Zobacz zdjęcia (5)
DOM PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH "POD ARKADAMI", Gliwice - zdjęcie 1
DOM PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH "POD ARKADAMI", Gliwice - zdjęcie 2 DOM PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH "POD ARKADAMI", Gliwice - zdjęcie 3 DOM PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH "POD ARKADAMI", Gliwice - zdjęcie 4 DOM PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH "POD ARKADAMI", Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

DOM PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH "POD ARKADAMI" id:28803

Gliwice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny

Dom Przyjęć „Pod Arkadami”położony jest w małej wiosce,
z dala od zgiełku gwarnych miast i hałasu ulic.
Tu czas płynie wolniej, by zdążyć się nim nacieszyć.
Nasz Dom Przyjęć „Pod Arkadami” staraliśmy się tak zaaranżować, by Państwo go nie zapomnieli i powracali tu w dni szczególnie uroczyste. Atmosferę tego miejsca tworzy elegancja dostojnych wiekiem ścian, które dekoruje przeszło sto opracowań florilegii francuskich i holenderskich rytowników i akwarelistów. Pomiędzy nimi zawisły różane wieńce przybrane ażurowymi sercami.
Łagodny fryz starych, czerwonych cegieł zwieńcza kolebkowy sufit, a subtelne oświetlenie podkreśla fakturę aksamitnych kotar.
Z okien roztacza się widok na ogród z altaną, fontanną i krętymi dróżkami, przy który rozpościerają się, uwodząc swoim zapachem, zioła i byliny. Spacerujący mogą cieszyć się ich barwami, wsłuchiwać się w szmer wody i świergot ptaków.
Nasz lokal jest klimatyzowany. Jest także wyposażony w niezależne źródło prądu. Na obszernym dziedzińcu mieści się parking dla wielu samochodów.

liczba odwiedzin: 1552

Popularne miasta w okolicy