Zobacz zdjęcia (5)
Dworakowskivideo Kamerzysta i Fotograf na ślub, Łódź - zdjęcie 1
Dworakowskivideo Kamerzysta i Fotograf na ślub, Łódź - zdjęcie 2 Dworakowskivideo Kamerzysta i Fotograf na ślub, Łódź - zdjęcie 3 Dworakowskivideo Kamerzysta i Fotograf na ślub, Łódź - zdjęcie 4 Dworakowskivideo Kamerzysta i Fotograf na ślub, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Dworakowskivideo Kamerzysta i Fotograf na ślub id:46017

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Otwarta księga zwana życiem, a w niej przepiękna historia o miłości opowiedziana naszymi oczami. Nasze reportaże ślubne to potężne medium wyrazu, które wzrusza, cieszy i oferuje nieskończoną różnorodność interpretacji. Działamy kreatywnie, z użyciem emocji i fantazji, co czyni Twoje ślubne video magią. Masz jakiś pomysł na swój weselny reportaż? Skontaktuj się z nami. Będzie nam bardzo miło gościć na najważniejszym wydarzeniu Twojego życia w takiej właśnie formie. Jesteśmy otwarci i kreatywni. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas filmy stanowiły cenną pamiątkę z najważniejszych momentów w Waszym życiu. W swojej ofercie mamy również zdjęcia i wideo plenerowe. Przepych sal pałacowych, stare zamczyska, górskie szczyty, romantyczne wschody i zachody słońca nad morzem – ograniczeniem dla nas jest tylko Wasza wyobraźnia.
Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie (kamery sony Full HD). Do stabilizacji obrazu używamy systemu DJI RONIN. Korzystamy także z zewnętrznych rejestratorów dźwięku, dzięki czemu jest on najwyższej jakości. Do wykonywania zdjęć używamy aparatów Canon oraz Sony z optyką Canon lub Sigma.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, , 91-157, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 714

Popularne miasta w okolicy