Zobacz zdjęcia (12)
DrinKing Bar Mobilne Usługi Barmańskie, Kutno - zdjęcie 1
DrinKing Bar Mobilne Usługi Barmańskie, Kutno - zdjęcie 2 DrinKing Bar Mobilne Usługi Barmańskie, Kutno - zdjęcie 3 DrinKing Bar Mobilne Usługi Barmańskie, Kutno - zdjęcie 4 DrinKing Bar Mobilne Usługi Barmańskie, Kutno - zdjęcie 5
DrinKing Bar Mobilne Usługi Barmańskie, Kutno - zdjęcie 6
1 / 12

DrinKing Bar Mobilne Usługi Barmańskie id:54304

Kutno, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
783-034...

O nas

Mam na imię Przemek i opowiem Wam z przyjemnością o naszych usługach. Prowadzimy mobilny drink bar, którym obsługujemy różnego typu imprezy okolicznościowe jednakże większość z nich to wesela.

Firma DrinKing Bar powstała 2 lata temu jednak pracę za barem przy drinkach zaczęliśmy już dużo wcześniej na mniejszych kameralnych imprezach. Nasze pierwsze wesele wynikło z rozmowy ze znajomymi między wierszami dowiedzieli się, że zajmuję się robieniem drinków a gdy zobaczyli zdjęcia koktajli byli przekonani, że muszę być na ich weselu. Po tym weselu wszystko się zaczęło…

Aktualnie prężnie rozwijamy się na rynku i wykonujemy coraz więcej zleceń. Pracujemy z pasji nie przymusu dlatego z przyjemnością prowadzimy nasze usługi i zawsze spotkacie się z dobrą atmosfera przy barze.

Drink bar na weselu staje się już podstawową atrakcją, która przyczynia się do dobrej zabawy a nasza firma jest jej gwarancją. Nie każdy ma ochotę na czystą wódkę a w szczególności Panie.
Nasze miejsce sprawi, że poczujecie się tutaj jak na rajskiej wyspie gdzie możecie poprosić naszego barmana o swojego wymarzonego drinka zarówno tego z karty jak i wymyślonego przez siebie, po prostu takiego na jakiego macie teraz ochotę. Dodatkiem pysznego koktajlu jest niewątpliwie piękny garnish, który jest stworzony z owoców w tym tych egzotycznych.

Pracujemy na produktach premium, których również nie oszczędzamy przy pracy nad koktajlem co gwarantuje smak ale także balansujemy moc abyście mogli świetnie się bawić do samego końca.

Nasza oferta obejmuje dwa pakiety, które opierają się na formie Open Bar, co wiążę się z tym, że niczego Wam nie zabraknie przez całą obsługę imprezy.
Mamy możliwość tworzenia oferty indywidualnej, która pozwoli dopasować się do Waszego budżetu, wszystko po to abyście mogli cieszyć się naszymi usługami tak samo jak i Wasi goście.

Zapewniamy wszystko kompleksowo, dlatego o nic nie musicie się martwić. Mamy ze sobą szkło, zakupujemy cały asortyment potrzebny do drinków (zazwyczaj bez wódki czystej jednakże możemy mieć także ją ze swojej strony). Mamy ze sobą cały profesjonalny sprzęt potrzebny do usług najwyższej jakości.

Potrzebujecie doradztwa odnoście zakupu alkoholu na swoją imprezę? Możecie zdać się na nas, mamy dużo sprawdzonych hurtowni w swoim portfolio co pozwoli zakupić alkohol w jak najlepszej cenie.

Obsługujemy:
Wesela/Poprawiny
Wieczor y Panieńskie/Kawalerskie
Urodziny
Imprezy Rodzinne
Imprezy Firmowe
Imprezy Okolicznościowe (np. Bale Karnawałowe)

Skorzystaj z naszych usług i poproś o ofertę. Zapraszamy do drinking baru!

Opinie DrinKing Bar (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt DrinKing Bar

Nazwa firmy: DrinKing Bar
Imię i nazwisko: Przemysław Charążka
Adres: Kutno, woj. łódzkie
783-034...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 236
Zadzwoń
783-034...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie