Zobacz zdjęcia (5)
Dom przyjęć Contra Rogowska, Wodzisław Śląski - zdjęcie 1
Dom przyjęć Contra Rogowska, Wodzisław Śląski - zdjęcie 2 Dom przyjęć Contra Rogowska, Wodzisław Śląski - zdjęcie 3 Dom przyjęć Contra Rogowska, Wodzisław Śląski - zdjęcie 4 Dom przyjęć Contra Rogowska, Wodzisław Śląski - zdjęcie 5
1 / 5

Dom przyjęć Contra Rogowska id:38464

Wodzisław Śląski, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Atrakcje

  • Dekoracje światłem
  • Słodki kącik
  • Wiejski stół

Usługi domu weselnego
Od 16-stu lat kompleksowo organizujemy wesela, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe.

Zaspakajamy nie tylko podstawowe potrzeby klientów. Mamy do dyspozycji wiele innych. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie wynajmu limuzyn wraz z kierowcą do obsługi wszelkiego rodzaju imprez. Posiadamy wykwalifikowanych barmanów, którzy będą wykonywać najmodniejsze i najciekawsze drinki z całego świata, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Pracownicy udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając oczywiście specjalne preferencje pary młodej. Dla naszych gości proponujemy komfortowe pokoje hotelowe oraz apartament dla młodej pary.

Sprawimy, że pobyt w domu weselnym stanie się niezapomnianą chwilą. Naszą misją jest dostarczyć najwyższą jakość usług spełniając wszystkie oczekiwania gości. Jednym słowem dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

Pragniemy, aby stylowe, ale za razem przytulne wnętrza naszej restauracji stały się miejscem, do którego będziecie państwo chętnie wracać, by spędzić wraz z rodziną i przyjaciółmi wiele miłych chwil z dala od zgiełku miasta. Podajemy dania proste, lecz godne poematu, przyrządzone z najwyższą starannością i co najważniejsze - z sercem. W naszej ofercie przeważają dania kuchni śląskiej, ale znajdą państwo także potrawy będące fantazjami szefa kuchni.

Doskonała kuchnia, fachowa i życzliwa obsługa, dogodna lokalizacja oraz bogate zaplecze to tylko niektóre z naszych atutów. Wprawdzie pyszny posiłek i miłe otoczenie potrafią poprawić najgorszy humor ale często, aby naprawdę odpocząć po trudach dnia codziennego, trzeba czegoś więcej. Dlatego też organizujemy wiele imprez, które na długo zapiszą się w pamięci zaproszonych gości.

liczba odwiedzin: 3391

Popularne miasta w okolicy