Zobacz zdjęcia (5)
Doświadczony Dj na wesele-postaw na dobrą zabawę, Kostrzyn - zdjęcie 1
Doświadczony Dj na wesele-postaw na dobrą zabawę, Kostrzyn - zdjęcie 2 Doświadczony Dj na wesele-postaw na dobrą zabawę, Kostrzyn - zdjęcie 3 Doświadczony Dj na wesele-postaw na dobrą zabawę, Kostrzyn - zdjęcie 4 Doświadczony Dj na wesele-postaw na dobrą zabawę, Kostrzyn - zdjęcie 5
1 / 5

Doświadczony Dj na wesele-postaw na dobrą zabawę id:30980

Kostrzyn, wielkopolskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Witam,niegdyś jako rezydent w wielu klubach w Wielkopolsce dzisiaj pragnę zaoferować swoje usługi jako Doświadczony dj,który od wielu lat zajmuje się profesjonalne obsługę techniczną imprez okolicznościowych,a moją pasją jest oprawa muzyczna i prowadzenie całej uroczystości.
Posiadam wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, a także szeroki repertuar muzyczny oczywiście z możliwością ustalania na życzenie klienta.
Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam Paweł.

Opinie (1)

Doświadczony Dj na wesele-postaw na dobrą zabawę id:30980
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
J
Jarosław
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Katarzynki
Data dodania: 05-08-2018

Osoba godna polecenia, prowadzenie i cała oprawa muzyczna rewelacyjna, jesteśmy bardzo zadowoleni a co najważniejsze kierowane do Nas opinie naszych gości i uśmiech na ich twarzach mówią wszystko .Pełen profesjonalizm adres z wizytówką numeru telefonu zachowamy na długo by polecać innym. Pozdrawiamy Kasia i Jarek. :)

Kontakt

Adres: Kostrzyn, , 62-025, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1904

Popularne miasta w okolicy