Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 5

Dj i Wodzirej na Twoje Wesele id:8672

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj i Wodzirej na Twoje Wesele

Ostatnio widziany 05-01-2018
603-945...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Rzeszów, podkarpackie
Data dodania: 09-09-2012
Liczba odwiedzin: 1810

Oferta

Zanim dokonasz wyboru, zobacz jak bawili się Goście na naszych weselach.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy filmy z naszym udziałem, które udostępniamy w postaci linku na YT - wystarczy do nas napisać lub zadzwonić - koniecznie podajcie termin Waszego wesela.

Naszym zadaniem na weselu jest nie tylko oprawa muzyczna, ale poprowadzenie wieczoru w taki sposób, abyście czuli się na nim swobodnie, ze świadomością, że wszystko, co zaplanowaliście się uda. Przez cały ten czas jesteśmy dla Was. Umiejętnie łączymy każdy element wesela, aby żaden z Gości nie czuł się pominięty.

Do zobaczenia :)

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Cennik

Oferta nr 1
2700 / wesele
Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, zatem i cena ostateczna będzie tą wartością, którą obliczymy dopiero po zapoznaniu się z Wami i szczegółami dotyczącymi tego wyjątkowego wieczoru.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Dj i Wodzirej na Twoje Wesele id:8672
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Justyna i Michał
Justyna i Michał
(5)
Dodano: 18-08-2016
Data imprezy: 15-08-2016
Super duet, razem z gośćmi jesteśmy pod ogromnym wrażeniem klasy i profesjonalizmu. Opinie i oceny jak najbardziej zasłużone. Polecamy każdemu, kto poszukuje ambitnej i na wysokim poziomie oprawy muzycznej! Dziękujemy za wspólną zabawę!
Andrzej Jemionko
Andrzej Jemionko
(5)
Dodano: 16-02-2016
Data imprezy: 09-01-2016
Jesteśmy zachwyceni prowadzeniem naszego wesela przez Muzykę z głośnika. Sposób podejścia do tematu mają opanowany do perfekcji. Polecam wszystkim, którzy pragna doskonale bawić się na swoim weselu. 100% profesjomnalizmu.
Joanna
Joanna
(5)
Dodano: 03-01-2015
Gdy wybieraliśmy się z mężem na Sylwestra do Sieniawy kilka dni temu, wiedzieliśmy o prowadzeniu wieczoru przez Dj-a i wodzireja. Szczerze zastanawialiśmy się: jak to bez tradycyjnej orkiestry? ALE Oni pokazali się z jak najlepszej strony. My jak i nasi znajomi, pozostali goście byli wprost zachwyceni doborem muzyki, sposobem prowadzenia... Wspaniale będziemy wspominać ten piękny wieczór i noc, bo dzięki Nim i wspaniałej atmosferze pałacu w Sieniawie przeżyliśmy niezwykłe chwile...i piszemy o tym gdzie się da - tak nam się podobało. Jeśli obsługa muzyczna to tylko Muzyka z głośnika. Dziękujemy i polecamy.
Asia
Asia
(5)
Dodano: 29-11-2014
Bardzo dziękuję Muzyce z Głośnika za rewelacyjną oprawę muzyczną i prowadzenie naszego wesela. Oni są lepsi niż niejedna markowa kapela. Super muzyka, każdy z gości był zachwycony, już dawno tak się nie bawiliśmy. Jeśli zastanawiacie się kogo wybrać na swoje wesele, wybierzcie chłopaków z Muzyki z Głośnika, polecam w 100%.
Kasia i Łukasz
Kasia i Łukasz
(5)
Dodano: 12-11-2014
Panowie są na prawdę świetni! :)

Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają i gratuluję wyboru tym, na których weselu zabawę poprowadzi (lub prowadził) duet "Muzyka z głośnika" ;)

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, na jakim poziomie Pan Wodzirej poprowadził zabawę na naszym weselu - od momentu przekroczenia progu sali aż do ostatniego utworu zagranego dla roztańczonego gościa ;)
Elegancja, klasa i wspaniała muzyka - to najkrótsze podsumowanie tego duetu.
Do tego ciekawe zabawy poprowadzone z humorem i smakiem - dzięki którym nasi goście zintegrowali się już na początku zabawy weselnej. To wszystko sprawiło, że nawet osoby początkowo nieprzekonane do wesela prowadzonego przez Wodzireja z Didżejem bawiły się świetnie :) :)
Podkreślę również doskonałą jakość współpracy z Panami z "Muzyki z głośnika", którzy uwzględniają wszystkie życzenia Młodej Pary

Dane kontaktowe

Dj i Wodzirej na Twoje Wesele
Imię:Grzegorz
Nazwisko:Budak
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów

Nowe ogłoszenia