Zobacz zdjęcia (14)
Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami, Rzeszów - zdjęcie 1
Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami, Rzeszów - zdjęcie 2 Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami, Rzeszów - zdjęcie 3 Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami, Rzeszów - zdjęcie 4 Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami, Rzeszów - zdjęcie 5
Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami, Rzeszów - zdjęcie 6
1 / 14

Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami id:8672

2400 zł / wesele
Rzeszów, podkarpackie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
603-945...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Naszym zadaniem na Waszym weselu jest prowadzenie wieczoru w taki sposób, abyście czuli się na nim swobodnie, ze świadomością, że wszystko, co zaplanowaliście się uda. Przez cały ten czas jesteśmy dla Was. Umiejętnie łączymy każdy element wesela, aby żaden z Gości nie czuł się pominięty. Gramy najlepszą muzykę do tańca. Cenimy Wasze gusta i propozycje ulubionych piosenek.

Zarezerwuj termin już teraz, zanim ktoś inny go zabierze.

Do zobaczenia :)

Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami - film 1 Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami - film 1

Oferta

Pakiet podstawowy

2400zł/ wesele

Wesele prowadzone przez dwie osoby. W cenie nagłośnienie, efekty świetlne, lasery, hazer, stroboskop, gadżety i prezenty do prowadzonych zabaw. Zabawa do 3 rano z możliwością przedłużenia za dopłatą. Dojazd na Podkarpaciu gratis.

Opinie (2)

Dodaj opinię
Muzyka z Głośnika - najlepsze wesela tylko z nami id:8672
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
J
Justyna i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2016
Data dodania: 18-08-2016

Super duet, razem z gośćmi jesteśmy pod ogromnym wrażeniem klasy i profesjonalizmu. Opinie i oceny jak najbardziej zasłużone. Polecamy każdemu, kto poszukuje ambitnej i na wysokim poziomie oprawy muzycznej! Dziękujemy za wspólną zabawę!

K
Kasia i Łukasz
5.00
 / 5
Data dodania: 12-11-2014

Panowie są na prawdę świetni! :)

Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają i gratuluję wyboru tym, na których weselu zabawę poprowadzi (lub prowadził) duet "Muzyka z głośnika" ;)

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, na jakim poziomie Pan Wodzirej poprowadził zabawę na naszym weselu - od momentu przekroczenia progu sali aż do ostatniego utworu zagranego dla roztańczonego gościa ;)
Elegancja, klasa i wspaniała muzyka - to najkrótsze podsumowanie tego duetu.
Do tego ciekawe zabawy poprowadzone z humorem i smakiem - dzięki którym nasi goście zintegrowali się już na początku zabawy weselnej. To wszystko sprawiło, że nawet osoby początkowo nieprzekonane do wesela prowadzonego przez Wodzireja z Didżejem bawiły się świetnie :) :)
Podkreślę również doskonałą jakość współpracy z Panami z "Muzyki z głośnika", którzy uwzględniają wszystkie życzenia Młodej Pary

Kontakt

Imię i nazwisko: Grzegorz Budak
Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
603-945...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4082
Zadzwoń
603-945...
Napisz

Popularne miasta w okolicy