Zobacz zdjęcia (5)
Eventcamp - Taniec z ogniem Fireshow + pokaz fajerwerków, Częstochowa - zdjęcie 1
Eventcamp - Taniec z ogniem Fireshow + pokaz fajerwerków, Częstochowa - zdjęcie 2 Eventcamp - Taniec z ogniem Fireshow + pokaz fajerwerków, Częstochowa - zdjęcie 3 Eventcamp - Taniec z ogniem Fireshow + pokaz fajerwerków, Częstochowa - zdjęcie 4 Eventcamp - Taniec z ogniem Fireshow + pokaz fajerwerków, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Eventcamp - Taniec z ogniem Fireshow + pokaz fajerwerków id:25685

Częstochowa, śląskie

O nas

Zapraszam do współpracy podczas imprez weselnych oraz innych eventów okolicznościowych.
Jeżeli chcecie aby Państwa impreza na długo pozostała w pamięci wszystkich gości proponujemy zorganizowanie niecodziennej atrakcji jaką jest pokaz tańca z ogniem "fireshow" z wykorzystaniem materiałów pirotechnicznych.

W przypadku występów podczas uroczystości weselnych przygotowaliśmy dwa tytuły:
1. "Rytuał Miłosny " to spektakl w wykonaniu trojga artystów do muzyki odtwarzanej z głośników. Czas występu to 20 minut, podczas którego odbywa się pokaz tańca z ogniem i pirotechniką oraz tańca tribal. Na jego końcu para młoda podpala pochodnią wielkie serce, które ma symbolizować trwałość związku i szczęśliwe pożycie małżeńskie.
Cena tego występ wynosi 1.500 złotych.
Dodatkową opcją jest urządzenie na końcu 2 minutowego pokazu ogni sztucznych - 500 złotych.


2. Występ "Rytm żywiołów" - spektakl muzyczno taneczny, w którym oprócz tancerzy fireshow występują również muzycy, grający na bębnach etnicznych z różnych stron świata. Występ ten ma charakter etniczny i opowiada o zmaganiach żywiołów: powietrza i wody, reprezentujących pannę młodą, oraz ziemi i ognia, reprezentujących pana młodego, które łączą się ze sobą w całość symbolizując i zwiastując udane pożycie małżeńskie. Tutaj na końcu również para młoda podpala pochodnią wielkie serce. Spektakl trwa 40 minut i ma charakter interaktywny - w zabawie czynny udział biorą również pozostali goście i widzowie.
Jego cena wynosi 2.500 zł. Tutaj również dodatkową opcją jest zorganizowanie na końcu pokazu ogni sztucznych - 500 zł.

Nasze występy to również świetne uatrakcyjnienie organizowanych przez Państwa eventów firmowych, festynów lub festiwal.

liczba odwiedzin: 2090

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie