Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

DJ WODZIREJ na Wesele DJ MARSEL obslugaimprez dj na wesele djmarsel id:18184

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
793-615...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 11-01-2016
Liczba odwiedzin: 1098

Oferta

Każda Młoda Para chce aby ich wesele było najlepsze i wyjątkowe. Odpowiedni lokal i kuchnia to najważniejsze czynniki. Ale nie bez znaczenia jest również oprawa muzyczna. I zawsze pozostaje dylemat: orkiestra czy DJ? Warto chyba jednak połączyć nowoczesność i postęp z zachowaniem pewnych tradycji. DJ-wodzirej to najlepsze rozwiązanie! Potrafi on profesjonalnie poprowadzić wesele łącząc muzykę wielu pokoleń zarówno tą polską jak i zagraniczną. Repertuar muzyczny zawsze można dostosować do miejsca, sytuacji oraz ilości i wieku gości. Nie musisz się martwić,że starsi goście nie będą się bawili na weselu granym przez dj'a. Zawsze można ustalić wcześniej scenariusz wesela (nowoczesne bez zabaw weselnych, oczepin lub tradycyjne z toastami, konkursami, śpiewaniem przy stołach). Zawsze pragniemy aby uroczystość weselna pozostała niezapomnianym wspomnieniem. Nasza oferta cenowa jest również bardziej przystępna w porównaniu z orkiestrą. Wszystko zależy od miejsca, daty wesela, wielkości nagłośnienia i oświetlenia oraz od potrzeb i wymagań Młodej Pary. Pamiętać należy, że wesela z dj-em stają się bardziej popularne. W związku z tym warto wcześniej ustalić i zarezerwować wolny termin.

Szukasz osoby która poprowadzi ci imprezę? Dobrze trafiłeś - konferansjer, prezenter, wodzirej, DJ. Aby impreza była udana musi na niej być osoba, która umie rozbawić, zwrócić uwagę, zainteresować, odnaleźć się w każdej sytuacji i każdym miejscu. Możesz liczyć, że wybierając moją osobę Twoja impreza będzie udana.
Od wielu lat zajmuję się profesjonalną obsługą imprez o różnym charakterze i różnej tematyce. Mój muzyczny repertuar to płytoteka z największymi i lubianymi utworami, to znane wszystkim przeboje, hity z lat młodości każdego pokolenia. Potrafię porwać wszystkich uczestników do zabawy, wychodzę z mikrofonem do gości, prowadzę zabawne dialogi, inicjuję toasty, prowadzę quizy, organizuję konkursy, obrzędy weselne i śpiewam wykorzystując przygotowane aranżacje muzyczne.
Moje doświadczenie pozwala na dowolnie skomponowane muzyczne miksy, wrzucając do niego wiekowe, ale wciąż popularne hity z lat 60-tych, 70-tych czy 80-tych, czy też najnowsze single aktualnie lansowane w radiu. Nie ma też problemu z klimatami dyskotekowymi, w stylu rock&rolla;, disco-polo czy przytulańców dla zakochanych. Realizacja dedykacji i życzeń przez mikrofon nie stanowi również żadnego problemu.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DJ WODZIREJ na Wesele DJ MARSEL obslugaimprez dj na wesele djmarsel
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-147

Nowe ogłoszenia