Zobacz zdjęcia (2)
Dziewczyny od kwiatów, Kraków - zdjęcie 1
Dziewczyny od kwiatów, Kraków - zdjęcie 2
1 / 2

Dziewczyny od kwiatów id:37616

Kraków, małopolskie

O nas

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment kiedy zdajesz sobie sprawę co chcesz robić, i w którym kierunku masz zamiar podążać i się rozwijać.
Jeśli w dodatku masz obok siebie osobę, która czuję to samo to już połowa sukcesu.
Druga połowa to Twoja ciężka praca, zaangażowanie oraz serce i pasja.
Tak powstałyśmy MY - Dziewczyny od kwiatów, czyli Ania i Ula, można rzec siostry, bratnie dusze,jednak z kompletnie różnymi osobowościami i temperamentem.
Prowadzimy pracownie i oferujemy usługi florystyczne oraz dekoracyjne imprez okolicznościowych, dekorację florystyczną przestrzeni komercyjnych oraz biurowych. Wykonujemy bukiety i ozdoby okolicznościowe. Projektujemy i wykonujemy dodatki weselne w formie papeterii ślubnej oraz wypożyczamy dekoracje stałe jak napisy dekoracyjne (Love) ścianki dekoracyjne i oświetlenie. Wszystko to spersonalizowane i dostosowane do Waszych potrzeb i danej imprezy :)
Nie stoimy w miejscu, nie boimy się nowych wyzwań, zatem jeśli masz nawet najbardziej zwariowaną wizję - jesteśmy dla Ciebie :)
Chętnie Cię poznamy i spotkamy się aby omówić Twój pomysł, a jeśli go nie masz, oddaj się w Nasze ręce a zrobimy wszystko by spełnić Twoje kwiatowe marzenia :)

liczba odwiedzin: 2012

Popularne miasta w okolicy