Zobacz zdjęcia (5)
DJ Wodzirej na wesele z wokalistą (Biesiada przy stołach), Rzeszów - zdjęcie 1
DJ Wodzirej na wesele z wokalistą (Biesiada przy stołach), Rzeszów - zdjęcie 2 DJ Wodzirej na wesele z wokalistą (Biesiada przy stołach), Rzeszów - zdjęcie 3 DJ Wodzirej na wesele z wokalistą (Biesiada przy stołach), Rzeszów - zdjęcie 4 DJ Wodzirej na wesele z wokalistą (Biesiada przy stołach), Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

DJ Wodzirej na wesele z wokalistą (Biesiada przy stołach) id:9418

Rzeszów, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Witamy serdecznie. Kłania się nisko grupa Magnetic Project. Zapewniamy kompleksową obsługę muzyczną imprez (wesel) w zakresie muzyki (DJ), oraz prowadzenia wesela (Wodzirej). Zostaliśmy nominowani podczas Wielkiej Gali Branży Weselnej do tytułu DJ roku 2016, i drogą głosowania dzięki głosom zadowolonych klientów zdobyliśmy ten tytuł! W naszym repertuarze znajdują się tylko oryginalne, znane przeboje, co gwarantuje, że usłyszymy to co lubimy. Przerwy dostosowujemy do bawiących się gości, a w czasie posiłków puszczamy nastrojową muzykę. Nasz repertuar nie jest sztywno ustalony (dostosowany do gustów gości oraz ich wieku). Nasza współpraca z klientem nie polega jedynie na podpisaniu umowy lecz na konkretnych ustaleniach co do wyboru muzyki oraz stylu zabawy. Oferujemy mnóstwo atrakcji i konkursów umilających wieczór. Podczas wesela prezentowane są na specjalnym ekranie przygotowane uprzednio multimedialne prezentacje rodzinne, a po wszystkim wręczamy płytę z filmem. Warto wziąć pod uwagę fakt, że tworząc duet cała impreza przebiega płynnie, dj zapewnia oprawę muzyczną, natomiast wodzirej zabawia towarzystwo (zabawy, konkursy, nauka prostych tańców, śpiewanie). Z gitarą, tamburynem oraz śpiewnikami wychodzimy do gości i prowadzimy biesiadę przy stołach, jak również możemy poprowadzić karaoke. Na specjalne życzenie istnieje możliwość zapewnienia:

*Pokazu tanecznego
*Wielu innych atrakcji zgodnych z charakterem imprezy

Zadowolenie gości jest dla nas sprawą priorytetową!

Doświadczony Dj oraz wesoły, pełen pozytywnej energii Wodzirej rozbawią wszystkich gości! Sprzęt nagłośnieniowy z najwyższej pólki oraz profesjonalne oświetlenie znakomicie wypełnią salę dźwiękiem i efektami. W połączeniu otrzymujemy wesele idealne, takie jakie pragnęliśmy!

Szukając DJ’a bądź zespołu muzycznego zapewne chcą Państwo zorganizować zabawę, która na bardzo długo pozostanie w pamięci wszystkich zaproszonych. Pomijając przepyszne jedzenie i wyśmienite trunki w doborowym towarzystwie, to muzyka sprawi, że zabawa uda się w 100%. Magnetic Project powstał z myślą o zapewnieniu profesjonalnej obsługi muzycznej na każdej imprezie. Warto wspomnieć, że niektóre zabawy takie jakimi niewątpliwie są wesela organizowane są tylko raz w życiu. Pragniemy pomóc Państwu w organizacji tego przedsięwzięcia. W zakładce o nas nieco wspomnieliśmy o naszej przeszłości.

Na czas teraźniejszy tworząc razem Magnetic Project oferujemy profesjonalną obsługę na:

Wesela
Poprawiny
Dancingi
Studniówki
Komersy
Karaoke
Imprezy firmowe i okolicznościowe
Inne

W naszym repertuarze znajdują się tylko oryginalne, znane przeboje, co gwarantuje, że usłyszymy to co lubimy. Żyjemy muzyką i to widać na prowadzonych przez nas imprezach. A muzyka na żywo w formie biesiady przy stołach tworzy rodzinno- przyjacielski klimat, który na długo zapamiętają goście weselni!

Obszar naszej aktywności to w głównej mierze rodzinne miasto Radymno, obecne miejsce zamieszkania - Rzeszów, całe województwo Podkarpackie oraz województwa sąsiednie, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do wspomnianego terenu i pojawimy się wszędzie, gdzie zostaniemy zaproszeni.

Opinie (1)

DJ Wodzirej na wesele z wokalistą (Biesiada przy stołach) id:9418
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Martynia
5.00
 / 5
Data dodania: 24-02-2013

Chłopaki z Magnetic Project grali u nas ostatki. Super się bawiłam. Ogólnie wszyscy się bawili i byli bardzo zadowoleni. Różnorodna muzyka, fajne konkursy i zabawy np. nauka tańca belgijskiego :) Żaden zespół i żaden inny dj nie jest w stanie tak rozbawić ludzi. Współpraca z Wami to czysta przyjemność i niezapomniana zabawa do białego rana. Pozdrawiamy i polecamy!!!

liczba odwiedzin: 2497

Popularne miasta w okolicy