DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią! id:33602

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią!

Dawid Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
698-278...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Opole, opolskie
Data dodania: 31-01-2018
Liczba odwiedzin: 517

Oferta Dj na wesele Opole

Planujecie wesele i szukacie osoby, która wie, jak zabawić gości i sprawić, by świetnie bawili się na Waszym przyjęciu? Właśnie znaleźliście! Moja energia i ciekawe pomysły sprawią, że Wasze wesele będzie jedyne w swoim rodzaju. Wyróżniają mnie autorskie konkursy i animacje taneczne, które mają na celu integrację gości w dobrym tonie z odrobiną humoru i zabawnymi gadżetami.

Jestem wodzirejem z prawie dziesięcioletnim stażem. Pracowałem w radiu. Gram sprawdzone taneczne hity w oryginalnych wersjach. Wejście pary młodej, wprowadzenie tortu weselnego czy oczepiny - wszystkie stałe elementy przyjęcia weselnego podkreślam nastrojową muzyką i grą świateł. Moje odpowiednio wysterowane oświetlenie parkietu z pewnością docenią fotografowie i operatorzy kamer, których zaprosicie na Wasze wesele.

Oferuję również dodatkowe atrakcje, dzięki którym Wasi goście zapamiętają ten dzień na długo. Gość specjalny, napis LOVE, fotobudka, oświetlenie dekoracyjne czy usługa barmana - to wszystko jest do Waszej dyspozycji w promocyjnych cenach.

Macie swój pomysł na wesele? Z przyjemnością pomogę Wam go zrealizować. Zapraszam do kontaktu, porozmawiajmy o Waszym wymarzonym weselu i przenieśmy plany w rzeczywistość!

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Opinie o DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią! Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

DJ Suzi - Dawid Filipowski - WESELE z pomysłem i energią!
Imię:Dawid
Województwo:opolskie
Miejscowość:Opole

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.