.

Wasz ślub i wesele to, jak i pomysł na ich realizację to tylko Wasza taksówka. A ja zawsze podążam Waszym kursem. Nawet tym wyboistym! Wierzę, że również Wasi Goście będą za Wami kroczyć. Nie chcecie muzyki disco polo? W to mi graj! Nie lubicie zabaw, w których jesteście w centrum uwagi? Dobrze, zaproponuję inne lub zrezygnujemy z nich całkowicie. Wasza wizja przyjęcia weselnego jest moją mantrą. Mogę Wam doradzić w pewnych kwestiach, chętnie opowiem Wam o sprawdzonych patentach i trikach na rozkręcenie wesela. Ale ostateczna decyzja jak to wszystko ma wyglądać, należy do Was.

Decydując się na współpracę ze mna, nie musicie się martwić przebiegiem imprezy. Moim głównym zadaniem jest wykreowanie nieskrępowanej atmosfery do zabawy, komunikowanie się z Wami przy znaczących punktach wesela, integrowanie Waszych Gości za pomocą autorskich choreografii tanecznych.

Od 2013 roku prowadzę również DJ Głośny Wedding Team - grupę djów, muzyków oraz konferansjerów. Mówimy biegle po angielsku, francusku, niemiecku, ukraińsku, włosku oraz po hiszpańsku. Podczas ustaleń z Wami, jesteśmy bardzo elastyczni, ale jeśli chodzi o jakość naszej usługi, to tutaj nie uznajemy kompromisu. Stosujemy tylko pewne i sprawdzone rozwiązania. W ofercie mamy także ciężki dym na pierwszy taniec oraz stylowe, drewniane fotobudki. Przywiązujemy wagę do detali i drobiazgów. Jesteśmy po to, aby realizować Wasze marzenia!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferta jest sprawdzona, a zarazem elastyczna. Każdy znajdzie pakiet dla siebie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Stawiamy na kompleksowość oferty. Osoba szukająca oprawy muzycznej na swoje wesele, stawia na zaufanie i nawiązanie relacji ze swoim DJ'em, od którego zależy wykreowanie pozytywnej atmosfery podczas wesela. Gdy taka relacja zostanie nawiązana, wówczas wielkim atutem staje się nasza oferta, która zawiera szereg atrakcji ślubno-weselnych. Wówczas Para Młoda z łatwością domawia kolejne usługi z naszej oferty, bo wie, że będą one na równie wysokim poziomie jak prowadzenie wesela przez naszych djów i konferansjerów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jesteśmy w branży ślubnej od 2012 roku. Naszym pierwszym weselem było przyjęcie polsko-niemieckie, które odbyło się w Legnicy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usługa trwa 10 godzin od momentu pojawienia się Pary Młodej lub ich Gości po ceremonii zaślubin. Jesteśmy mega elastyczni i każdy może przedłużyć swoje przyjęcie o dowolną ilość godzin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera prowadzenie wesela przez dwie osoby; dja oraz konferansjera. W podstawowym pakiecie oferujemy już najwyższą jakość sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego. Nie uznajemy w tej kwestii kompromisów.

Skład, w którym występujemy.

DJ plus Konferansjer. Czasami DJ pełni rolę też konferansjera. Prowadzimy przyjęcia również w trio lub w kwartecie, ale spokojnie...dodtkowe osoby, to muzycy, na przykład saksofonista i skrzypek elektryczny. W naszej ofercie znajdziecie najlepszych konferansjerów mówiących biegle w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim oraz ukraińskim.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak. Aktualna lista osób pracujących w ramach Głośny Wedding Team jest dostępna na naszej stronie w zakładce Mój Team.

Jaki repertuar proponujemy?

Inny repertuar serwujemy na weselu międzynarodowym, a zupełnie inny podczas tradycyjnego przyjęcia. Unikamy przyjmowania zleceń, gdzie ma być grana muzyka disco polo.

Na jakich instrumentach gramy?

Trzy piękne instrumenty: Gitara, Skrzypce Elektryczne oraz Saksofon. To znajdziesz w naszej ofercie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Co roku aktualizujemy sprzęt o najnowsze pozycje. Posiadamy małe zestawy nagłośnieniowe i te na wesela na ponad 300 osób. Świecimy inteligentnymi "moving heads", jak i modnymi lampami typu retro (vintage).

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

BIEGLE mówimy w języku angielskim, niemieckim, francuskim, ukraińskim i hiszpańskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Prawie 40% zleceń, to wesela międzynarodowe. Zdarza się nam prowadzić przyjęcia, gdzie nie ma żadnej osoby wśród Gości z Polski.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Drewniane fotobudki, a także ciężki dym na pierwszy taniec

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, jak najbardziej. Repertuar ustalamy wspólnie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jest to ustalane na etapie planowania z Parą Młodą.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

ZAIKS opłaca organizator imprezy. My możemy pomóc przy formalnościach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Współpracujemy z najlepszymi konsultantami ślubnymi w Polsce. Po raz kolejny otrzymaliśmy Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, świadczący o najwyższej jakości świadczonych usług. Maciej, czyli DJ Głośny dwa razy do roku organizuje szkolenia dla DJ'ów i Konferansjerów z całej Polski, podnoszący kwalifikacje wszystkich uczestników. Warsztaty te ukończyło już ponad 400 DJ'ów!

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Nasi instrumentaliści posiadają wykształcenie muzyczne (wszyscy).

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uśmiechy na twarzy uczestników - serio. Dobra energia to podstawa!

Certyfikat 2021 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016
DJ Głośny
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 17 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Alicja
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kampinos
Data dodania: 16-09-2021

Maciej z Łukaszem zrobili super show. Wszyscy goście weselni byli mega zachwyceni muzyką oraz prowadzeniem wesela. Starsi ludzie byli zachwyceni tym, że po raz pierwszy oglądali z uśmiechem i bez odrzucenia zabawy weselne. Młodzi bawili się super, a starsi jeszcze lepiej! Dodam, że na zakończenie wesela na parkiecie o 6:20 było jeszcze około 30 osób, które chciały się jeszcze dalej bawić. Generalnie polecam dać im wolną rękę jeśli chodzi o gusta muzyczne. Od początku pełny parkiet, aż do ostatniej godziny. Ciężko było się z niego oderwać.

Z dodatkowych usług bardzo polecamy ciężki dym od Maćka. Widzieliśmy już wiele sytuacji gdzie był to niewypał. Jednak tutaj..... Tańczyliśmy jak byśmy byli w chmurach, Dym czasami aż po szyję :). Pięknym widokiem były dzieci przy końcówce tańcu, które pływały jak w chmurach, a później wszyscy goście mogli przez chwilę się tak poczuć. Jedna/dwie piosenki i dymu brak (Rozwiany)

Wszystkie zabawy, które chcieliśmy mieć były poprowadzone, ew. była decyzja skonsultowana z nami o rezygnacji którejś z nich. Przed weselem kontakt był wzorowy, na wszystkie pytania otrzymywaliśmy jasne odpowiedzi.

Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni i niczego byśmy nie zmieniali jeśli chodzi o muzyczną stronę wesela! Po imprezie słyszeliśmy tylko i wyłącznie pozytywne opinie, ludzie mówili, że to był dużo lepszy wybór niż zespół. Nawet rodzicie, którzy ciężko do tego podchodzili. Polecamy każdemu! Maciej to osoba, która podoła w każdej sprawie.

Maciej
20-09-2021

To było jedno z najbardziej roztańczonych wesel w tym roku. Dziękuję Wam za zaangażowanie, a Waszym Gościom za dobry nastrój!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Jelenia Góra
Data dodania: 05-08-2021

Polecam DJ Głośnego i jego team - Dj Piotra.
Współpraca z Panem Macieje wzorowa. Kwestie związane z organizacją, umową, raz dwa. Wszystko jasne i klarowne.
Dj Piotr prowadził nasze wesele w Nowej Prowincji koło Jeleniej Góry.
Przed weselem szczegółowy odbyliśmy przesympatyczną rozmowę, w trakcie której ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Wywiad był szczegółowy i wszystkie jego punkty zostały fachowo zrealizowane w trakcie wesela.
Wcielił się w rolę konferansjera i DJ'a. Przesympatyczny człowiek, aparycja 10/10!
Nie było ani minuty nudy na parkiecie. Piotr idealnie wyczuł całe towarzystwo. Tańczyli wszyscy. Późną nocą był już totaly ogień!
Muszę jeszcze wspomnieć o świetnych animacjach. Były różne integracje parkietowe, gry i zabawy. Wszystko ze smakiem bez przaśnych typowo polskich wygłupów. Tak jak chcieliśmy.
Podsumowując. Polecamy DJ Głośny Team i DJ Piotra! Życzę na weselu każdemu takiego DJa!

Maciej
20-09-2021

My sobie życzymy takich wzorcowych Klientów jak Wy!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-06-2021
Warszawa
Data dodania: 16-07-2021

Maciek poprowadził nasze wesele wraz z drugim DJ'em w jeden z czerwcowych poniedziałków :)

Prawda jest taka, że ciężko było się odkleić od parkietu, i gdyby nie to że autokar przyjechał po gości o 4:30, wszystko mogłoby jeszcze pare godzin potrwać... :)

Ale od początku: Kontakt z Maćkiem od samego początku przebiegał bez zarzutu, i na wszystkie nasze 3 terminy (spowodowane przez covid) miał rozwiązanie, tzn. proponował nam innego DJ'a ze swojego teamu, albo to że sam poprowadzi wesele. 

Później, już poczas wesela, mimo że nie mieliśmy sztywno ustalonego rozkładu imprezy, dostosował się do naszej dynamiki i tego, co się akurat działo. Świetnie odbierał energię gości i dobierał kolejne piosenki w taki sposób, że parkiet nigdy nie był pusty. Wszystkie te piosenki o które poprosiliśmy, zostały zagrane :) Jedyne czego żałuję to to, że sami nie wybraliśmy więcej zabaw które proponował nam Maciek, więc wszystkim polecam wybranie ich więcej niż 2 ;)

Jeśli chcecie na prawde dobrze się bawić, nie martwić o nic, i szaleć przy muzyce do rana - nie mogliście lepiej trafić.

Maciej
20-09-2021

Dzięki za każde miłe słowo. Jesteśmy w kontakcie :)

Anna
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 13-06-2021

Maciek to klasa sama w sobie! Mieliśmy naprawdę ogromne szczęście, że na niego natrafiliśmy. 2 tygodnie przed ślubem uznaliśmy z wtedy-jeszcze-narzeczonym, że jednak zmieniamy koncepcję wesela, które początkowo miało być spokojnym przyjęciem do 1:00, z muzyczką w tle na klasyczne, polskie wesele. I oto wchodzi Maciej, rycerz na białym koniu, co do którego nie miałam żadnych, absolutnie żadnych wątpliwości. Po przejrzeniu opinii o nim i relacji z prowadzonych przez niego imprez miałam totalny spokój w głowie, bo wiedziałam, że DJ Głośny fantastycznie poprowadzi nasze wesele. I tak też było :). Goście bawili się super, jeszcze w trakcie wesela dostawałam opinie, że wybór DJa to było najlepsze, co mogliśmy zrobić. Prowadzone przez niego zabawy nie są żenujące (ściąganie podwiązki zębami? przebijanie balona? BRRRRR!), a wręcz przeciwnie (polecam zabawę z literkami- płakałam ze śmiechu :D).
Ogólnie Maciek prowadzi wszystko w mega luźny, zabawny sposób. Muzyka na weselu była również miksem "naszych" piosenek, za co bardzo Maćkowi dziękujemy. Praktycznie każdy z gości, z którym rozmawiałam chwalił DJa, myślę, że to najlepsza rekomendacja jak goście dobrze się bawią i jeszcze po weselu chwalą.
A poza tym Maciek to naprawdę spoko koleś! :D Ze wszystkim da się dogadać, wszelki kontakt z nim jest bezstresowy i po prostu jest przyjemnością. Jakby to mój mąż powiedział- dobry ziomek do kieliszka! :)
Jeszcze raz dziękujemy za super zabawę i na pewno jeszcze nie raz się spotkamy!

Maciej
13-06-2021

Bum, cyk, tralala! Taka opinia mnie rozwala!!! Dziękuję i do zobaczyska!

M
Michal
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2021
Wrocław
Data dodania: 09-06-2021

Tak się składa, że sam pracowałem jako dj-wodzirej weselny i poprowadziłem kilkadziesiąt imprez. Maćka poznałem na szkoleniu (on je prowadził), gdy chciałem poszerzyć swoje kompetencje. Byłem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Maćka, ale też przypadł mi do gustu swoja osobowością. Z racji doświadczenia w tej branży zależało mi żeby ta usługa na moim weselu była na najwyższym możliwym poziomie. I taka oczywiście była :). Z Żoną jesteśmy bardzo zadowoleni, ale cóż - nie mogło być inaczej. Maciej łączy ogromne doświadczenie z niegasnącą pasją do tego co robi, więc efekt gwarantowany. Nasi goście i my bawiliśmy się świetnie. Wszystko zgodnie z naszymi ustaleniami ale i elastycznie w obliczu dynamiki wesela. Polecam gorąco!

Maciej
09-06-2021

Bardzo Ci dziękuję Michale. Takie słowa od kolegi po fachu, są najlepszą reklamą dla mnie. Pozdrowienia dla Agaty i do zobaczenia!

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Złoty Stok
Data dodania: 08-06-2021

Dj głośny pojawił się na naszym weselu jak rycerz na białym koniu. Po miesiącach przygotowań w dniu ślubu zostaliśmy bez orkiestry, ponieważ panowie postanowili imprezować całą poprzednią noc i wdać się w bójkę z obsługą. Muszę przyznać że z perspektywy czasu, pomimo łez i stresu w dniu ślubu, może i dobrze wyszło bo wszyscy goście byli DJem zachwyceni. Genialnie dobierał utwory od tych bardziej znanych, przy których wszyscy wbiegli na parkiet, poprzez te mniej oczywiste które wywołały zachwyt gości. Wszyscy świetnie się bawili i obcokrajowcy (mieliśmy ludzi z Rosji, Słowenii, Stanów, Szwecji, Szkocji, Hiszpanii) jak i Polacy. Zdecydowanie polecam!!!!

Maciej
08-06-2021

Dziękuję! Ja również bawiłem się świetnie!

A
Angelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 23-08-2020

Piotr i Dominik rewelacyjnie poprowadzili nasze wesele polsko-szwajcarskie. Muzyka i zabawy były tak doskonale dobrane i poprowadzone, że goście o 4 rano nie chcieli zejść z parkietu 😅
Ponadto doskonała komunikacja od samego poczatku aż do końca współpracy.
Przesympatyczna i bardzo profesjonalna ekipa.

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-11-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pruszcz Gdański
Data dodania: 17-11-2019

Powiem tak - Maciek to najlepszy DJ pod słońcem! Nie mogliśmy lepiej trafić z wyborem na nasze wesele, już od pierwszej rozmowy rozumieliśmy się doskonale :) I we wspólnych przygotowaniach do wesela wcale nie przeszkodził nam fakt, że dzieliła nas od niego... w zasadzie cała Polska (ściągaliśmy biedaczysko aż z Wrocławia do nas do Trójmiasta).

Długo szukaliśmy odpowiedniej osoby, która poprowadzi nasze wesele.
Bardzo, bardzo nie lubimy disco polo - nawet po paru 'głębszych', więc to był nasz warunek nr 1 - potrzebowaliśmy kogoś, kto szczerze wierzy (tak, jak my), że można się WYBORNIE bawić bez ani jednego utworu z tego gatunku. Druga kwestia była taka, że nie chcieliśmy na weselu zabaw, które w jakikolwiek sposób mogłyby naszych gości zgorszyć/zniesmaczyć/speszyć lub... upić do nieprzytomności.

Na szczęście z pomocą przyszedł nam nasz kochany DJ Głośny, który przygotował tak wyśmienite kawałki, że nikomu nawet nie przyszło do głowy prosić o DP, a nasi goście z uśmiechami na twarzy opisywali później wesele jako 'najlepszą zabawę, na jakiej dotychczas byli'. Lista zabaw, jaką otrzymaliśmy od Maćka przed weselem była tak świetna, że nie mogliśmy się zdecydować na to, które z nich wybrać :)

Należymy do szczęśliwców, którzy do końca życia będą szczerze wspominać swoje wesele jako najlepszą imprezę w ich życiu - a to w ogromnej mierze właśnie zasługa Maćka! Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy!

Maciej
18-11-2019

Bardzo, ale to bardzo dziękuję!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: DJ Głośny
NIP: 8942406976
Imię: Maciej 
Adres: Wrocław, 54-063, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 12723

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy