Endless Eight - emocjonalna fotografia ślubna i lifestylowa

od 3800 do 5200 zł
Poznań, wielkopolskie
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

O nas

Cześć!

Jak fajnie, że do nas zaglądacie! :)

Nazywamy się Marta i Błażej, choć często nazywają nas po prostu endlessami ;) Na co dzień mieszkamy w Poznaniu, ale wiedzcie, że odległość nie jest dla nas przeszkodą. Chętnie przyjedziemy na Wasz piękny ślub do innego miasta, a nawet kraju! Kochamy podróże – możemy spotkać się praktycznie wszędzie!

Fotografia ślubna to dla nas przede wszystkim historia. Historia, którą chcemy opowiadać poprzez zdjęcia. Tworząc reportaż ślubny robimy wszystko, aby jak najlepiej i najprawdziwiej odzwierciedlał rzeczywistość. Właśnie dlatego na ślubie i weselu dokumentujemy wszystko co widzimy – uśmiech, radość, wygłupy na parkiecie, ale też smutek, stres i łzy... W zdjęciach chodzi o momenty. Tu ludzie są najważniejsi. Ich emocje, gesty, uczucia i więzi. Chcemy, aby Wasze wspomnienia były wiecznie żywe, żebyście za każdym razem spoglądając na zdjęcia czuli to samo co w dniu ślubu.
Pomyślcie jak miło będzie za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat wrócić do tego dnia i przeżyć go jeszcze raz w domowym zaciszu z kubkiem gorącej herbaty w dłoni…

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia, chcielibyście nas poznać i zobaczyć czy można z nami wytrzymać tyle godzin w dniu ślubu - śmiało piszcie :D Możemy się spotkać, pogadać, poprzeglądać albumy ;) No i napić się herbaty :D Albo kawy, co kto woli!

liczba odwiedzin: 1598

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy