DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke

od 2200 do 3500 zł
Nowy Sącz, małopolskie
(174)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
534-434...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

..:: O MNIE ::..

Nie jestem Dj’em, jakich wielu dzisiaj, którzy imprezy traktują jako dodatkowy zarobek w weekend. Prowadzę profesjonalną działalność gospodarczą w zakresie oprawy muzycznej imprez, przez co do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością i odpowiednio przygotowany. Bycie dj’em jest dla mnie nie tylko wykonywanym zawodem, ale również ogromną pasją, którą rozwijam nieustannie od prawie 22 lat. Pierwszą styczność z konsoletą miałem już w szkole średniej, w kolejnych latach doskonaliłem swoje umiejętności dj’skie na kilkuset imprezach, również jako rezydent w klubach muzycznych. Od około 15 lat działam również w branży weselnej. Przyjęcia weselne to szczególny rodzaj imprez, podczas których doświadczenie, opanowanie i profesjonalizm w wykonywaniu świadczonych usług są podstawą zadowolenia Pary Młodej oraz ich gości. W każdą imprezę staram się wkładać maksimum zaangażowania oraz dużą dawkę poczucia humoru, tak by zapewnić gościom niezapomniane doznania muzyczne i świetną zabawę. Na prowadzonych przeze mnie imprezach każdy znajdzie coś dla siebie, priorytetem jest dla mnie to, by wszyscy dobrze się bawili i jak najlepiej wspominali każde przyjęcie.

..:: ZAKRES i OBSZAR ŚWIADCZONYCH USŁUG ::..

Zakres świadczonych przeze mnie usług oprawy muzycznej obejmuje w szczególności takie imprezy jak:

…::: wesela – poprawiny – studniówki – zabawy sylwestrowe – andrzejki – ostatki – 18-stki – urodziny – rocznice – jubileusze – imprezy firmowe – dancingi – bankiety – półmetki – komersy – prywatki – plenery – inne imprezy okolicznościowe :::…

Obszar świadczonych przeze mnie usług to głównie województwo małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Nie ograniczam się jednak tylko do tego terytorium, na życzenie klienta zagram również w innej części kraju za dodatkowym wynagrodzeniem za dojazd na miejsce wykonania usługi.

..:: MUZYKA ::..

Podczas imprez repertuar muzyczny dobieram odpowiednio do upodobań gości i charakteru przyjęcia. Z uwagi na bogate doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez potrafię odpowiednio wyczuć upodobania muzyczne bawiących się. Nie zamykam się również na propozycje i sugestie gości ponieważ to uczestnicy przyjęcia oraz ich samopoczucie są dla mnie najważniejsi.

Należę do profesjonalnego klubu muzycznego zrzeszającego dj’ów i wodzirejów z całej Polski. Posiadam ogromną kolekcję oryginalnych utworów muzycznych, którą nieustannie wzbogacam o nowe przeboje. Członkostwo w DEEJAY MIX CLUBIE, którego certyfikat posiadam to gwarancja wysokiej jakości legalnie odtwarzanych oryginalnych utworów muzycznych.

Na prowadzonych przeze mnie imprezach usłyszysz największe i niezapomniane hity ostatnich dekad, jak również najnowsze przeboje radiowe i nie tylko! Z uwagi na zróżnicowany i bogaty repertuar muzyczny zadowoleni będą zarówno młodsi, jak i starsi goście.

..:: SPRZĘT MUZYCZNY, NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE i EFEKTY SPECJALNE ::..

Pracuję na wysokiej jakości profesjonalnym sprzęcie muzycznym marki Pioneer. Posiadam sprzęt nagłośnieniowy firmy Electro Voice i JBL który zapewnia nieskazitelnej jakości dźwięk. Dysponuje efektywnym oświetleniem, w skład którego wchodzą m. in. ruchome głowy, skanery, lasery, flowery, par-y oraz reflektory oświetleniowe, montowane na profesjonalnej rampie dające intensywne doznania wizualne.

Swoim klientom mogę zaproponować również efekty specjalne, dzięki wysokiej klasy urządzeniom, które wytwarzają BAŃKI MYDLANE czy CIĘŻKI DYM oraz PIROTECHNIKĘ (WULKANY ISKIER), które sprawdzają się w szczególności w kluczowych chwilach przyjęć, takich jak np. pierwszy taniec na weselu.

Posiadam również projektor multimedialny z ekranem, na którym na życzenie klientów w trakcie imprezy mogę wyświetlić krótki film lub pokaz slajdów czy zdjęć.

Nieustanie inwestuje w coraz to nowsze technologie, które mają na celu zapewnienie jeszcze lepszych doznań muzycznych i wizualnych prowadzonych przeze mnie imprez.

..:: WODZIREJ, ZABAWY, GADŻETY I NAGRODY ::..

Jako DJ wodzirej w trakcie przyjęcia skutecznie zachęcam gości do wyjścia na parkiet, przeprowadzam różne ciekawe zabawy, dające dużo radości. Przebrania i gadżety, które udostępniam w trakcie przyjęcia są nieodłącznym elementem udanej zabawy, powodują uśmiech na twarzy każdej osoby, zaciekawiają i tworzą niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę każdej zagranej przeze mnie imprezy! W trakcie przyjęcia przeprowadzam również konkursy z nagrodami, które upamiętniają przebytą miło imprezę.

W trakcie przygotowań do uroczystości przekazuje klientom szeroką listę zabaw, z których wybierają te, które chcą bym poprowadził na ich przyjęciu. Oczywiście służę doświadczeniem i radą, podpowiadam co najczęściej cieszy gości. Zabawy są zawsze dopasowane do charakteru imprezy.


POSIADAM JESZCZE WOLNE TERMINY NA 2023 i 2024 ROK !!!


Zapraszam do kontaktu, możemy również umówić się na spotkanie, na którym chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.

WESELE

od 2200 do 3500zł/ wesele

Moje wynagrodzenie za oprawę muzyczną imprez jest wysoce konkurencyjne w stosunku do innych DJ działających na rynku muzycznym w okolicy. Moja oferta rozpoczyna się już od kwot 1600 złotych za poprowadzenie mniejszych imprez typu urodziny, rocznice poprzez kwoty 1800 złotych za poprawiny i 3500 złotych za wesela, skończywszy na indywidualnie wycenianych większych imprezach plenerowych dla szerszej publiki. W skład mojego wynagrodzenia wchodzi szeroko pojęta oprawa muzyczna imprezy-przyjęcia, w tym w szczególności nagłośnienie, efekty świetlne i specjalne, poprowadzenie zabaw, dojazd na miejsce wykonania usługi do 30 km od Nowego Sącza (powyżej tego dystansu dojazd dodatkowo płatny, koszt dojazdu uzgadniany jest wówczas indywidualnie z klientem). Podpisanie umowy jest gwarancją niezmienności wynagrodzenia. Cena uzgadniana jest każdorazowo indywidualnie z klientem. Zapraszam do kontaktu, każdy klient jest inny i ma inne oczekiwania co do swojego przyjęcia, dlatego też istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia w zależności od czasu trwania imprezy i indywidualnych upodobań!

POPRAWINY

1500zł/ poprawiny

Moje wynagrodzenie za oprawę muzyczną imprez jest wysoce konkurencyjne w stosunku do innych DJ działających na rynku muzycznym w okolicy. Moja oferta rozpoczyna się już od kwot 1600 złotych za poprowadzenie mniejszych imprez typu urodziny, rocznice poprzez kwoty 1800 złotych za poprawiny i 3500 złotych za wesela, skończywszy na indywidualnie wycenianych większych imprezach plenerowych dla szerszej publiki. W skład mojego wynagrodzenia wchodzi szeroko pojęta oprawa muzyczna imprezy-przyjęcia, w tym w szczególności nagłośnienie, efekty świetlne i specjalne, poprowadzenie zabaw, dojazd na miejsce wykonania usługi do 20 km od Nowego Sącza (powyżej tego dystansu dojazd dodatkowo płatny, koszt dojazdu uzgadniany jest wówczas indywidualnie z klientem). Podpisanie umowy jest gwarancją niezmienności wynagrodzenia. Cena uzgadniana jest każdorazowo indywidualnie z klientem. Zapraszam do kontaktu, każdy klient jest inny i ma inne oczekiwania co do swojego przyjęcia, dlatego też istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia w zależności od czasu trwania imprezy i indywidualnych upodobań!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzięki temu, że bycie Dj'em jest moją pasją, lubię to co robię, oprawę uroczystości weselnych wykonuję z pełnym zaangażowaniem, czego efektem jest niezapomniana zabawa i zadowolenie Pary Młodej oraz jej Gości.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się dostosowaniem do potrzeb Pary Młodej, idealnie dobraną do uroczystości muzyką, jak również autorskimi zabawami, których może wziąć udział każdy uczestnik wesela.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Ciężki dym, dekoracja sali światłem led, napis "LOVE", bańki mydlane.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

DJ, wodzirej, nagłośnienie, oświetlenie, zabawy integracyjne.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pioneer, JBL, Shure, Electro Voice, Asus, LDM, IMG Stageline oraz oświetlenie ledowe.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

ZAiKS jest zawsze opłacany przez organizatora imprezy (sala weselna lub Para Młoda). Jestem zrzeszony w organizacji Dj'skiej i posiadam legalne utwory z prawem do publicznego odtwarzania.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Oprawa muzyczną wesela z reguły obejmuje 12 godzin od wejścia Pary Młodej na salę z możliwością przedłużenia. Zakres godzin ustalam indywidualnie z każdą Parą Młodą.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Oprawą muzyczną w branży ślubnej zajmuje się już ponad 12 lat.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, również Goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje.

Jaki repertuar proponujemy?

Bazuję na hitach lat 70', 80', 90', twisty, rock 'n rolle, klasyce polskiego rocka, gram również biesiady weselne, disco polo, jak również nowoczesne utwory, w szczególności hity radiowe.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, oferta standardowa obejmuje efekty świetlne podczas imprezy.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, pozostaję otwarty na wszelkie sugestie Państwa Młodych co do utworów, które chcieliby usłyszeć na swoim weselu.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, oferuje również oprawę konferansjerską.

Skład, w którym występujemy.

Usługę zawsze wykonuje osobiście. Para Młoda ma pewność, że na weselu zagra DJ, z którym podpisała umowę.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład jest nieustannie niezmienny odkąd rozpocząłem przygodę dj'ską.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi; to, że każda uroczystość jest inna; ale najbardziej lubię gdy parkiet jest pełen a na twarzach widzę uśmiech; co później niejednokrotnie przedkłada się na pozytywne opinie o mojej pracy.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie mam przeciwwskazań by wykonywać utwory disco polo, wszystko zależy od upodobań Pary Młodej i jej Gości

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Tutaj nie jestem wstanie podać utworów najlepszych ponieważ dla każdego są to inne piosenki w zależności od tego jakiego typu słucha muzyki. A dodatkowo jest to zmienne co jakiś czas od tego co się pojawia na rynku muzycznym.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Zagrałem już kilka wesel plenerowych oraz poza standardowymi lokalami weselnymi, ale nadal jednak czekam na coś wyjątkowego :)

DJ NA WESELE / WODZIREJ - CIĘŻKI DYM - NAPISY LOVE - ZABAWY - DJ Porke
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 174 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Sylwia&Maciej
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 25-11-2023
Nowy Sącz
Data dodania: 01-12-2023

Serdecznie polecamy. Jakość wykonanej pracy na najwyższym poziomie i co najważniejsze wszyscy goście zadowoleni.

Patryk
01-12-2023

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-11-2023
Inwałd
Data dodania: 13-11-2023

Polecam z całego ❤️!
Pełen profesjonalizm, zorganizowanie i zaangażowanie. Najlepszy DJ ! 😊🥰 Przekazuje również pochwały od gości , którzy mówili, że nie byli jeszcze na takim weselu z tak dobrym Dj-em, chwalili super organizacje konkursów , muzykę.
Polecam zabawę Kareta można się mega uśmieać 😂😄🙈

Patryk
13-11-2023

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

W
Wiktor
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2023
Brzezna
Data dodania: 08-11-2023

Polecam bardzo Dj-a Porke 😁 Profesjonalista i swietny człowiek

Patryk
09-11-2023

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2023
Stary Sącz
Data dodania: 29-10-2023

Polecam z całego serca! Repertuar i zabawy poprowadzone idealnie! Goście cały czas byli na parkiecie póki nie trzeba było zrobić przerwy na jedzenie 😅
Zarówno goście tak i my państwo młodzi polecamy dj porke!❤️

Patryk
30-10-2023

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2023
Mielec
Data dodania: 29-10-2023

Rewelacja impreza lepszego DJ nie znam 😉

Patryk
29-10-2023

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2023
Nowy Sącz
Data dodania: 10-10-2023

Bardzo polecam Patryka przedewszytkim jest przesympatyczny !! Dzieki niemu wogole się nie stresowalismy . Właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Świetnie dobrana muzyka pod gości każdy znalazł coś dla siebie parkiet był cały czas pełny, potrafił zachęcić gości do wspólnej zabawy .(może mało dodaje postów na mediach społecznościowych o czym już mu mówiłam 😌 aleee wystarczy poczytać opinie i wszystko jasne) ! 😃 Polecam ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️👍👍👍👍

Patryk
11-10-2023

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2023
Wieliczka
Data dodania: 11-09-2023

Gorąco polecam, Patryk wykonał świetną robotę, impreza poprowadzona genialnie, goście zachwyceni! Super zabawy, świetnie poprowadzone. Polecamy P&Ł❤️

Patryk
11-09-2023

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

Anna Maj
Anna Maj
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Nieprowice
Data dodania: 28-08-2023

Jesteśmy zachwyceni!!!
Aż nie wiem co napisać i jak dziękować Patrykowi.
Sprawił,że nasi goście mówili,że na lepszym weselu nigdy nie byli!
Nawet Ci co kręcili nosem,że nie ma orkiestry od razu zmienili zdanie.
Patryk nie jest tylko Dj od puszczania muzyki,On jest wspaniałym człowiekiem,który we wszystkim Ci pomoże i dzięki niemu wszystko przebiegnie tak jak chcieliście a nawet lepiej.
Dziękujemy!

Patryk
29-08-2023

Bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Zadowoleni klienci to dla mnie największe wyróżnienie! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych chwil na Nowej Drodze Życia :-)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: DJ Porke
Imię i nazwisko: Patryk Kuzak
Adres: Nowy Sącz, Wolskiej, 33-300, woj. małopolskie
534-434...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 19502
Zadzwoń
534-434...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nowy Sącz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy