Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (20)
Zobacz zdjęcia (20)
Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności, Kielce - zdjęcie 1
Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności, Kielce - zdjęcie 1 Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności, Kielce - zdjęcie 2 Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności, Kielce - zdjęcie 3 Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności, Kielce - zdjęcie 4 Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności, Kielce - zdjęcie 5 Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności, Kielce - zdjęcie 6 Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności, Kielce - zdjęcie 7
Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności, Kielce - zdjęcie 8
1 / 20

Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności id:46060

Kielce, świętokrzyskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
536-745...

O nas

Cześć! Zapraszamy Cię do świata naszej animacji! Świata magii, profesjonalnego i kreatywnego niczym przedstawienia najlepszych Iluzjonistów. Świata postaci z bajek, jakby wyjętego z filmów Disney’a. Stworzymy wulkan, przeprowadzimy doświadczenia, wyczarujemy przeogromną bańkę mydlaną, polecimy rakietą z kartonu wprost na księżyc! Tak! Pokonamy niebo, które dla wielu jest limitem...

Cechuje nas KREATYWNOŚĆ i POMYSŁOWOŚĆ, nasi animatorzy są wykwalifikowanymi osobami, które jak nikt inny potrafią zadbać o dobrą zabawę i rozwój najmłodszych.

Z nami możesz czuć się bezpiecznie! Stawiamy na BEZPIECZEŃŚTWO podopiecznych. Wszystkie osoby, poczynając od Myszki Mickey, a kończąc na szalonym Chemiku czy Pani obsługującej bańkowy wehikuł czasu posiadają odpowiednie przygotowanie min. kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Oprócz całej masy profitów, które możemy zaproponować dzieciom mamy też coś dla rodziców – PROFESJONALIZM! Dzięki temu macie pewność, że jesteśmy legalnie działającą firmą. Gwarantujemy wykonanie usługi, jeśli wybrany przez Państwa animator nie będzie mógł dotrzeć na miejsce Chuck Norris w trzy sekundy teleportuje na miejsce zastępcę. W momencie, kiedy nawet on nie da rady otrzymają Państwo rekompensatę z naszej polisy OC.

Czy jeszcze zastanawiasz się, dlaczego nasza FABRYKA KREATYWNOŚCI jest najlepszym wyborem? Zadbamy o to, by dziecko od momentu spotkania z nami widziało więcej i słuchało uważniej!

„Świat ma w sobie wszystko, ale możecie widzieć tylko to, do czego zostaliście wytrenowani.”

Pokażemy WAM więc świat, o którego istnieniu nie mieliście pojęcia. Zabierzemy Was i Wasze dzieci w podróż, z której nie będziecie chcieli wracać!

Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności - film 1 Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności - film 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam tak dużą radość, bo potrafimy patrzeć na świat oczami dziecka i przygotowujemy takie zajęcia, w których sami chętnie bierzemy udział. Każdy dzień jest dla nas niezapomnianą przygodą i daje nam dużą dawkę pozytywnej energii, która napędza nas do działania. Nie przyjmujemy wszystkiego „bo tak”, tylko jesteśmy ciekawi, podobnie jak dzieci zadajemy pytania i chcemy lepiej poznać otaczający nas świat.
Jesteśmy dorośli, ale nadal potrafimy dostrzec słonia zjedzonego przez węża, a nie zwykły kapelusz.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od potrzeb. Najważniejsze jest to, żeby nasi mali piraci, kosmonauci i księżniczki były bezpieczne. Najczęściej wysyłamy do Was dwójkę wykwalifikowanych śmiałków, jednak jeśli grupa małych poszukiwaczy przygód nie jest zbyt liczna - przygotowaliśmy też pakiet z jednym animatorem.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Oczywiście im wcześniej, tym lepiej. Wiemy jednak, że sytuacje bywają różne, dlatego możesz zadzwonić kilka tygodni lub dni przed weselem. Nasza ekipa do zadań specjalnych jest przygotowana na nieprzewidywalne i zorganizuje wspaniałe animacje dla dzieci nawet na ostatnią chwilę.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Trzy filary naszej działalności to kreatywność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Kreatywność to źródło pomysłów na zabawy, bezpieczeństwo przyświeca nam przy organizacji zajęć, a profesjonalizm sprawia, że animacje są zawsze na najwyższym poziomie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy przygotowani na goszczenie maluchów z różnych zakątków świata. Na spokojnie dogadamy się w kucykowym, trollowym, misiowym, a nawet w elfickim. Oprócz tego bez problemu posługujemy się przyziemnymi językami europejskimi, m. in. angielskim, francuskim, hiszpańskim czy niemieckim. Jeśli organizujecie międzynarodowe wesele - na pewno będziemy w stanie Wam pomóc.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy animacje do życzeń klienta. Jeśli planujesz przyjęcie w stylu hawajskim, kosmicznym czy podmorskim, to staniemy na wysokości zadania (tak, animacje w stylu alpinistycznym też wchodzą w grę). Nasz kreatywny zespół poradzi sobie z każdą tematyką.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Żadne przeciwności losu nie są nam straszne. Poradzimy sobie z każdym najgorszym potworem jaki stanie przed nami. Najważniejsze jest to, żeby najmłodsi goście byli zadowoleni. Nie straszna nam nagła zmiana pogody czy brak miejsca w lokalu. Ze wszystkim sobie poradzimy i do wszystkiego dostosujemy. Lubimy wychodzić poza utarte schematy!

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Siadamy przy okrągłym stole, niczym rycerze Króla Artura, rozprawiając o najdrobniejszych szczegółach mających przynieść Królowi cześć i chwałę. Możemy też usiąść na herbatce u Szalonego Kapelusznika i dać się porwać szaleńczej rozmowie na temat naszych usług. Niezależnie od tego gdzie się udamy, podczas rozmowy zapoznamy Was ze wszystkimi szczegółami naszych propozycji, wysłuchamy Waszych oczekiwań i obaw. Wszystko po to, żebyście byli pewni swojego wyboru.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 2018 roku, już ponad 1000 razy zabraliśmy najmłodszych do wspaniałego świata zabawy i fantazji, pomagając Młodym Parom w organizacji zabawy dla ich małych gości.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ jesteśmy zespołem osób, które potrafią przekroczyć granicę pomiędzy nudnym światem dorosłych, a niesamowitym i kolorowym światem dzieci. Na dodatek oferujemy starannie przygotowane usługi, na atestowanym sprzęcie, gwarancję satysfakcji i co najważniejsze - bezpieczeństwo zabaw.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę "Orły Rozrywki 2019", "Profesjonalny sprzedawca - Oferteo 2019" oraz certyfikat "Firma z klasą" portalu weselezklasa trzy lata z rzędu (2018, 2019, 2020). Posiadamy również listy referencyjne od wielu znanych firm (m.in. Citroen) oraz agencji marketingowych - znajdziecie je na naszej stronie internetowej :).

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu klientów. Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nic. Na pewno będzie tam milion rzeczy, z których można zrobić kolejne milion innych rzeczy. Liczyliście kiedyś ile zastosowań ma kijek?

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Uwielbiamy wyzwania i szalone pomysły, więc z radością zrealizowaliśmy animacje na basenie i stoku narciarskim. Mimo to nadal liczymy na przyjęcie na Marsie! Na pewno podnieślibyśmy temperaturę :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

KREATYWNOŚĆ! To właśnie bycie kreatywnym oznacza bycie nieszablonowym. „Ułożony plan działania” często nie spełnia swojego zadania. Trzeba poznać ludzi, ich potrzeby, oczekiwania oraz osobowości – właśnie wtedy zrozumiemy, co może ich rozbawić i sprawić, że nawet za kilkanaście lat będą wspominać dane wesele :)

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Zabawy związane z upcyclingiem i zero waste! Nie ma to jak stworzenie czegoś wspaniałego z pozornie niepotrzebnych rzeczy! To jest to, co uwielbiamy najbardziej, bo uwalnia prawdziwe pokłady kreatywności. Skarpetkowy potwór z dziurawej skarpety? Obrazki 3D z rolek od papieru toaletowego? Pomysłów jest całe mnóstwo!

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Cóż… będziemy się powtarzać: Kreatywność! Cóż to za sztuka pomalować dziecku buźkę? No żadna! Ale już razem z dzieckiem wziąć patyk i udawać, że jest się magikami – to trzeba jednak kreatywności, otwartej głowy i myślenia torem dziecięcym.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Jesteśmy otwarci na świat. Zdobywamy nowe umiejętności, interesujemy się wieloma rzeczami, rozwijamy swoje pasje. No i nieustannie się szkolimy, aby czerpać wiedzę i inspirację od innych osób, a później wykorzystywać je podczas prowadzenia animacji.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wizji Pary Młodej. Możemy być spontaniczni i nieco ekstrawaganccy jak styl boho, błyszczący i wytworni niczym styl glamour lub naturalni i ceniący prostotę jak miłośnicy stylu rustykalnego.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Wszystko jest w naszych głowach i sercach. Jesteśmy sporą grupą ludzi, a co kilka głów to nie jedna. Każdy z nas ma w sobie duże dziecko. Zastanawiając się nad kolejnym projektem, analizując potrzeby i przygotowując zabezpieczenia, znajdujemy czas na puszczenie wodzy fantazji. Dzięki temu, nasze animacje potrafią być naprawdę wyjątkowe.

Opinie (2)

Animacje dla dzieci, Animator na wesele - Fabryka Kreatywności id:46060
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Łoniów
Data dodania: 19-08-2021

Najlepsze animatorki, dzieciaki od razu je pokochały!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Radoszyce
Data dodania: 23-04-2021

W październiku mieliśmy przyjecie weselne i w ostatniej chwili udało nam się zaprosić Fabrykę Kreatywności, by zajęły się sporą grupką dzieci na weselu. Dzieci bawiły się super. Panie animatorki miały naprawdę świetne podejście do nich i choć grupa była zróżnicowana wiekowo, to wszystkie bawiły się z animatorkami dając rodzicom kilka godzin wytchnienia. Zabawa była tak dobra, że poprosiliśmy by Panie zostały z nami dłużej. Naprawdę POLECAM. Ja jestem bardzo bardzo zadowolona z Fabryki kreatywności. Dziękuję, że byliście z nami!!!!

Kontakt

Imię: Ewelina 
Adres: Kielce, , 25-004, woj. świętokrzyskie
536-745...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3774
Zadzwoń
536-745...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie