Dj Wodzirej, Prezenter muzyczny id:13404

Słupsk, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Witam,
w odróżnieniu od kapeli czy też orkiestry weselnej jako Dj Wodzirej czy też Prezenter muzyczny gram utwory oryginalne czyli na swoim przyjęciu usłyszycie to co znacie , lubicie jak i małe muzyczne niespodzianki.Wspólnie z Parą Młodą ustalamy scenariusz weselny na bazie którego prowadzę daną okoliczność. Przykładowy scenariusz weselny otrzymuja Panstwo od mojej osoby nastepnie z biegiem czasu jest on zmieniany wedle Waszego uznania i moich propozycji. Repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.
Oprócz samego profesjonalnego prowadzenia zapewniam:

 własne profesjonalne estradowe nagłośnienie bardzo bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 50-tych, po najnowsze przeboje
 bogaty wybór konkursów i zabaw dla gości z różnymi gadżetami.
 KARAOKE
 Pokaz zdjęć
 zabawianie gości
 własny transport

Para Młoda decyduje o rodzaju przywitania, pierwszym tańcu, muzyce i konkursach. Przy tej okazji zawsze zachęcam do podania listy utworów, na których szczególnie Wam zależy. Wiadomo, miłe wspomnienia zazwyczaj łączą i kojarzą się z muzyką.
Nie zapominamy także o tradycyjnych hitach weselnych na ludową nutę, (polską, śląską, góralską, cygańską), wyłącznie w dobrych wykonaniach.
Umiem dopasować się do towarzystwa, zarówno w zapowiedziach, zabawach i doborze samej muzyki. Gram wyłącznie taneczne i znane utwory z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, a także aktualnie lansowane przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne.

Sposobu bawienia się towarzystwa, trudno jest przewidzieć przed weselem. Nie ma wesela takiego samego, każde jest inne.
W krótkich przerwach na posiłki odtwarzane są utwory instrumentalne, zaś z czasem utwory do śpiewania. Konkursy w momencie, gdy ludzie bawią się, nie zaś gdy jedzą..Z poważaniem
Łącze serdeczne pozdrowienia
Kozłowski Mateusz

Masz problem ze znalezieniem dobrego Dj. Bardzo dobrze trafiłeś/aś na imprezach prowadzonych przez moją osobę nie będziesz sie nudzić.

liczba odwiedzin: 2149

Popularne miasta w okolicy