DJ WODZIREJ na Wesele DJ MARSEL obslugaimprez.net id:18184

Oferta
Dodaj do plannera

Szukasz osoby która poprowadzi ci imprezę? Dobrze trafiłeś - konferansjer, prezenter, wodzirej, DJ. Aby impreza była udana musi na niej być osoba, która umie rozbawić, zwrócić uwagę, zainteresować, odnaleźć się w każdej sytuacji i każdym miejscu. Możesz liczyć, że wybierając moją osobę Twoja impreza będzie udana.
Od wielu lat zajmuję się profesjonalną obsługą imprez o różnym charakterze i różnej tematyce. Mój muzyczny repertuar to płytoteka z największymi i lubianymi utworami, to znane wszystkim przeboje, hity z lat młodości każdego pokolenia. Potrafię porwać wszystkich uczestników do zabawy, wychodzę z mikrofonem do gości, prowadzę zabawne dialogi, inicjuję toasty, prowadzę quizy, organizuję konkursy, obrzędy weselne i śpiewam wykorzystując przygotowane aranżacje muzyczne.
Moje doświadczenie pozwala na dowolnie skomponowane muzyczne miksy, wrzucając do niego wiekowe, ale wciąż popularne hity z lat 60-tych, 70-tych czy 80-tych, czy też najnowsze single aktualnie lansowane w radiu. Nie ma też problemu z klimatami dyskotekowymi, w stylu rock&rolla, disco-polo czy "przytulańców" dla zakochanych. Realizacja dedykacji i życzeń przez mikrofon nie stanowi również żadnego problemu.

Cennik

Orientacyjna cena: 1600 PLN / dzień

cena uzależniona od miejsca, wielkości wesela oraz własnych oczekiwań
1500-2500zł

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DJ WODZIREJ na Wesele DJ MARSEL obslugaimprez.net
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Świdnik
Kod:21-040
Data dodania: 11-01-2016
Liczba odwiedzin: 258

Nowe ogłoszenia