Dwór w Tomaszowicach - unikalne wesela z klasą id:1756

Oferta
Dodaj do plannera

DWÓR W TOMASZOWICACH od wielu lat stanowi ważny punkt na „weselnej mapie” Polski. Zabytkowy zespół dworsko-parkowy to niezwykłe miejsce z własną historią organizowanych tu hucznych wesel oraz kameralnych przyjęć. W zabytkowym otoczeniu i gustownie urządzonych wnętrzach każda uroczystość nabiera odświętnego i niepowtarzalnego blasku.

W ramach zespołu dworsko-parkowego w Tomaszowicach naszych klientów zapraszamy do trzech różnych stylowo obiektów:

ORANŻERIA – majestatyczna i reprezentacyjna.
Oranżeria to samodzielny, wielofunkcyjny obiekt usytuowany na skraju dworskiego parku. Przestronne i wysmakowane wnętrza Oranżerii (powierzchnia 400m2) oraz imponująca wysokość (ok. 6m) sprawiają, że obiekt doskonały jest do organizacji niezwykłych przyjęć weselnych. W obiekcie możemy przyjąć od 150 do 500 Gości przy włączeniu parteru oraz galerii i balkonów.

Wystrój wnętrza umożliwia kreowanie różnorodnych aranżacji. Naturalne dzienne oświetlenie zapewniają wysokie łukowe okna, nawiązujące do gotyckiej stylistyki. Walorem są również liczne, naturalne rośliny zielone, szklane tafle balustrad oraz duży zewnętrzny taras.

Niezwykły urok Oranżeria zyskuje nocą, gdy mienią się blaskiem tradycyjne świece, mocowane na wiszących, dostojnych kandelabrach. Dobrą akustykę oraz funkcjonalną scenę doceniają również wymagające zespoły muzyczne.

GALERIA PANORAMA – nowoczesna i elegancka
Oddana do użytku w czerwcu 2007 roku, już zaskarbiła sobie sympatię miłośników sztuki oraz nowożeńców. Obiekt dzieli się na część biesiadną oraz taneczną. Z okien i tarasu rozpościera się malowniczy widok na zespół dworsko-parkowy.

SPICHLERZ – zabytkowe wnętrza, rustykalny styl
XIX-wieczny piętrowy budynek zbudowany z kamienia i drewna, leżący w pobliżu klasycystycznego dworu, posiada kilka sal urządzonych w rustykalnym stylu. Wystrój wnętrz sprzyja organizacji przyjęć tematycznych, a drewniany ganek daje okazję do biesiadowania przy grillu.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • dwór
  • hotel
  • restauracja

Standard

  • ilość sal: 3
  • ogród
  • pokoje gościnne
  • ilość miejsc noclegowych: 100

Liczba gości

  • min. ilość osób: 50
  • max. ilość osób: 250

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 220 PLN / osoba

Dokładny cennik organizacji przyjęcia weselnego w 2017 roku znajduje się pod adresem: file:///C:/Users/Kompu/Downloads/Oferta_weselna_Dwor_w_Tomaszowicach_2017.pdf

Skontaktuj się

(12) 419...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Dwór w Tomaszowicach
Imię:Dział Imprez
Nazwisko:Marketing
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Tomaszowice
Kod:32-085
Adres:ul. Krakowska 68
Data dodania: 25-09-2009
Liczba odwiedzin: 12531

Polecamy

Nowe ogłoszenia