Zobacz zdjęcia (5)
DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią!, Wrocław - zdjęcie 1
DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią!, Wrocław - zdjęcie 2 DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią!, Wrocław - zdjęcie 3 DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią!, Wrocław - zdjęcie 4 DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią!, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią! id:33602

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Planujecie wesele i szukacie osoby, która wie, jak zabawić gości i sprawić, by świetnie bawili się na Waszym przyjęciu? Właśnie znaleźliście! Moja energia i ciekawe pomysły sprawią, że Wasze wesele będzie jedyne w swoim rodzaju. Wyróżniają mnie autorskie konkursy i animacje taneczne, które mają na celu integrację gości w dobrym tonie z odrobiną humoru i zabawnymi gadżetami.

Jestem wodzirejem z prawie dziesięcioletnim stażem. Pracowałem w radiu. Gram sprawdzone taneczne hity w oryginalnych wersjach. Wejście pary młodej, wprowadzenie tortu weselnego czy oczepiny - wszystkie stałe elementy przyjęcia weselnego podkreślam nastrojową muzyką i grą świateł. Moje odpowiednio wysterowane oświetlenie parkietu z pewnością docenią fotografowie i operatorzy kamer, których zaprosicie na Wasze wesele.

Oferuję również dodatkowe atrakcje, dzięki którym Wasi goście zapamiętają ten dzień na długo. Gość specjalny, napis LOVE, fotobudka, oświetlenie dekoracyjne czy usługa barmana - to wszystko jest do Waszej dyspozycji w promocyjnych cenach.

Macie swój pomysł na wesele? Z przyjemnością pomogę Wam go zrealizować. Zapraszam do kontaktu, porozmawiajmy o Waszym wymarzonym weselu i przenieśmy plany w rzeczywistość!

Opinie (3)

DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią! id:33602
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Prudnik
Data dodania: 29-08-2019

Dziękujemy za wspaniałe prowadzenie naszego wesela. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i wytańczeni a dzieciaki ciągle wspominają przygotowane dla nich atrakcje. Rewelacyjna muzyka dobrana dla każdego gościa w różnym przedziale wiekowym.

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Wrocław
Data dodania: 15-08-2019

Energiczny DJ i animator, który potrafi rozkręcić każdą imprezę, sprawnie realizując pomysły Młodej Pary oraz dostosowując się do potrzeb biesiadników. Szczerze polecamy (tym bardziej, że DJ-Suzi obsługuje też bardzo kameralne przyjęcia weselne) i dziękujemy za profesjonalne poprowadzenie naszego wesela!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Przyszowice
Data dodania: 22-08-2018

Dawid jest świetny w tym co robi, dostosowuje muzykę i konkursy do gości, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji! Jak wesele to tylko z DJ Suzi! J & M

liczba odwiedzin: 2940

Popularne miasta w okolicy