Zobacz zdjęcia (5)
The Sound Brothers Duet muzyczny - Dj i konferansjer/wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 1
The Sound Brothers Duet muzyczny - Dj i konferansjer/wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 2 The Sound Brothers Duet muzyczny - Dj i konferansjer/wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 3 The Sound Brothers Duet muzyczny - Dj i konferansjer/wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 4 The Sound Brothers Duet muzyczny - Dj i konferansjer/wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

The Sound Brothers Duet muzyczny - Dj i konferansjer/wodzirej id:44740

Gdańsk, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Prezenter muzyczny oraz wodzirej Maciej oferują Państwu profesjonalne prowadzenie uroczystości weselnych oraz poprawin. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie oraz efektowne oświetlenie sali, które wprowadzi gości w niezapomniany klimat. Oferujemy pełną oprawę artystyczną. Całą uroczystość, propozycje oraz uwagi omawiamy razem z Państwem, co daje gwarancje udanej zabawy. Zapraszamy do kontaktu.

Kamil i Maciej

Opinie The Sound Brothers (1)

The Sound Brothers Duet muzyczny - Dj i konferansjer/wodzirej id:44740
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aga i Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Gdańsk
Data dodania: 26-10-2020

Wesele z Wami to był strzał w dziesiątkę! Myślę, że nie tylko my uważamy, że dobry zespół/dj, wodzirej, to 80-90% sukcesu na weselu. Jak zostanie dobrze poprowadzone, to goście zapominają o ewentualnie powstałych niedogodnościach :). Na naszym weselu, mimo, że nie było bardzo duże, parkiet był pełny przez całą noc! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie Maciej i Kamil prowadzili zabawę w najważniejszym dla nas dniu! Dziękujemy!!! i z całego serca polecamy innym! :)

liczba odwiedzin: 1577

Popularne miasta w okolicy