Fabryka Kreatywności kuj-pomorskie

Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Pani w tiulowej, kolorowej sukience, która za wszelką cenę próbuje zachęcić grupkę znudzonych dzieci do zabawy w berka ?
A może mało śmieszny Pan, który proponuje malowanie twarzy farbkami żeby jakoś zająć dzieci po to aby czas w pracy szybko mu zleciał?
„Animator na imprezy okolicznościowe” brzmiał pięknie, ale nie sprawdził się kompletnie w swojej roli bo dzieci wolały biegać za balonami niż zwrócić uwagę na Animatora?


No cóż… aby móc zabawiać dzieci trzeba przez chwilę samemu stać się dzieckiem i czerpać z tego taką samą przyjemność jaką czerpią maluchy!

KREATYWNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO oraz PROFESJONALIZM to trzy słowa, które cechują Fabrykę Kreatywności.

FABRYKA KREATYWNOŚCI: KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem, który składa się przede wszystkim z osób nieszablonowych. Bo tak naprawdę tylko osoby, które widzą coś poza horyzont są w stanie zrozumieć, że znaleziony kamień dla dziecka to nie jest tylko kamień. To coś, co właśnie skradło jego serce. To coś, co na tę chwilę jest dla tej małej istotny szalenie ważne. A patyk, który właśnie kopnął weselny świadek to tak naprawdę pistolet!

Właśnie przez wzgląd na dobro naszych małych klientów - do naszego zespołu dobieramy osoby kreatywne, kochające zabawy, kierujące się dobrem dzieci, ale przede wszystkim osoby odpowiedzialne. Bo mimo tego, że uwielbiamy zabawę z dziećmi i w momencie zabawy z nimi – sami stajemy się na chwilę dziećmi to nigdy nie zapominamy o tym, że sprawą priorytetową jest ich bezpieczeństwo.

Dlatego nasi animatorzy mają ukończony kurs pierwszej pomocy, a dodatkowo nasza firma posiada ubezpieczenie OC.

Wszak doskonale wiemy, że w naszych rękach znajduje się cały Twój świat!

FABRYKA KREATYWNOŚCI: Jak się bawimy?

Choć wchodzimy zawsze z głową pełną pomysłów – naszym drogowskazem zawsze są dzieci! Ich pomysły, ich myśli, ich kreatywność, ich potrzeby. Dzieci są dla nas drogowskazem – od zawsze.
My jesteśmy po to aby umożliwić im kreatywną zabawę i zabrać na chwilę do innego, szalenie ciekawego świata. Nie robimy baniek mydlanych i nie oczekujemy na reakcję. Zachęcamy aby dzieci poprzez zabawę poznawały świat więc… tworzą mydlane bańki same! Jak się często okazuje nie tylko dzieci mają na to ochotę - szereg gości na weselach również wykazywało inicjatywę aby zrobić „największą bańkę na weselu” ;)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bo kiedy okazuje się, że Fabryka Kreatywności robi bańki z najmłodszymi to wśród „najmłodszych” jest również świadek, ojciec panny młodej oraz kilkanaście gości, którzy już dawno ukończyli pełnoletniość.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Znane wszystkim zabawy w zupełnie nowej odsłonie? Pokazywanie, że można zrobić coś niestandardowo, wyjść poza utarte schematy? Zachowanie dbałości o najdrobniejszy szczegół? Zajęcia pod czujnym okiem osoby ze znajomością pierwszej pomocy? - To nasze mocne strony.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

.Nasza praca sprawia nam tak dużą radość, bo potrafimy patrzeć na świat oczami dziecka i przygotowujemy takie zajęcia, w których sami chętnie bierzemy udział. Każdy dzień jest dla nas niezapomnianą przygodą i daje nam dużą dawkę pozytywnej energii, która napędza nas do działania. Nie przyjmujemy wszystkiego „bo tak”, tylko jesteśmy ciekawi, podobnie jak dzieci zadajemy pytania i chcemy lepiej poznać otaczający nas świat.
Jesteśmy dorośli, ale nadal potrafimy dostrzec słonia zjedzonego przez węża, a nie zwykły kapelusz

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 2018 roku. W tym czasie przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy ponad 1000 animacji weselnych, więc mimo krótkiego stażu jesteśmy doświadczonym zespołem, który zna się na swojej pracy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od potrzeb. Najważniejsze jest to, żeby nasi mali piraci, kosmonauci i księżniczki były bezpieczne. Najczęściej wysyłamy do Was dwójkę wykwalifikowanych śmiałków, jednak jeśli grupa małych poszukiwaczy przygód nie jest zbyt liczna - przygotowaliśmy też pakiet z jednym animatorem.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Zatrudniamy animatorów mówiących w przeróżnych językach – nie tylko po angielsku ;). Niektórzy posługują się też językiem francuskim, niemieckim lub hiszpańskim. Dzięki temu jesteśmy idealnym zespołem do przeprowadzania animacji na weselach dwujęzycznych. Żadne dziecko nie zostanie pominięte i czeka je zabawa! Fun! Amusement! Spiel! Diversión!

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Planując Wasz wyjątkowy dzień, warto się z nami skontaktować jak najwcześniej. Dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie niesamowitej przygody dla małych gości. Jeśli jednak zdarzy się, że Wasza sytuacja jest podbramkowa, jakieś straszne smoczysko pożarło Waszego animatora, lub właśnie ocknęliście się ze stuletniego snu z myślą “O matko! Potrzebny mi animator dla dzieciaków!” - damy radę. Jesteśmy licznym i zgranym zespołem mającym również animatorów od zadań specjalnych .

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy animacje do życzeń klienta. Jeśli planujesz przyjęcie w stylu hawajskim, kosmicznym czy podmorskim, to staniemy na wysokości zadania (tak, animacje w stylu alpinistycznym też wchodzą w grę). Nasz kreatywny zespół poradzi sobie z każdą tematyką.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Bierzemy przykład z dzieci – zadajemy dużo pytań. Rozmawiamy z Młodą Parą, lepiej ją poznajemy i dowiadujemy się, jaką ma wizję przyjęcia. Uważnie słuchamy i wyłapujemy nawet to, co zostało powiedziane między wierszami. W ten sposób dobieramy pakiet najlepiej odpowiadający potrzebom Młodych.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej są to trudności lokalowe i atmosferyczne, ale nawet schowek na miotły i gradobicie nie stanowią dla nas żadnej przeszkody. Jesteśmy elastyczni, więc w razie potrzeby zmieniamy program i dostosowujemy go do aktualnej sytuacji. Zrobimy wszystko, aby dzieci mogły się dobrze bawić.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu klientów. Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Szukacie przepisu na udaną zabawę na weselu? Nie szperajcie dalej w czeluściach Internetu! MY JĄ DLA WAS MAMY!
Szczypta dobrego humoru, cała masa optymizmu oprószona profesjonalizmem z dodatkiem kreatywności i pomysłowości. W gratisie dodajemy uśmiech, którym zarażamy bezwiednie! Gwarantujemy, że zabawa na Twoim weselu będzie wyjątkowa!

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Uwielbiamy wyzwania i szalone pomysły, więc z radością zrealizowaliśmy animacje na basenie i stoku narciarskim. Mimo to nadal liczymy na przyjęcie na Marsie! Na pewno podnieślibyśmy temperaturę

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wizji Pary Młodej. Możemy być spontaniczni i nieco ekstrawaganccy jak styl boho, błyszczący i wytworni niczym styl glamour lub naturalni i ceniący prostotę jak miłośnicy stylu rustykalnego.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Wewnętrzne dziecko. Tylko dzieci widzą więcej, słyszą więcej i czują więcej. My mamy w sobie wewnętrzne dzieci, dlatego tak łatwo nam przekraczać granicę dzielącą świat dorosłych od miliona dziecięcych światów równoległych.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwujemy świat i mamy otwarte umysły. Inspirujemy się własnymi pasjami i zainteresowaniami otaczających nas ludzi. Czasami naszą uwagę przykuje popularny temat, np. ekologia, innym razem coś ekscentrycznego, np. Wioska Indian. Wszystko może stać się punktem wyjścia do przygotowania kolejnego projektu.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Świat nieustannie biegnie do przodu, a my razem z nim. Nie lubimy stać w miejscu, dlatego cały czas się szkolimy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Co weźmiemy na bezludną wyspę? Oczywiście silver tape! Nawet MacGyver byłby zawstydzony, gdyby zobaczył, jakie cuda powstają z kawałka tej magicznej, srebrnej taśmy. Po co komu garnki, hamaki, klapki czy kapelusze przeciwsłoneczne, skoro wszystko można zrobić z silver tape? A jeśli będzie nam się nudzić? Zaraz zrobimy szachownicę, ringo, a może nawet telewizor. Bo kto nam zabroni wyobrazić sobie ulubione programy?

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Fabryka Kreatywności
Imię: Ewelina 
Adres: Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 1808

Wyjątkowe sale weselne w mieście Toruń

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie