Zobacz zdjęcia (5)
DUŻA iluzja pokazy - Iluzjonista Mag Marco, Września - zdjęcie 1
DUŻA iluzja pokazy - Iluzjonista Mag Marco, Września - zdjęcie 2 DUŻA iluzja pokazy - Iluzjonista Mag Marco, Września - zdjęcie 3 DUŻA iluzja pokazy - Iluzjonista Mag Marco, Września - zdjęcie 4 DUŻA iluzja pokazy - Iluzjonista Mag Marco, Września - zdjęcie 5
1 / 5

DUŻA iluzja pokazy - Iluzjonista Mag Marco id:24211

Września, wielkopolskie

O nas

Teleportacja człowieka z publiczności, przecinanie kobiety na pół czy metamorfoza w skrzyni to tylko niektóre triki z naszego repertuaru. DUŻA iluzja to nasza pasja, która podczas pokazu łączy nas w jedną całość aby stworzyć widowiskowe show dla uczestników Waszego wesela. Zamawiając nas na swoją imprezę zapewniają Państwo swoim gościom spektakularny pokaz sztuki magicznej na najwyższym poziomie z profesjonalnie przygotowaną oprawą muzyczną i oświetleniową oraz efektami pirotechniki scenicznej, które są niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju i magicznego klimatu podczas występu.
Aby doznania były jeszcze silniejsze zapraszamy gości na scenę do czynnego uczestnictwa w pokazie tworząc magię na ich oczach.
Ze swojej strony gwarantujemy wszystkim widzom niezapomniane chwile, dużo emocji i dobrą zabawę, która sprawi, że właśnie ta impreza na długo zapadnie w ich pamięci i o której będzie się dużo mówiło.

liczba odwiedzin: 2686

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie