Edan Art Dekoracje i Florystyka id:17190

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Mrągowo, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 13-11-2015
Liczba odwiedzin: 472

Oferta

Dekoracje Kościołów
Każde miejsce na ceremonię ślubną ma inny, specyficzny klimat. Dekoracja kościoła, pleneru wymaga również współpracy i zezwolenia osób zarządzających tymi miejscami. Dbamy, aby współpraca z Nimi była na najwyższym poziomie. Uwydatniamy klimat i ubieramy w kwiaty wspomnienia z tej chwili - tak ważnej dla Was i Waszych bliskich. Znajdziecie u nas również dekoracje samochodu, limuzyny, bryczki.

Dekoracje sal weselnych
Młoda Para jako wyjątkowe połączenie stylów i pasji dwojga ludzi planują razem ten dzień. Pomagając wyrazić niepowtarzalność przyjęcia weselnego dbamy o każdy szczegół i najmniejszy detal. Dzięki naszym dekoracjom możemy przeobrazić zwyczajną salę w miejsce, które zachwyci gości i przeniesie w świat bajkowego wesela.

Wiązanki Ślubne
Każda wiązanka Panny Młodej jest dobrana i przygotowana pieczołowicie do wymagań naszych Klientów. Wykonana ze specjalnie wyselekcjonowanych i skondycjonowanych kwiatów tak, aby stała się najwspanialszym bukietem tego wyjątkowego dnia. Jako uzupełnienie: corsage lub wiązanka dla Świadkowej i butonierki dla mężczyzn.

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Edan Art Dekoracje i Florystyka
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Mrągowo

Nowe ogłoszenia