Zobacz zdjęcia (5)
Dom weselny *Bukowina*, Kołobrzeg - zdjęcie 1
Dom weselny *Bukowina*, Kołobrzeg - zdjęcie 2 Dom weselny *Bukowina*, Kołobrzeg - zdjęcie 3 Dom weselny *Bukowina*, Kołobrzeg - zdjęcie 4 Dom weselny *Bukowina*, Kołobrzeg - zdjęcie 5
1 / 5

Dom weselny *Bukowina* id:11804

Kołobrzeg, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Okolica, miejsce

  • wesele nad morzem

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

OW BUKOWINA jest idealnym miejscem do organizowania wszelkich przyjęć okolicznościowych. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, urodziny, rocznice ślubów, stypy oraz inne przyjęcia rodzinne i nie tylko. Dogodne położenie lokalu z dala od ruchliwych ulic stwarzają bezpieczeństwo i swobodę dla naszych gości.

To w połączeniu z wyśmienitą kuchnią, fachową obsługa oraz domową atmosferą sprawia, że potencjalni klienci chętnie organizują u nas swoje przyjęcia. Przygotowanie menu jest jednym z najważniejszych elementów organizacji każdej uroczystości. Wysoka jakość i duża różnorodność potraw, doskonałe wykonanie oraz miła i fachowa obsługa pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy w stanie przygotować menu, zaspakajające nawet najbardziej wybredne życzenia. Staramy się dostosować do oczekiwań naszych Klientów, dlatego koszt imprezy uzależniony jest od Państwa potrzeb. Specjalizujemy się w organizacji dużych wesel, nasza sala może pomieścić 200 osób. Dla młodej pary oferujemy pokój gościnny z łożem małżeńskim. Ponadto do dyspozycji gości pokoje 2,3, i 4 osobowe.

Staranne przygotowanie, dbałość o szczegóły i fachowość sprawiają, że przyjęcia organizowane u nas są wyjątkowe.

liczba odwiedzin: 3732

Popularne miasta w okolicy