DSD Restauracja Pod Progiem id:21028

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bytom, śląskie
Data dodania: 20-05-2016
Liczba odwiedzin: 903

Oferta

Wiele par przygotowujących się do ślubu pragnie, aby ten dzień był niezapomniany i wyjątkowy. Dzisiaj coraz trudniej o niekonwencjonalne i niebanalne rozwiązania, chociażby z tego powodu, że na rynku działają różnorodne firmy specjalizujące się w organizacji tego rodzaju imprez, które prześcigają się w tworzeniu nowych pomysłów na uatrakcyjnienie całej ceremonii.

Dzisiaj nikogo nie dziwią już przepięknie udekorowane kościoły czy wyrafinowane sale weselne, a nawet pałacyki. Coraz częściej spotykamy się również z oryginalnymi sposobami dojazdu do kościoła czy sali weselnej. Powoli standardem staje się para w bryczce, limuzynie czy odrestaurowanym samochodzie w stylu retro. Jak więc zaskoczyć gości i sprawić, aby ceremonia była faktycznie jedyna w swoim rodzaju? Może wesele w plenerze…?

Sportowa Dolina zapewni Ci taki ślub jakiego tylko zapragniesz – Ślub ,który zaskoczy wszystkich jego uczestników włącznie z samą Parą młodą. Nieplanowane atrakcje, przepiękna sceneria krajobrazów po kopalnianych wąwozów, wznoszące się w powietrze płonące lampiony szczęścia, kwartet smyczkowy, pokazy pirotechniczne. Wesele w stylu Jamesa Bonda z ruletką i dużymi ilościami martini, alkoholowe fontanny,lot balonem ? Dla nas to pestka. Zrealizujemy wszystkie twoje marzenia. Nie zwlekaj zarezerwuj termin już dziś!!MAMY JESZCZE WOLNE TERMINY NA 2016 ROK, SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Udzielamy zniżki na wesela w tygodniu!


Zapraszamy do organizacji w naszej restauracji przyjęć weselnych.
Oferujemy :
* sale kominkową
* salę taneczną
* wykwintne menu i przygotowywane na miejscu potrawy
* niepowtarzalna scenerię i bliskość natury
* zróżnicowana ofertę cenową
* organizację poprawin
* pokoje gościnne dla Gości Weselnych
* dla Nowożeńców apartament GRATIS

Typ obiektu

  • ośrodek wypoczynkowy
  • restauracja

Standard

  • ogród
  • taras

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DSD Restauracja Pod Progiem
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bytom
Kod:41-935

Nowe ogłoszenia