Zobacz zdjęcia (15)
Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul, Poznań - zdjęcie 1
Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul, Poznań - zdjęcie 2 Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul, Poznań - zdjęcie 3 Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul, Poznań - zdjęcie 4 Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul, Poznań - zdjęcie 5
Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul, Poznań - zdjęcie 6
1 / 15

Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul id:6055

Poznań, wielkopolskie
(3)
Dodaj opinię
601-887...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • saksofon

Oferta:

  • gramy na żywo
  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • Liczba osób: 4

Na eleganckie wesele / przyjęcie weselne polecam świetny zespół z muzyką: pop, swing, soul, bossa nova. Nienachalna muzyka, znane melodie i wspaniała atmosfera bez biesiady i disco polo.

Gramy często na międzynarodowych weselach, na weselach dla VIP'ów, wszędzie, gdzie liczy się dobry gust i romantyczna atmosfera.

Na eleganckie wesele / przyjęcie weselne polecam Gentle Jazz Trio - świetny zespół z muzyką: pop, swing, soul, bossa nova. Nienachalna muzyka, znane melodie i wspaniała atmosfera.
Gentle Jazz Trio występuje 4h (do 4 setów x 45 min + 15 minutowe przerwy) w połączeniu z profesjonalnym DJ'em (który gra kolejne 6x45 min.). Trio grywa z powodzeniem na eleganckich imprezach, gdzie oczekuje się muzyki na wysokim poziomie, przy której można i porozmawiać i potańczyć.

Po występie zespołu wchodzi nasz zaprzyjaźniony DJ Dany (Hity lat '70, '80, '90, współczesna muzyka taneczna).

Repertuar Gentle Jazz Trio stanowią perełki muzyki soul, pop, smooth jazz (Aretha Franklin, George Benson, Macy Gray, Stevie Wonder) oraz standardy jazzowe wykonywane niegdyś przez takich artystów jak Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Nat King Cole)

Gentle Jazz Trio & Dj Dany to dobry wybór na wesele vintage, wesele glamour. Kompaktowy skład zespołu sprawia, że mieścimy się w każdej, nawet niewielkiej przestrzeni. Dzięki temu np. jesteśmy mile widziani w restauracji Belvedere (Łazienki Królewskie), znakomicie sprawdzamy się w ślubach i weselach w jurcie, na weselach, których pierwsza część odbywa się na świeżym powietrzu w formie bankietu.
Podczas tradycyjnego wesela bardzo dobrze sprawdza się układ:
4 x 45 min. występ Gentle Jazz Trio i kolejne 6 x 45 min. gra DJ - dzięki temu zagwarantowane są delikatniejsze dźwięki podczas obiadu i rozkręcaniu imprezy oraz typowo taneczna muzyka podczas reszty wieczoru. Repertuar DJ'a do uzgodnienia.

Wokalistka obdarzona jest piękną, soulowa barwą głosu, jest laureatką konkursu Programu 1 Telewizji Polskiej "Droga Do Gwiazd".

Referencje:

"Pr agniemy podziękować zespołowi Gentle Jazz Trio za stworzenie pięknej oprawy muzycznej na uroczystości weselnej naszych dzieci..."

Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul - film 1 Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Jazz Event

Gentle Jazz Trio & Dj

od 5500 do 6500zł/ 10 godzin

Gentle Jazz Trio występuje zawsze na początku wesela (do 4 setów x 45 min + 15 minutowe przerwy) w połączeniu z profesjonalnym DJ'em (który gra kolejne 6x45min.). Trio grywa z powodzeniem na eleganckich imprezach, gdzie oczekuje się muzyki na wysokim poziomie, przy której można i porozmawiać i potańczyć.
Po występie zespołu wchodzi nasz zaprzyjaźniony DJ Dany (Hity lat '70, '80, '90, współczesna muzyka taneczna). Łącznie oprawa muzyczna trwa 10 x 45 min. + muzyka instrumentalna przy życzeniach.
Cena nie obejmuje kosztów transportu (0,8zł x ilość km w obie strony z Poznania). Zamawiający zapewnia też nocleg dla 4 osób (4x"jedynka" ze śniadaniem).

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

GENTLE JAZZ TRIO & DJ DANY WHITE to dwa w jednym - zespół (gra pierwsze 4x45 min.) i Dj (kolejne 6x45 min.).
Zespół jest atrakcją imprezy i tworzy jej light motive. Z Dj'em każdy gość będzie tanecznie "zaopiekowany".

GENTLE JAZZ TRIO & DJ DANY WHITE to zespół dla klienta chcącego uniknąć biesiadnego klimatu, disco polo, kiczowatych zabaw, za to oczekującego czegoś z klasą czy bardziej nowoczesnej formuły imprezy,

Muzyka zespołu Gentle Jazz Trio na początku wesela wprowadza romantyczną atmosferę, jest dużą atrakcją i nadaje ton całej imprezie. Smooth jazzowe nuty pozwalają na swobodną rozmowę gości. Czas z zespołem to ukłon w stronę wrażliwych słuchaczy, ale też ambitnych tancerzy i gości ze starszego pokolenia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

GENTLE JAZZ TRIO & DJ DANY WHITE

Co nas wyróżnia?

• Ujmujący, „czarny” głos wokalistki – laureatki programu TVP „Droga do Gwiazd”, wiele par decyduje się na naszą ofertę właśnie z tego powodu
• Szlachetne brzmienie instrumentów (gitara jazzowa i saksofon tenorowy)
• Repertuar zespołu Gentle Jazz Trio: covery pop, hity soul, swingowe evergreeny, latin, smooth jazz
• Zespół dla klienta chcącego uniknąć biesiadnego klimatu, disco polo, kiczowatych zabaw, za to oczekującego czegoś z klasą czy bardziej nowoczesnej formuły imprezy, często są to pary międzynarodowe
• Łącznie 10 h oprawy muzycznej: pierwsze 4x45 min. gra zespół Gentle Jazz Trio, kolejne 6x45 min. gra DJ Dany White
• Muzyka zespołu Gentle Jazz Trio na początku wesela wprowadza romantyczną atmosferę, jest dużą atrakcją i nadaje ton całej imprezie. Smooth jazzowe nuty pozwalają na swobodną rozmowę gości. Czas z zespołem to ukłon w stronę wrażliwych słuchaczy, ale też ambitnych tancerzy i gości ze starszego pokolenia.
Dj Dany gra popularną muzykę taneczną i umiejętnie zachęca wszystkich do zabawy
• Kompaktowy skład zespołu (trio) – mieścimy się w każdej przestrzeni, np. ślub i wesele w jurcie/namiocie, spełniamy warunki wymagane np. w Restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich, graliśmy na dachu hotelu Monopol we Wrocławiu, Sali w Bazarze Poznańskim
• Mobilność zespołu – oprawa na bankiecie na świeżym powietrzu i szybkie przenosiny do sali weselnej to dla nas nie problem
• Gramy dla VIP’ów, na międzynarodowych weselach, weselach w stylu Glamour, w stylu Boho, w stylu Retro, weselach na świeżym powietrzu, weselach w namiocie/jurcie
• Wyłącznie anglojęzyczny repertuar zespołu
• Podczas życzeń gra duet instrumentalny – gitara jazzowa + saksofon tenorowy
• Możliwość nagłośnienia ceremonii ślubu cywilnego + oprawa duetu instrumentalnego
• Możliwość powiększenia zespołu o gitarę basową i perkusję
• Zamówienie samego zespołu Gentle Jazz Trio bez Dj’a też jest możliwe
• Gramy w promieniu 350 km od Poznania, czyli też Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Szczecin, Berlin.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Gwarantujemy 10 h oprawy (4x45 min. +6x45min.), ale gratis dorzucamy oprawę podczas życzeń (duet instrumentalny), a czas liczymy dopiero od pierwszego set'u zespołu, który przypada na obiad weselny.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

10 h oprawy (4x45 min. +6x45min.), ale gratis dorzucamy oprawę podczas życzeń (duet instrumentalny), a czas liczymy dopiero od pierwszego seta zespołu, który przypada na obiad weselny.

Skład, w którym występujemy.

Podstawowa oferta to:
- wokalistka, gitarzysta, saksofonista tenorowy + Dj Jeremi

Podczas ślubu cywilnego (opcja) i podczas życzeń (obligatoryjnie) gra duet instrumentalny gitara+sax

Jako opcję mamy:
- dodatkowo gitara basowa i perkusja w zespole
- występ dudziarza
- podczas ślubu cywilnego (opcja) i podczas życzeń (obligatoryjnie) gra duet instrumentalny gitara+sax

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak (opcjonalnie można dodać gitarę basową i perkusję), ale podstawowa oferta to:

- wokalistka, gitarzysta, saksofonista tenorowy + Dj Dany White

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar zespołu Gentle Jazz Trio: covery pop, hity soul, swingowe evergreeny, latin, smooth jazz. (Repertuar stały)
Dj Dany gra popularną muzykę taneczną i umiejętnie zachęca wszystkich do zabawy. (Repertuar do małej modyfikacji podczas konsultacji)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Dj Dany prowadzi konferansjerkę, jeśli chodzi o zespół to komunikuje on najważniejsze momenty imprezy.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Naszą wokalistką jest Ewa - mistrzyni klimatu jazz/soul. Ten głos uwodzi.

Na jakich instrumentach gramy?

Na gitarze Hohner HS40 i na saksofonie tenorowym Selmer, mikrofon Shure Beta 58.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na wzmacniaczu AER, dla wokalu mikrofon Shure Beta 58. Głośniki firmy Electrovoice. Bardzo ładny, wyrównany i czytelny dźwięk. Nie przytłaczamy dźwiękiem.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

W angielskim, konferansjerka Dj'a może być w jęz. niemieckim. Najczęściej udostępniamy mikrofon bezprzewodowy i liczymy na wsparcie językowe ze strony np. "świadka".

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, mamy ze sobą małe obrotowe "głowy" Dj'skie, Panele i duży PAR led - oświetlające zespół. Nie zajmujemy się oświetlaniem sali jako takiej.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, Repertuar zespołu Gentle Jazz Trio: covery pop, hity soul, swingowe evergreeny, latin, smooth jazz. (Repertuar stały)
Dj Dany gra popularną muzykę taneczną i umiejętnie zachęca wszystkich do zabawy. (Repertuar do małej modyfikacji podczas konsultacji, ale gotowej listy nie ma, trzeba zaufać 23 letniemu doświadczeniu DJ'a)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, jeśli są z repertuarze zespołu, u Dj'a można zamawiać, ale repertuar ostatecznie uzgadnia młoda para i może zakazać wykonywania danego stylu muzycznego.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Wokalistka - I miejsce w programie TVP "Droga do Gwiazd", gitarzysta - II miejsce w kategorii house w konkursie GOOD TIME RADIO. Wydane 2 albumy muzyczne.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wyższe, saksofonista jest także muzykologiem. 10 000 godzin treningu muzycznego mamy na pewno, gramy nie tylko z Polsce.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Zespół istnieje od ok 2000 roku. Dj gra od 1995 roku.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Mieścimy się w każdej przestrzeni, to nasz atut, np. ślub i wesele w jurcie/namiocie, spełniamy warunki wymagane np. w Restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich, graliśmy na dachu hotelu Monopol we Wrocławiu, Sali białej w Bazarze Poznańskim, w sali w Zagrodzie Bamberskiej (Poznań).

Opinie Jazz Event (3)

Dobry zespół weselny + DJ - covery, swing, soul id:6055
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Osowa Sień
Data dodania: 03-09-2021

Z przyjemnością polecić możemy Gentle Jazz Trio wszystkim, którzy lubią dobrą muzykę oraz zależy im na profesjonalnym zespole muzycznym, który sprawi, że ich wesele będzie wyjątkowe i w bardzo dobrym stylu. Już komunikacja przed uroczystością przebiegała niezwykle sprawnie, mimo, że organizowaliśmy wesele zza granicy i do tego dość na ostatnią chwilę. Pan Maciej szybko i konkretnie odpowiadał na nasze pytania i proponował dobre rozwiązania. Z uwagi na ograniczone możliwości noclegowe w miejscu uroczystości zdecydowaliśmy się zaangażować regionalnego dj’a na późniejsze godziny wesela, z czym zespół nie miał problemu. W dniu uroczystości wszystko przebiegło według ustaleń. Członkowie zespołu byli punktualnie na miejscu, a na naszą prośbę zmienili nawet dwukrotnie miejsce rozłożenia sprzętu, co wiązało się dla nich z dodatkową pracą. Z uwagi na kameralny skład zespołu, nie potrzebuje on dużo miejsca i idealnie zmieści się nawet na mniejszej sali, jak było w naszym przypadku. A klimat jaki Gentle Jazz Trio stworzył fantastyczną oprawą muzyczną naszego kameralnego wesela był niezapomniany. Piękna muzyka i świetny głos Pani Ewy na długo zostanie w pamięci naszej i naszych weselnych gości. Dziękujemy!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Ostrów Wielkopolski
Data dodania: 14-08-2021

Dziękujemy zespołowi Gentle Jazz Trio i DJ Dany za piękną oprawę muzyczną ślubu i wesela. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Muzyka jazzowa jako oprawa plenerowej ceremonii ślubnej wpasowała się idealnie w klimat. Występ zespołu na początku wesela na najwyższym poziomie, zrobił wrażenie na wielu gościach. Stworzył niesamowity klimat naszej kameralnej uroczystości. Następnie DJ Dany, który zadbał o dobrą zabawę gości do późnych godzin nocnych przy największych przebojach lat 80, 90 i współczesnych dopełnił całość. Osobiscie uważam, że to świetne połączenie. Usłyszeliśmy również wiele pozytywnych opinii od naszych gości. Serdecznie polecam takie rozwiązanie dla fanów dobrej muzyki i osób chcących uciec od typowej weselnej biesiady ;)

Z
Zosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2019
Warszawa
Data dodania: 04-01-2020

Szczerze mówiąc, baliśmy się wybierać zespół tylko na podstawie nagrań z internetu. Z drugiej strony, Gentle Jazz Trio już na etapie poszukiwań bardzo pozytywnie odróżnia się od konkurencji. Koniec końców nie zawiedliśmy się. Wysoki poziom artystyczny, elegancja, wyczucie. Bardzo miły jazz! Gentle Jazz Trio zagrali razem z DJ-em Jeremim, co dopełniło atrakcyjności naszej imprezy. Pan Jeremiasz wspaniale rozkręcił wesele, goście ledwo zmieścili się na parkiecie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy.

Kontakt Jazz Event

Nazwa firmy: Jazz Event
Imię i nazwisko: Maciej Flaczyński
Adres: Poznań, ul. os. Jana III Sobieskiego 9/4, 60-688, woj. wielkopolskie
601-887...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5338
Zadzwoń
601-887...
Napisz

Popularne miasta w okolicy