Zobacz zdjęcia (5)
Efektownie - wedding planner, Kraków - zdjęcie 1
Efektownie - wedding planner, Kraków - zdjęcie 2 Efektownie - wedding planner, Kraków - zdjęcie 3 Efektownie - wedding planner, Kraków - zdjęcie 4 Efektownie - wedding planner, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Efektownie - wedding planner id:33229

Kraków, małopolskie

O nas

Organizacja ślubu i wesela

Zacznijmy od krótkiej rozmowy. Powiedzcie mi, jak wyobrażacie sobie swoje wymarzone przyjęcie. Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę przy kawie, herbacie bym mogła lepiej poznać Was i Wasze oczekiwania. Ustalimy jak wieloma rzeczami mam się dla Was zająć, może nawet wszystkimi?

Proces organizacji ślubu będzie teraz już prostszy, Wy pozwalacie mi działać, a wedding planner zajmuję się Waszym najważniejszym dniem.

Jako Konsultant ślubny i event manager, doradzę jak zorganizować Wasze wesele lub inne wydarzenie. Podpowiem na czym warto się skupić. Wynegocjuję dobre ceny i umowy
z podwykonawcami na korzystnych warunkach.

Pomogę Wam poczuć się gośćmi na własnym weselu czy evencie. Sprawię, że będziecie się cieszyć tym dniem. Jestem z wami w stałym kontakcie przez cały proces organizacji. Koordynuję to wydarzenie, byście mogli bawić się spokojnie.

Dla mnie nie ma marzeń nie do zrealizowania. Są tylko te, których jeszcze nie omówiliśmy.

Będzie Efektownie.

Opinie Efektownie - wedding & event planner (1)

Efektownie - wedding planner id:33229
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Kraków
Data dodania: 11-02-2018

Współpraca z Efektownie wspominam bardzo dobrze, tak jak zostało opisane powyżej "Dla mnie nie ma marzeń nie do zrealizowania. Są tylko te, których jeszcze nie omówiliśmy." - mogłam opowiedzieć wszystkie swoje marzenia dotyczące uroczystości, a Karolina wysłuchała i doradziła we wszystkich kwestiach. Widać, że ta praca to jej pasja, podchodzi do wszystkiego z pełnym profejsonalizmem, otwartością, pozytywną energią. Od razu wszystko wydaje się łatwiejsze :)

Bardzo polecam współpracę z Efektownie!

liczba odwiedzin: 2512

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie