FaceMovie - Wasze Emocje id:25668

2500 zł / dzień
Rybnik, śląskie
(26)
Dodaj opinię
574-303...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
Chcesz by Twój wymarzony dzień długo wywoływał uśmiech na twarzach gości?
Nie zapomnij o VIDEORELACJI, którą cieszyć będziesz się przez wiele lat!
Aby tak było musisz koniecznie wejść w świat nowatorskich pomysłów, które oferuje nasz młody i energiczny zespół!

To już przeszłość - dwu, trzy a nawet sześcio godzinne filmy ze Ślubu odeszły w zapomnienie... Jeżeli zależy Wam na wciskaniu przycisku "replay" na pilocie przy oglądaniu Waszego filmu Ślubnego, a nie wrzucenie go w ciemne zakątki szafy z nadzieją, że nikt nigdy już go nie zobaczy to... dobrze trafiliście.
Każdy film mamy dokładnie zaplanowany. Chcemy zaprzeczyć wszystkim stereotypom filmu Ślubnego, dlatego wybieramy momenty które najlepiej odzwierciedlają Wasz dzień bo to Wy macie być jednocześnie "reżyserami" i "aktorami"... no ale kilka niespodzianek na filmie też dodajemy od siebie.

A fotografia? Jak działamy? Realistycznie... jesteśmy zawsze tam gdzie trzeba, widzimy kadry które chcemy uzyskać, emocje które będą ważne i warte zapamiętania, a także podchodzimy do każdego z Was inaczej, dlatego już do pierwszego Naszego spotkania staramy się podejść swobodnie, by wiedzieć czego oczekujecie i zaskoczyć Was takimi zdjęciami jakie sobie wymarzyliście.

Czekaliście pewnie na ten dzień całe wasze życie...

Pozwólcie spojrzeć nam na niego w profesjonalny sposób by móc wracać do niego z uśmiechem na twarzy.

Do filmowania używamy pełnoklatkowych lustrzanek CANON oraz bezlusterkowców SONY, obiektywów szerokokątnych oraz tele - możemy wtedy wyłapywać sceny z dalekiej odległości.
Do stabilizacji służą nam statywy video, szyny oraz gimbal elektryczny do dynamicznych ujęć na sali, w plenerze itp.
Żeby uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku używamy zewnętrznych rejestratorów audio.
Do wzbogacenia filmu o ciekawe kadry dodajemy ujęcia z GoPro oraz opcjonalnie z Drona


Nasza ekipa stoi zawsze niezauważona obok by wyłapywać najlepsze sytuacje z Waszego Ślubu.
Od nas możecie również zaczerpnąć wiedzy z tematów:

1. "Panie kamerzysto, a podwiązka to na której nodze?"
2. "A kwiatki u Pana Młodego to przypiąć na marynarce, czy butonierce?"
3. "Jak to Pan Młody ma iść z lewej strony? My chodzimy inaczej!"

Film podzielony jest na kilka rozdziałów:
Czołówka - przedstawia zdjęcia z pleneru ślubnego młodej pary ewentualnie wraz ze zdjęciami z dzieciństwa.

Początek filmu - przygotowania Panny Młodej oraz Pana Młodego filmujemy do klipu wraz z przystrojeniem domu, najważniejszymi elementami ubierania i wszystkim tym co warte jest zapamiętania.

Sakrament - zawiera wszystkie najważniejsze elementy. Filmujemy gości, parę młodą oraz kilka ciekawych zdań z kazania w formie klipu używając muzyki oddającej najlepiej powagę sytuacji. Przywitanie Pary Młodej i gości przez księdza oraz przysięgę filmujemy w całości.

Reportaż z sali - zawiera zabawę weselną filmowaną w całości, która przeplatana jest rożnymi klipami z tańców, konkursami organizowanymi przez zespół lub DJ-a, reportażami przy stołach oraz wszystko co warte jest zapamiętania. Tutaj dodajemy też kilka rzeczy od siebie... ale to taka mała niespodzianka dla Was :)

Trailer - kilkuminutowa romantyczna, a zarazem energiczna relacja z całego Waszego Ślubu i wesela. Umieszczona jest na końcu filmu, oraz w internecie jeżeli wyrazicie taką zgodę.


Pisząc pamiętajcie żeby podać datę Ślubu oraz miejscowość gdzie odbędzie Ślub i wesele.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Kamerzysta na wesele Rybnik

Oferta

Oferta
2500 / dzień

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (26)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
FaceMovie - Wasze Emocje id:25668
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
MONIKA
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 17-11-2018
Żywiec
Data dodania: 19-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
pełen profesjonalizm, wszyscy (łącznie z gośćmi) jesteśmy pod wrażeniem wykonanego filmu, jak najbardziej polecam - temu Panu można ZAUFAĆ :)
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Goczałkowice-Zdrój
Data dodania: 06-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Razem z mężem pragniemy bardzo serdecznie polecić FaceMovie :) Nasz ślub był 13.10.2018 ale współpracę z Markiem zaczęliśmy już wcześniej, bo w czerwcu, przy realizacji sesji narzeczeńskiej i filmu z podziękowaniami dla rodziców. Już w momencie kiedy wyszlismy od Marka pierwszy raz byliśmy zachwyceni filmem pokazowym - okazało się, że film z naszego wesela jest jeszcze piękniejszy, i o ile tego dnia trzymałam emocje na wodzy tak oglądając film uroniłam łezkę :) Mamy to szczęście, że najlepszy film weselny jaki widzieliśmy jest właśnie nasz. Wszystko zmontowane ze smakiem, super dobrana muzyka, najważniejsze momenty uchwycone. W samym dniu wesela Marek z Agatą byli niewidzialni i ludzie czasem się dziwili "gdzie oni są" ;) Film z podziękowaniami dla rodziców natomiast był najlepszym prezntem jaki mogliśmy im dać i jesteśmy bardzo wdzięczni że Marek pomógł nam w realizacji i wszystko wyszło dokładnie tak jak chcieliśmy i jak widzieliśmy to w naszych głowach :) Podsumowując, jeśli chcecie mieć przepiękną pamiątkę, świetny kontakt z wykonawcą i 100% pewność, że się nie zawiedziecie - to zdecydowanie FaceMovie! <3
J
Justyna i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 16-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Pragniemy serdecznie polecić współpracę z Markiem i Karoliną. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy. Zarówno zdjęcia, trailer jak i cały film z wesela są dla nas niesamowitą pamiątką. Super montaż, fajne ujęcia, wszystko zrobione ze smakiem i super pomysłem, a przy tym rewelacyjny kontakt w trakcie realizacji.
Dodatkowym atutem jest fakt, że Marek z Karoliną tworzą fajny klimat, przez co przez cały dzień czuć totalny luz. W trakcie wesela byli właściwie niewidzialni przez co nikt nie czuł się skrępowany :)
Bardzo dziękujemy!
Marek
24-01-2019
Wasz dzień był najbardziej wyluzowanym dniem w całym sezonie :) Justyna i Kamil niesamowicie cieszyli się z całego Ślubu, cudownie się bawili na weselu razem ze swoimi gości, a do tego bardzo dobrze się dogadywaliśmy w całym dniu.
Dzięki dużej miłości jaka była i jest między Wami mogliśmy stworzyć jedyne i niepowtarzalne kadry, które będą Wam towarzyszyć i przypominać o tym cudownym dniu przez całe Wasze wspólne życie! :)
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Mogilany
Data dodania: 08-12-2018
FaceMovie zrobili dla nas piękne zdjęcia i super film z naszego ślubu. Film jest zrobiony w bardzo fajnym stylu, dzięki czemu bardzo dobrze się go ogląda ☺️. Bardzo dobry kontakt mailowy jak i telefoniczny. Firma rzetelna i profesjonalna na bardzo wysokim poziomie. Polecam w 100% ☺️.
Marek
24-01-2019
Lubimy wesela wyjazdowe, czyli takie jak u Sylwii i Dawida. Spędziliśmy razem z Wami piękny dzień, poznaliśmy dużo nowych osób i z racji innego regionu mogliśmy zobaczyć nowe ciekawe tradycje, a to wszystko odbiło się na Waszych pięknych zdjęciach i równie pięknym filmie :)
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2018
Tarnowskie Góry
Data dodania: 17-11-2018
Polecamy !:) Wybraliśmy jako formę filmu z wesela krótki klip (12-15 minut), tak aby była pamiątka, ale nie za długa :) Marek ujął w tym czasie wszystkie najważniejsze momenty ze ślubu i wesela, wszyscy goście znajdą siebie samych na tym klipie choć w kilku sekundach, a dodatkowo ujął urywki wszystkich atrakcji jakie były na weselu - o niczym nie zapomniał, nie pominął ! Dodatkowo świetnie dobrany podkład muzyczny. Film momentami doprowadza do łez ze wzruszenia, a momentami ze śmiechu :) Wszystko perfekcyjnie zmontowane ! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie Marka wybraliśmy i drugi raz zrobilibyśmy to samo !
Marek
24-01-2019
Bardzo mnie cieszy, że film się Wam podoba :) miło mi było spędzić z Wami cały ten dzień, uczestniczyć w całej ogromnej zabawie, a na końcu stworzyć dla Was te kilka minut które będzie pamiątką na całe Wasze życie! :)
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Radomsko
Data dodania: 12-11-2018
FaceMovie znaleźliśmy na portalu "Wesele z klasą " i nie zawiedliśmy się . Marek towarzyszył nam w ciągu dwóch najważniejszych dla nas dni. Profesjonalny na odpowiednim miejscu z odpowiednim sprzętem i pomysłem . Nie martwiliśmy się tak na prawdę o nic , dostaliśmy odpowiednie wskazówki , rady , dzięki którym efekt końcowy możemy podziwiać przez długie lata . Polecam w 100%
Marek
17-01-2019
Bardzo dziękuje za te słowa :) spędzić ten dzień z Wami i zrobić dla Was piękną pamiątkę był dla mnie największą przyjemnością :)
I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Szczyrk
Data dodania: 15-10-2018
Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak Marek to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją. Ale przede wszystkim to naprawdę fajny gość. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Patrząc na zdjecia mozemy powiedziec tylko jedno „mistrzostwo!”. Dziękujemy Marku za kawał dobrej roboty!
Izabela i Marcin
M
Marta & Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-06-2018
Żory-Rowień
Data dodania: 09-10-2018
Z całego serca, z czystym sumieniem i najserdeczniej jak tylko się da, polecamy Marka do współpracy! ☺️ Jego prace są pełne profesjonalizmu, kreatywności, wykonane w dobrym guście, przede wszystkim miłe dla oka, a co najważniejsze, potrafi uchwycić magiczne momenty, chwile, które nigdy więcej się nie powtórzą w piękny sposób, pełen emocji.
Jesteśmy mega zadowoleni z realizacji filmu i całej współpracy. Jeszcze raz dziękujemy za bycie z Nami w tym najważniejszym dniu i uchwyceniu go w tak piękny sposób. ☺️
Pokaż więcej opinii
Marek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:FaceMovie
Imię:Marek 
Adres:Rybnik
woj. śląskie
574-303...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 08-03-2017, liczba odwiedzin: 9263
Telefon
574-303...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie