Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

DJ Sunny - Wodzirej i Saksofon na Weselu! Rok 2018 z rabatem! id:34250

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 04-03-2018
Liczba odwiedzin: 216

Oferta

Oferuję kompleksową realizację przyjęć weselnych wychodząc naprzeciw wymaganiom i pomysłom przyszłych par młodych.
Doświadczenie, wysoka kultura osobista, elastyczność oraz poczucie humoru to moje zalety, które pozwolą mi na obsługę Waszej uroczystości zgodnie z oczekiwaniami.

Prowadząc Wasze przyjęcie weselne starannie wybiorę i zagram najlepsze, oryginalne hity dla każdego pokolenia gości, a zabawy, które się odbędą, będą tylko kulturalne i z humorem.
Mikrofon nie jest wyposażeniem technicznym, które ma leżeć, więc często go używam swobodnie pozostając w kontakcie z weselnikami.
Zintegruje gości tańcami i konkursami, a Wujek, który poprosi o utwór i dedykację, na pewno nie zostanie odesłany z kwitkiem(:
Pracuję na profesjonalnym nagłośnieniu miłym dla każdego ucha, stosuję ciekawe i efektowne oświetlenie LED, którego obecność nie zdenerwuje fotografa (niewykluczone że urozmaici Jego ujęcia).
Fajnym elementem Waszego przyjęcia może być dekoracja światłem sali tanecznej, przez zastosowanie specjalnego oświetlenia LED.
Do urozmaicenia pierwszego tańca mogę zaproponować dodatkowy efekt tzw. ciężki dym, uzyskany z profesjonalnej maszyny - nie z tańszego zamiennika urządzenia gdzie wytworzony dym za chwilę się podnosi i ulatnia.
Saksofon na przyjęciu weselnym...to kolejna dodatkowa opcja. Współpracuję z profesjonalnym muzykiem, który do prezentowanych przeze mnie hitów dogra na saksofonie swoje akordy.

Przy podpisaniu umowy na oprawę wesela w dostępnych terminach na 2018 wystąpi dodatkowy rabat 10% od ceny wybranego pakietu z oferty weselnej!!!

Charakterystykę mojej pracy oraz wszystkie elementy przebiegu Waszej uroczystości bardzo chętnie omówię podczas spotkań lub innych form kontaktów.
Zapraszam do współpracy!!!

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty

 • Akordeon
 • Saksofon

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

DJ Sunny - Wodzirej i Saksofon na Weselu! Rok 2018 z rabatem!
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-230

Godziny pracy

Pn:08:00 - 20:00
Wt:08:00 - 20:00
Śr:08:00 - 20:00
Cz:08:00 - 20:00
Pt:08:00 - 20:00
Sb:08:00 - 20:00
Nd:10:00 - 20:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.