FaceMovie - Wasze Emocje

od 3000 do 4500 zł
Rybnik, śląskie
(62)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
663-906...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

"Czekaliście pewnie na ten dzień całe wasze życie...
Pozwólcie spojrzeć nam na niego w profesjonalny sposób, by móc wracać do niego z uśmiechem na twarzy."


Filmowanie i fotografia to dwie największe pasje w moim życiu, którym poświęcam każdą wolną chwilę, a od dłuższego czasu każdy dzień.
Niezliczona ilość Ślubów, teledysków, filmów reklamowych pozwoliła mi na wyrobienie sobie pedantycznych, stabilnych kadrów niespotykanych praktycznie u nikogo z branży filmów Ślubnych.
Codziennie wpadam na nowe, świeże pomysły, którymi dodaje uśmiechu na Waszych twarzach gdy oglądacie film i zdjęcia z Waszego cudownego dnia!

To już przeszłość - dwu, trzy, a nawet sześcio godzinne filmy ze Ślubu odeszły w zapomnienie...

Jeżeli zależy Wam na wciskaniu przycisku "replay" na pilocie przy oglądaniu Waszego filmu Ślubnego, a nie wrzucenie go w ciemne zakątki szafy z nadzieją, że nikt nigdy już go nie zobaczy to... dobrze trafiliście!
Każdy film mamy dokładnie zaplanowany. Chcemy zaprzeczyć wszystkim stereotypom filmu Ślubnego, dlatego wybieramy momenty które najlepiej odzwierciedlają Wasz dzień, bo to Wy macie być jednocześnie "reżyserami" i "aktorami"... no ale kilka niespodzianek na filmie też dodajemy od siebie.


Do zdjęć podchodzimy zawsze indywidualnie, staramy się wydobyć wszystkie najpiękniejsze sceny - spontaniczne jak i te pozowane.
Działamy realistycznie... jesteśmy zawsze tam gdzie trzeba, widzimy kadry które chcemy uzyskać, emocje które będą ważne i warte zapamiętania, a także podchodzimy do każdego z Was indywidualnie, dlatego już do pierwszego Naszego spotkania staramy się podejść swobodnie, by wiedzieć czego oczekujecie i zaskoczyć Was takimi zdjęciami jakie sobie wymarzyliście.

Przy nas będziecie mogli czuć się swobodnie i z pewnością zapomnicie, że jesteśmy z Wami w tym dniu, ponieważ staramy się działać zawsze jak najdyskretniej.

Pisząc pamiętajcie żeby podać datę Ślubu oraz miejscowość gdzie odbędzie Ślub i wesele.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mamy bardzo duży wachlarz opcji dodatkowych, a także wiele dostajecie już w pakietach standardowych. Jesteśmy elastyczni na sugestie i ciągle wdrażamy nowe opcje, pomysły i rozwijamy naszą ofertę. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się dużą ilością opcji dodatkowych o które możecie wzbogacić swój film lub zdjęcia. Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły których nie oferujemy jesteśmy w stanie zawsze je dla Was wykonać, a także często później wprowadzamy je do naszej oferty.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy od przygotowań do oczepin. Godzinę naszego rozpoczęcia ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę plan całego dnia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie każda Para Młoda otrzymuje to co najważniejsze. Oferujemy filmowanie oraz fotografowanie od mszy lub przygotowań aż do oczepin. W filmie otrzymujecie pełny film+trailer+plener filmowy+dysk internetowy+pendrive+dron, jeżeli chodzi o zdjęcia to dostajecie indywidualnie ustaloną liczbę zdjęć+plener fotograficzny+dysk internetowy+pendrive+dron.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Przygoda z filmowaniem rozpoczęła się około 9 lat temu gdy stawiałem swoje pierwsze kroki w szkole fotograficznej.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda z fotografią rozpoczęła się tak samo jak z filmem, było to około 9 lat temu gdy stawiałem swoje pierwsze kroki w szkole fotograficznej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży Ślubnej pracuję już ponad 5 lat. Swoją pierwszą prace znalazłem jeszcze w momencie przygotowywania się do matury, a później kariera bardzo szybko się rozwijała.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy poznawać nowych ludzi, towarzyszyć im w tym dniu oraz zaskakiwać Was pomysłami.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie firmy canon oraz panasonic, a także posługujemy się wieloma obiektywami, które pozwalają nam na wykonywanie różnych, ciekawych ujęć.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowo fotograf + operator filmowy jednak można wybrać opcję dodatkowego fotografa i operatora.

Jak ubieramy się na wesele?

Tak żeby nie rzucać się w oczy i pozostać w cieniu.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy udostępniamy na dysku internetowym oraz pendrivie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniamy na dysku internetowym oraz pendrivie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania DO 3 miesięcy zdjęcia oraz DO 5 miesięcy film.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy uprawnienia do fotografowania i filmowania w Kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadamy uprawnienia i umiejętności do obsługi drona.

FaceMovie - Wasze Emocje
Średnia ocen: 4,96 / 5 z 62 opinii
4,96
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Zabrze
Data dodania: 29-03-2024

Marek robił dla nas film oraz teledysk zarówno z dnia ślubu, jak i pleneru po ślubie. Super pozytywna i kreatywna osoba, a współpraca z nim była czystą przyjemnością! Filmy, które stworzył na zawsze zostaną z nami jako piękna pamiątka, do której z wracamy. Polecamy z całego serca! <3

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2023
Paniówki
Data dodania: 20-01-2024

Mieliśmy okazję współpracować z formą już po raz drugi w rodzinie. JESTEŚMY PONOWNIE ZACHWYCENI. !

Kontakt z usługodawcami, kreatywność, obecność w każdym momencie - takie jest FaceMovi. Cieszymy się że wracając do nagrań z wydarzenia możemy przypomnieć sobie nie tylko charakter dnia ale wrócić do naszych bliskich i znajomych, którzy wyrażają swoje emocje. Co ważne - materiał, który dostajemy jest świetnie obrobiony !

Polecamy znajomym i na pewno wrócimy !

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Ustroń
Data dodania: 16-12-2023

Z całego serca polecamy współprace z Markiem. Zdecydowaliśmy się właśnie na FaceMovie podglądając ich pracę na profilach społecznościowych oraz oglądając galerie z wesel znajomych, ich portfolio mówi samo za siebie. Kontakt przed weselem przebiegał bezproblemowo, uzyskiwaliśmy na bieżąco odpowiedzi na nasze pytania oraz ustaliliśmy plan tego co będzie się działo podczas wesela. Dostaliśmy też masę wskazówek jak pracować przed aparatem i na co zwrócić uwagę, zaoszczędziło nam to wiele stresu w dniu ślubu i wesela. Marek tworzy bardzo luźną i przyjacielską atmosferę, nie czuliśmy się spięci, dzięki czemu mamy piękne, naturalne zdjęcia. Zdjęcia z sesji wyglądają jak kadry z filmu. Żałujemy tylko jednej rzeczy - tego że nie zdecydowaliśmy się na film!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Wieliczka
Data dodania: 21-11-2023

Od początku - uzgodnienie terminu wesela, umowy, warunków sprawne i bezproblemowe.
Przed weselem z wyprzedzeniem zostały ustalone miejsca i godziny jak będzie wyglądał dzień Ślubu, oraz dostaliśmy do wypełnienia ankietę i wskazówki jak zachowywać się przed obiektywem. Dzięki temu sam dzień organizacyjnie pod względem foto i video przebiegł bezproblemowo i bezstresowo.
FaceMovie to młoda i zgrana ekipa, dzięki czemu otrzymujemy świeże i nowoczesne podejście do całej usługi i świetną, luźną atmosfera podczas nagrywek, pomaga to być naturalnym i wyluzowanym przed obiektywem w tym dniu.
Podczas wesela – niezauważalni (co jest zdecydowanie pozytywnym efektem) do tego stopnia że goście pytali nas czy była u nas na weselu kamera (a było dwóch operatorów).
Jak wspomniałem zdecydowaliśmy się na dwóch operatorów z własnej inicjatywy. Polecamy każdemu kto ma taką możliwość, efekt na filmie jest widoczny i zdecydowanie warty dopłaty + większa swoboda w ewentualnym rozdzieleniu się operatorów w dniu ślubu.
I efekt finalny – świetne zdjęcia, fantastyczny trailer i film taki jak sami planowaliśmy. Hybryda między nowoczesnymi teledyskami ślubnymi i bardziej tradycyjnymi fragmentami wesela w filmie, zdecydowanie nas zadowoliła, to to czego szukaliśmy. Oczywiście szczegóły i całe opakowanie tego dnia to Wasz wybór, my zdecydowaliśmy się na taką realizację i jesteśmy usatysfakcjonowani.
Jeżeli ktoś się wacha - Polecamy! 10/10

M
Magdalena i Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-05-2023
Radlin
Data dodania: 10-08-2023

PETARDA! Korzystaliśmy z usług FaceMovie i jesteśmy zadowoleni w 100%. W momencie gdy zdecydowaliśmy się na film bez zastanowienia wybraliśmy właśnie FaceMovie i teraz wiemy, że była to najlepsza decyzja. Komunikacja z Markiem, jego zaangażowanie, indywidualne podejście i cała praca jest bez zarzutów. Z uśmiechem na twarzy dzięki właśnie temu usługodawcy wspominamy przygotowania, ślub oraz wesele.
EFEKT KOŃCOWY POWALA Z NÓG!
Podczas oglądania filmu emocje dzięki jego pracy równają się tym z dnia ślubu. Niezastąpiona pamiątka. Bardzo serdecznie polecamy Marka i całe FaceMovie jako kamerzystę na wesele. Pozdrawiamy ❤️

Marek
19-09-2023

Dziękujemy za opinię! :D

A
Asia i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-06-2023
Rybnik
Data dodania: 20-06-2023

Współpraca z Markiem to czysta przyjemność! Kręcił dla nas klip z podziękowaniem dla rodziców. Całość zrealizowana bardzo sprawnie, ekspresowy montaż (3 dni po zakończeniu nagrań). Goście na sali płakali ze śmiechu! Profesjonalna robota! Raz jeszcze dziękujemy i polecamy wszystkim!

Marek
19-09-2023

Dziękujemy za opinię! :D

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2022
Radlin
Data dodania: 12-05-2023

Cudownie jest wracać do wspomniem. Dzięki Markowi mamy przepiękną pamiątke z naszego ślubu i wesela. Film oraz klip jest przepiękny. Naprawdę kawał dobrej roboty! Fantastyczna współpraca. Z całego serca będziemy polecać FaceMovie :)

Marek
19-09-2023

Dziękujemy za opinię! :D

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2022
Mszana
Data dodania: 16-03-2023

Z czystym sercem polecamy! Marek to profesjonalista. W tym dniu ani my ani goście nie czuliśmy stresu spowodowanego obecnością kamery, ponieważ kamerzysta był wręcz niewidzialny. Ujęcia były naturalne, a film i klip stworzony perfekcyjnie. Idealnie dobrana muzyka, a jakość filmu powala. Polecamy skorzystać z dodatkowego pleneru, ujęcia wyszły bajecznie i jest to fajna pamiątka.

Marek
19-09-2023

Dziękujemy za opinię! :D

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: FaceMovie
NIP: 6511726190
Imię i nazwisko: Marek Masłowski
Adres: Rybnik, woj. śląskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
663-906...
liczba odwiedzin: 21177
Zadzwoń
663-906...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rybnik

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy