Artur Ośmiałowski - Music n Vision

od 2900 do 3900 zł
Lubin, dolnośląskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
607-358...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

Muzyka i taniec to nie tylko „narzędzia” naszej pracy - to przede wszystkim nasza PASJA. Artur i Mariusz – tak, to właśnie my;) - to duet doświadczonych wodzirejów DJ-ów, którym przyświeca jeden CEL: stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne przyjęcie. Wyróżnia nas profesjonalne i odpowiedzialne podejście, odpowiednie zaplecze techniczne, wyselekcjonowany repertuar oraz doskonały kontakt z publicznością.


Dbamy o estetykę sceny i niesamowite efekty świetlne. Chcemy, aby każda chwila na tanecznym parkiecie była niezapomnianym przeżyciem Państwa Młodych oraz gości. W czasie prowadzenia imprezy jeden z nas dba o odpowiednie sterowanie efektami świetlnymi w rytm muzyki. Nie musicie się martwić również o estetykę oraz bezpieczeństwo. Kładziemy nacisk na staranne ukrycie kabli, tak aby scena wyglądała schludnie, a goście wrócili cali i zdrowi :)

Możesz zaufać nam w kwestii repertuaru. Doskonale czujemy publiczność i wiemy, jak rozkręcić towarzystwo. W kwestii doboru muzyki ustalamy szczegóły na spotkaniu zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i preferencjami. Przygotujemy specjalnie dla Was repertuar pełen popularnych hitów, które zna każdy oraz klasyki ujętej w nowe aranżacje.

Wasz komfort i spokój jest dla nas niesamowicie istotny. Zawsze dajemy z siebie 1000% zaangażowania, tak by nigdy nie zawieść Waszego zaufania i oczekiwań. WASZ TERMIN TO NASZA ŚWIĘTOŚĆ!
Przyjęcie weselne również dostępne w wariancie Solo - jeden DJ/wodzirej.


Dodatkowe usługi:

- Saksofonista
- Taniec w chmurach
- Dodatkowe oświetlenie sali z kolorem do wyboru
- Napis LOVE


Pozdrawiamy serdecznie
Duet Musicnvision

Artur Ośmiałowski - Music n Vision
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Polkowice
Data dodania: 04-08-2020

Super chłopaki, Artur i Mariusz tworzą świetny duet i możemy ich polecić na kazda okazje. Wspólnie już bawiliśmy sie na nie jednych urodzinach, imieninach i weselach. Chłopaki dwoją sie i troja, zeby wszystko było idealnie. Dziękujemy Wam za wasz profesionalizm i jeszcze na pewno sie spotkamy w przyszłości. Polecam!!!!!

M
Małgorzata i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Legnica
Data dodania: 24-06-2020

Wesele z Music n Vision było rewelacyjne. Strach szybko minął już przy pierwszym tańcu, dzięki
wcześniejszym poradom i samej zapowiedzi Artura. A potem liczyła się już tylko świetna zabawa!
Muzyka przeróżna, dla młodych i starych, konkursy aż boki zrywać, ale na poziomie, samo
prowadzenie wesela na najwyższym poziomie! Dziękujemy, że byliście z nami od początku do końca.
Pozdrawiamy i serdecznie wszystkim polecamy Wasze usługi!;)

B
Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Wałbrzych
Data dodania: 08-05-2019

Najlepszy DJ z jakim miałam okazję współpracować! Artur poprowadził nasze wesele na najwyższym poziomie. Jest otwarty na propozycje, ma mega ciekawe pomysły. Na parkiecie szalały zarówno dzieci, ich rodzice i dziadkowie. Wszyscy goscie zabawę wspominali naprawdę dobrze. Dzięki wielkie!

A
Aneta i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Lubin
Data dodania: 10-04-2019

Dziękujemy wam za tak cudowny wieczór! Tak nas pochłonęły sprawy po weselu, że zapomnieliśmy dodać kilka ciepłych słów. Jeszcze raz dziękujemy za przeprowadzone wesele 6.10.18, dobór repertuaru na najwyższym poziomie! W skrócie jesteście MEGA rewelacyjną ekipą i wszyscy strasznie was chwalą , a zarazem wciąż pytają nas skąd my was wynaleźliśmy. Wesele jak i poprawiny z przytupem, dzięki czemu nasi goście i my nie schodziliśmy praktycznie z parkietu. Gorąco polecamy duet Artura i Mariusza.

A
Anna i Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Legnica
Data dodania: 08-04-2019

Z czystym sercem możemy polecić Pana Artura i Mariusza. Wszyscy goście byli zachwyceni oprawą muzyczną i tym jak była prowadzona impreza. Pełny parkiet przez całe wesele to najlepsza wizytówka tych panów. Wszystkio co istotne dowiedzieliśmy się już na wstępnym spotkaniu co ważne podejscie bardzo elastyczne bez narzucania swoich rozwiązań. Bardzo polecamy i dziękujemy!

Nazwa firmy: MUSICNVISION ARTUR OŚMIAŁOWSKI
Imię i nazwisko: Artur Ośmiałowski
Adres: Lubin, Budowniczych Lgom 61G, 59-300, woj. dolnośląskie
607-358...
liczba odwiedzin: 4312
Zadzwoń
607-358...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lubin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy