Zobacz zdjęcia (47)
DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke, Nowy Sącz - zdjęcie 1
DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke, Nowy Sącz - zdjęcie 1 DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke, Nowy Sącz - zdjęcie 2 DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke, Nowy Sącz - zdjęcie 3 DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke, Nowy Sącz - zdjęcie 4 DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke, Nowy Sącz - zdjęcie 5 DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke, Nowy Sącz - zdjęcie 6 DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke, Nowy Sącz - zdjęcie 7
DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke, Nowy Sącz - zdjęcie 8
1 / 47

DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke id:15029

od 2200 do 3500 zł / wesele
Nowy Sącz, małopolskie
(142)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
534-434...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

..:: O MNIE ::..

Nie jestem Dj’em, jakich wielu dzisiaj, którzy imprezy traktują jako dodatkowy zarobek w weekend. Prowadzę profesjonalną działalność gospodarczą w zakresie oprawy muzycznej imprez, przez co do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością i odpowiednio przygotowany. Bycie dj’em jest dla mnie nie tylko wykonywanym zawodem, ale również ogromną pasją, którą rozwijam nieustannie od prawie 22 lat. Pierwszą styczność z konsoletą miałem już w szkole średniej, w kolejnych latach doskonaliłem swoje umiejętności dj’skie na kilkuset imprezach, również jako rezydent w klubach muzycznych. Od około 15 lat działam również w branży weselnej. Przyjęcia weselne to szczególny rodzaj imprez, podczas których doświadczenie, opanowanie i profesjonalizm w wykonywaniu świadczonych usług są podstawą zadowolenia Pary Młodej oraz ich gości. W każdą imprezę staram się wkładać maksimum zaangażowania oraz dużą dawkę poczucia humoru, tak by zapewnić gościom niezapomniane doznania muzyczne i świetną zabawę. Na prowadzonych przeze mnie imprezach każdy znajdzie coś dla siebie, priorytetem jest dla mnie to, by wszyscy dobrze się bawili i jak najlepiej wspominali każde przyjęcie.

..:: ZAKRES i OBSZAR ŚWIADCZONYCH USŁUG ::..

Zakres świadczonych przeze mnie usług oprawy muzycznej obejmuje w szczególności takie imprezy jak:

…::: wesela – poprawiny – studniówki – zabawy sylwestrowe – andrzejki – ostatki – 18-stki – urodziny – rocznice – jubileusze – imprezy firmowe – dancingi – bankiety – półmetki – komersy – prywatki – plenery – inne imprezy okolicznościowe :::…

Obszar świadczonych przeze mnie usług to głównie województwo małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Nie ograniczam się jednak tylko do tego terytorium, na życzenie klienta zagram również w innej części kraju za dodatkowym wynagrodzeniem za dojazd na miejsce wykonania usługi.

..:: MUZYKA ::..

Podczas imprez repertuar muzyczny dobieram odpowiednio do upodobań gości i charakteru przyjęcia. Z uwagi na bogate doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez potrafię odpowiednio wyczuć upodobania muzyczne bawiących się. Nie zamykam się również na propozycje i sugestie gości ponieważ to uczestnicy przyjęcia oraz ich samopoczucie są dla mnie najważniejsi.

Należę do profesjonalnego klubu muzycznego zrzeszającego dj’ów i wodzirejów z całej Polski. Posiadam ogromną kolekcję oryginalnych utworów muzycznych, którą nieustannie wzbogacam o nowe przeboje. Członkostwo w DEEJAY MIX CLUBIE, którego certyfikat posiadam to gwarancja wysokiej jakości legalnie odtwarzanych oryginalnych utworów muzycznych.

Na prowadzonych przeze mnie imprezach usłyszysz największe i niezapomniane hity ostatnich dekad, jak również najnowsze przeboje radiowe i nie tylko! Z uwagi na zróżnicowany i bogaty repertuar muzyczny zadowoleni będą zarówno młodsi, jak i starsi goście.

..:: SPRZĘT MUZYCZNY, NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE i EFEKTY SPECJALNE ::..

Pracuję na wysokiej jakości profesjonalnym sprzęcie muzycznym marki Pioneer. Posiadam sprzęt nagłośnieniowy firmy Electro Voice i JBL który zapewnia nieskazitelnej jakości dźwięk. Dysponuje efektywnym oświetleniem, w skład którego wchodzą m. in. ruchome głowy, skanery, lasery, flowery, par-y oraz reflektory oświetleniowe, montowane na profesjonalnej rampie dające intensywne doznania wizualne.

Swoim klientom mogę zaproponować również efekty specjalne, dzięki wysokiej klasy urządzeniom, które wytwarzają BAŃKI MYDLANE czy CIĘŻKI DYM oraz PIROTECHNIKĘ (WULKANY ISKIER), które sprawdzają się w szczególności w kluczowych chwilach przyjęć, takich jak np. pierwszy taniec na weselu.

Posiadam również projektor multimedialny z ekranem, na którym na życzenie klientów w trakcie imprezy mogę wyświetlić krótki film lub pokaz slajdów czy zdjęć.

Nieustanie inwestuje w coraz to nowsze technologie, które mają na celu zapewnienie jeszcze lepszych doznań muzycznych i wizualnych prowadzonych przeze mnie imprez.

..:: WODZIREJ, ZABAWY, GADŻETY I NAGRODY ::..

Jako DJ wodzirej w trakcie przyjęcia skutecznie zachęcam gości do wyjścia na parkiet, przeprowadzam różne ciekawe zabawy, dające dużo radości. Przebrania i gadżety, które udostępniam w trakcie przyjęcia są nieodłącznym elementem udanej zabawy, powodują uśmiech na twarzy każdej osoby, zaciekawiają i tworzą niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę każdej zagranej przeze mnie imprezy! W trakcie przyjęcia przeprowadzam również konkursy z nagrodami, które upamiętniają przebytą miło imprezę.

W trakcie przygotowań do uroczystości przekazuje klientom szeroką listę zabaw, z których wybierają te, które chcą bym poprowadził na ich przyjęciu. Oczywiście służę doświadczeniem i radą, podpowiadam co najczęściej cieszy gości. Zabawy są zawsze dopasowane do charakteru imprezy.


POSIADAM JESZCZE WOLNE TERMINY NA 2022 i 2023 ROK !!!


Zapraszam do kontaktu, możemy również umówić się na spotkanie, na którym chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.

DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke - film 1 DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ Porke

WESELE

od 2200 do 3500zł/ wesele

Moje wynagrodzenie za oprawę muzyczną imprez jest wysoce konkurencyjne w stosunku do innych DJ działających na rynku muzycznym w okolicy. Moja oferta rozpoczyna się już od kwot 1400 złotych za poprowadzenie mniejszych imprez typu urodziny, rocznice poprzez kwoty 1500 złotych za poprawiny i 3000 złotych za wesela, skończywszy na indywidualnie wycenianych większych imprezach plenerowych dla szerszej publiki. W skład mojego wynagrodzenia wchodzi szeroko pojęta oprawa muzyczna imprezy-przyjęcia, w tym w szczególności nagłośnienie, efekty świetlne i specjalne, poprowadzenie zabaw, dojazd na miejsce wykonania usługi do 30 km od Nowego Sącza (powyżej tego dystansu dojazd dodatkowo płatny, koszt dojazdu uzgadniany jest wówczas indywidualnie z klientem). Podpisanie umowy jest gwarancją niezmienności wynagrodzenia. Cena uzgadniana jest każdorazowo indywidualnie z klientem. Zapraszam do kontaktu, każdy klient jest inny i ma inne oczekiwania co do swojego przyjęcia, dlatego też istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia w zależności od czasu trwania imprezy i indywidualnych upodobań!

POPRAWINY

1500zł/ poprawiny

Moje wynagrodzenie za oprawę muzyczną imprez jest wysoce konkurencyjne w stosunku do innych DJ działających na rynku muzycznym w okolicy. Moja oferta rozpoczyna się już od kwot 1400 złotych za poprowadzenie mniejszych imprez typu urodziny, rocznice poprzez kwoty 1500 złotych za poprawiny i 3000 złotych za wesela, skończywszy na indywidualnie wycenianych większych imprezach plenerowych dla szerszej publiki. W skład mojego wynagrodzenia wchodzi szeroko pojęta oprawa muzyczna imprezy-przyjęcia, w tym w szczególności nagłośnienie, efekty świetlne i specjalne, poprowadzenie zabaw, dojazd na miejsce wykonania usługi do 20 km od Nowego Sącza (powyżej tego dystansu dojazd dodatkowo płatny, koszt dojazdu uzgadniany jest wówczas indywidualnie z klientem). Podpisanie umowy jest gwarancją niezmienności wynagrodzenia. Cena uzgadniana jest każdorazowo indywidualnie z klientem. Zapraszam do kontaktu, każdy klient jest inny i ma inne oczekiwania co do swojego przyjęcia, dlatego też istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia w zależności od czasu trwania imprezy i indywidualnych upodobań!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzięki temu, że bycie Dj'em jest moją pasją, lubię to co robię, oprawę uroczystości weselnych wykonuję z pełnym zaangażowaniem, czego efektem jest niezapomniana zabawa i zadowolenie Pary Młodej oraz jej Gości.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się dostosowaniem do potrzeb Pary Młodej, idealnie dobraną do uroczystości muzyką, jak również autorskimi zabawami, których może wziąć udział każdy uczestnik wesela.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Ciężki dym, dekoracja sali światłem led, napis "LOVE", bańki mydlane.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

DJ, wodzirej, nagłośnienie, oświetlenie, zabawy integracyjne.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pioneer, JBL, Shure, Electro Voice, Asus, LDM, IMG Stageline oraz oświetlenie ledowe.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

ZAiKS jest zawsze opłacany przez organizatora imprezy (sala weselna lub Para Młoda). Jestem zrzeszony w organizacji Dj'skiej i posiadam legalne utwory z prawem do publicznego odtwarzania.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Oprawa muzyczną wesela z reguły obejmuje 12 godzin od wejścia Pary Młodej na salę z możliwością przedłużenia. Zakres godzin ustalam indywidualnie z każdą Parą Młodą.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Oprawą muzyczną w branży ślubnej zajmuje się już ponad 12 lat.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, również Goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje.

Jaki repertuar proponujemy?

Bazuję na hitach lat 70', 80', 90', twisty, rock 'n rolle, klasyce polskiego rocka, gram również biesiady weselne, disco polo, jak również nowoczesne utwory, w szczególności hity radiowe.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, oferta standardowa obejmuje efekty świetlne podczas imprezy.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, pozostaję otwarty na wszelkie sugestie Państwa Młodych co do utworów, które chcieliby usłyszeć na swoim weselu.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, oferuje również oprawę konferansjerską.

Skład, w którym występujemy.

Usługę zawsze wykonuje osobiście. Para Młoda ma pewność, że na weselu zagra DJ, z którym podpisała umowę.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład jest nieustannie niezmienny odkąd rozpocząłem przygodę dj'ską.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi; to, że każda uroczystość jest inna; ale najbardziej lubię gdy parkiet jest pełen a na twarzach widzę uśmiech; co później niejednokrotnie przedkłada się na pozytywne opinie o mojej pracy.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie mam przeciwwskazań by wykonywać utwory disco polo, wszystko zależy od upodobań Pary Młodej i jej Gości

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Tutaj nie jestem wstanie podać utworów najlepszych ponieważ dla każdego są to inne piosenki w zależności od tego jakiego typu słucha muzyki. A dodatkowo jest to zmienne co jakiś czas od tego co się pojawia na rynku muzycznym.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Zagrałem już kilka wesel plenerowych oraz poza standardowymi lokalami weselnymi, ale nadal jednak czekam na coś wyjątkowego :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ Porke (142)

Dodaj opinię
DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke id:15029
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 142 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Maciej
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 06-08-2022
Królowa Polska
Data dodania: 08-08-2022

Bardzo miły sympatyczny DJ. Spełnił nasze oczekiwania co do prowadzenia i grania na weselu goście jak i My bardzo zadowoleni :) Bardzo polecamy :)

Patryk
09-08-2022

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Bochnia
Data dodania: 02-08-2022

Dokonaliśmy najlepszego wyboru! Prze miły, prze sympatyczny DJ:) Zagwarantował nam super zabawę do białego rana! Serdecznie Polecamy! Państwo Biernat:)

Patryk
02-08-2022

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

K
Karina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Strzyżów
Data dodania: 19-07-2022

Najlepszy DJ jakiego mogliśmy wybrać. Pełen parkiet do białego rana. Gorąco polecam :)

Patryk
19-07-2022

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

S
Sabina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Mielec
Data dodania: 29-06-2022

DJ Porke to był strzał w dziesiątkę! Świetnie poprowadził naszą imprezę weselną. Lepiej wybrać nie mogliśmy. Zarówno my, jak i nasi goście bawiliśmy się cudownie do białego rana! DJ Porke nie tylko spisał się na medal w czasie wesela, ale także przed. Służył nam radą i pomocą w każdym momencie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję bawić się na imprezach prowadzonych przez DJ’a Porke :)

Patryk
29-06-2022

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

E
Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2022
Niskowa
Data dodania: 19-06-2022

DJ Porke na naszym weselu spisał się ma medal, a ocena 5 gwiazdek to stanowczo za mało! Genialne wyczucie, świetne i porywające do tańca kawałki, ogromne poczucie humoru i zabawy z klasą. Goście zachwyceni, my jeszcze bardziej :)

Patryk
20-06-2022

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

P
Paulina Skiba
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Stąporków
Data dodania: 13-06-2022

Najlepszy DJ na wesele !! Cały czas uśmiechnięty, pomocny i co najważniejsze cierpliwy! Jestem bardzo zadowolona, nie dało się zejść z parkietu. Wszyscy goście również mówili, że DJ jest super. Będę każdemu polecać!!

Patryk
13-06-2022

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wieliczka
Data dodania: 07-06-2022

Polecam bo naprawdę warto. Super zabawa do białego rana gwarantowana.

Patryk
07-06-2022

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Dębica
Data dodania: 06-06-2022

Jestem zachwycona to za mało powiedziane. Cudowny DJ, dwudniowe wesele z oprawą na najwyższym poziomie. Dla nas najlepszy wybór. Dziękujemy!

Patryk
07-06-2022

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ Porke

Nazwa firmy: DJ Porke
Imię i nazwisko: Patryk Kuzak
Adres: Nowy Sącz, ul. Wolskiej, 33-300, woj. małopolskie
534-434...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 15733
Zadzwoń
534-434...
Napisz

Popularne miasta w okolicy