Zobacz zdjęcia (5)
EVENT MUSIC & DJ-Konferansjer, Wieliczka - zdjęcie 1
EVENT MUSIC & DJ-Konferansjer, Wieliczka - zdjęcie 2 EVENT MUSIC & DJ-Konferansjer, Wieliczka - zdjęcie 3 EVENT MUSIC & DJ-Konferansjer, Wieliczka - zdjęcie 4 EVENT MUSIC & DJ-Konferansjer, Wieliczka - zdjęcie 5
1 / 5

EVENT MUSIC & DJ-Konferansjer id:39583

Wieliczka, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po francusku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Witam,
Profesjonalizm-Dokładność-Precyzja to nasza dewiza życiowa , Wesele ma się raz w życiu i nie można pozwolić sobie na błędy, dlatego nasze usługi dostosowane są do pomysłów klienta, my je tylko spełniamy...
Obsługujemy imprezy okolicznościowe, wesela, studniówki, firmowe, w ofercie mamy również skrzypce, saksofon, wokal męski i damski na żywo.

Zapraszamy.

Opinie EVENT MUSIC & DJ (2)

EVENT MUSIC & DJ-Konferansjer id:39583
Średnia ocen: 3,00 / 5 z 2 opinii
3,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
B
Bartlomiej
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sucha Beskidzka
Data dodania: 21-09-2019

Witam,

opinie pisze tydzień po weselu(wiec miałem czas żeby troszkę ochłonąć) i jak najbardziej polecam usługi Pana Tomasza i firmy Event Music.

Nasze Wesele zorganizowane było w renesansowym zamku wiec wyzwaniem było odpowiednio podłączyć się do instalacji elektrycznej aby nie zrobić zwarcia. Ponadto wnętrze zamku nie jest typową sala weselna ale jest tam kilka pomieszczeń (w sumie 4) co może być troszkę kłopotliwe i stresujące przy okazji organizacji wesela. Pan Tomasz poradził sobie i z jednym i drugim problemem. Opinie gości weselnych o DJ były bardzo pozytywne (na następny dzień nawet niepytani bardzo chwalili DJ-a).

Dodam, że oboje pracujemy i nie mieliśmy czasu ustalać szczegółów wesela (wesele zorganizowaliśmy w 3 i pół miesiąca). Z Panem Tomaszem widzieliśmy się raz i od razu przypadł nam do gustu jako skromny i miły człowiek. Potem było kilka SMS-ów i 10 minutowa rozmowa dzień przed ślubem co na ślubie ma być - i było jak chcieliśmy za co wielki plus.

Cenowo również jestem bardzo zadowolony. Znam DJ którzy za wesele biorą po 3500 - 4000 zł. Byłem na kilku takich weselach i nie czułem różnicy - a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać jak mówi reklama :-).

Gdyby ktoś miał pytania to odpowiem na nie podaje mój adres email: bangi87@o2.pl.

Dziękuję jeszcze raz Panu Tomaszowi i pozdrawiam
Bartek

Tomasz
22-09-2019

Dziękuje za komentarz ,cała przyjemność po mojej stronie. Świetna zabawa ,wspaniali ludzie cudowna atmosfera . Pozdrawiam Serdecznie.Event Music Tomasz Kawula.

P
Paweł
1.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2019
Bochnia
Data dodania: 17-07-2019

Niestety nie polecamy

Tomasz
06-01-2020

Nie zgadzam się z opinią klienta , wszystko było wykonane zgodnie z ustaleniami, opinia negatywna wystawiona przez tego Pana nie jest uzasadniona i bez podstawna, Państwo od samego początku byli nie zadowolenie nie tylko z naszych usług ale również z lokalu gdzie organizowali przyjęcie mimo starań i personelu wiecznie krytykowali. Na przyszłość proszę usuwać komentarze negatywne z portalu bez uzasadnienia.

liczba odwiedzin: 1215

Popularne miasta w okolicy