Figaro Park id:19442

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 19-02-2016
Liczba odwiedzin: 908

Oferta

Restauracja Figaro Park otoczona panoramą najpiękniejszego parku, jest jednym z najbardziej romantycznych miejsc w Warszawie, a jej urok sprawia, iż doskonale nadaje się do zorganizowania "WESELA MARZEŃ". Usytuowanie restauracji wyróżnia ją od innych w Warszawie. Położona pośród zielonych ogrodów, rozpościerających się na ponad 50 hektarach parku Skaryszewskiego.

Figaro Park oferuje usługi najwyższej klasy w cichej i eleganckiej części miasta, blisko od centrum stolicy (kilka minut). Szykowny styl połączony ze sztuką unikatowych malowideł wnosi odrobinę splendoru.

Każdego traktujemy wyjątkowo - w celu osiągnięcia indywidualnego charakteru i stylu uroczystości. Młodej Parze służymy pomocą w utrzymaniu tradycji prawdziwie szykownego przyjęcia weselnego.

Nasz szeroki wachlarz obejmuje pełen pakiet usług. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz współpracy z profesjonalnymi firmami zajmujemy się kompleksowo obsługą uroczystości weselnych od A do Z, oszczędzając Państwa czas i energię. Weselne przyjęcie możemy zorganizować u nas w restauracji, jak i w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Może ono mieć formę obiadu, kolacji lub przyjęcia do białego rana. Oprócz propozycji menu restauracja dołącza prezenty dla Nowożeńców.

powitanie chlebem i solą
pokój dla Nowożeńców (przyjęcie od 100 osób)
uroczystą kolację w pierwszą rocznicę ślubu Młodej Pary

Typ obiektu

  • restauracja

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Figaro Park
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-901

Nowe ogłoszenia