Zobacz zdjęcia (5)
Film & Fotografia effectstudio - Łukasz Wyputa, Mszana - zdjęcie 1
Film & Fotografia effectstudio - Łukasz Wyputa, Mszana - zdjęcie 2 Film & Fotografia effectstudio - Łukasz Wyputa, Mszana - zdjęcie 3 Film & Fotografia effectstudio - Łukasz Wyputa, Mszana - zdjęcie 4 Film & Fotografia effectstudio - Łukasz Wyputa, Mszana - zdjęcie 5
1 / 5

Film & Fotografia effectstudio - Łukasz Wyputa id:32328

Mszana, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

To wy jesteście dla nas inspiracją ! Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, doświadczenie które zebraliśmy i pełne zaangażowanie pozwala powiedzieć że wiemy jak uchwycić wasze szczęście ;) Każdy projekt przesyłany jest naszym klientom do wglądu i akceptacji. Fotografujemy i nagrywamy w (2-4) osobowym składzie przy użyciu kilku lustrzanek + ujęcia z drona + kamera go pro, rejestrator dźwięku, dzięki czemu reportaż jest dynamiczny i ciekawy dla oka.
Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje! Chętnie pomożemy w każdej realizacji ; )Może macie własny pomysł na oryginalną fotografię, film, podziękowania dla rodziców lub sesję?
W sytuacjach : A tą muszkę to jak się zapina ? A podwiązka to na która nogę ? A pan młody to z prawej czy lewej strony wchodzi do kościoła... i wiele innych ciekawych pytań z ślubem związanych jak się okazuje można usłyszeć;) Chętnie podpowiemy i pomożemy ;)
W pakiecie FOTO + VIDEO przewidziany rabat 10%

Opinie EffectStudio (1)

Film & Fotografia effectstudio - Łukasz Wyputa id:32328
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2020
Rydułtowy
Data dodania: 28-11-2020

Polecam z całego serca! Super kontakt, szybka realizacja, świetna jakość zdjęć/filmu, Łukasz i Żenia służyli dobrą radą i wsparciem. Efekt końcowy taki, że zakręciła się łezka w oku. Gdybyśmy z mężem mieli jeszcze raz podjąć decyzję odnośnie fotografa/kamerzysty wybór byłby taki sam.

liczba odwiedzin: 3740

Popularne miasta w okolicy