Zobacz zdjęcia (5)
Las w słoiku - unikatowy prezent /Dżunglas, Wrocław - zdjęcie 1
Las w słoiku - unikatowy prezent /Dżunglas, Wrocław - zdjęcie 2 Las w słoiku - unikatowy prezent /Dżunglas, Wrocław - zdjęcie 3 Las w słoiku - unikatowy prezent /Dżunglas, Wrocław - zdjęcie 4 Las w słoiku - unikatowy prezent /Dżunglas, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Las w słoiku - unikatowy prezent /Dżunglas id:44160

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Kilka słów o nas...

Samowystarczalne mikroświaty zamknięte w szklanych naczyniach tworzymy w naszej pracowni od ponad roku. W wykonanych z ekologicznego szkła słojach znajdują się rośliny przystosowane do warunków panujących wewnątrz. W zależności od kompozycji są to gatunki tropikalne, bluszcze, fikusy w stylu bonsai oraz obowiązkowo - mchy ;)

Las w słoju to unikatowy pomysł na prezent dla rodziców, świadków czy Młodej Pary.
W przeciwieństwie do roślin doniczkowych nie wymaga podlewania ani regularnej pielęgnacji.

Szczegóły oferty:
- Lasy zamykamy w naczyniach o wys. od 30 cm do ponad 50 cm.
- Większe kompozycje posiadają oryginalną, drewnianą pokrywkę z ozdobnym wzorem. Poszczególne wzory nawiązują do elementów roślin znajdujących się wewnątrz słoja.
- Wszystkie lasy poddajemy co najmniej miesięcznej obserwacji, dzięki czemu mamy pewność, że rośliny są dobrze ukorzenione, a ekosystem jest stabilny.
- Mogą Państwo nabyć zarówno gotowe kompozycje dostępne naszym sklepie, jak i złożyć spersonalizowane zamówienie. Czas realizacji jest uzależniony od wielkości zamówienia i wynosi od 1 do 2 miesięcy.

Nasze lasy świecą w ciemności!
Polecamy również nasze autorskie pokrywki z wbudowaną lampką LED. Lampki nie nagrzewają się, nie wpływają negatywnie na florę roślinną wewnątrz słoja :)

OFERTA MINI (upominek dla gości):
Tworzymy również ekosystemy w miniaturkach, które polecamy jako upominki dla gości weselnych. Cena zależy od rozmiaru (od 5 cm do 10 cm) oraz ilości zamówionych sztuk. Do każdego mini-lasu dołączamy karteczkę z życzeniami.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie na facebooku.

Zapraszamy do kontaktu :)

Natalia i Grzegorz
#Dżunglas

liczba odwiedzin: 2113

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie