Filip Dawid fotografia ślubna id:17552

Oferta
Dodaj do plannera

Ślub. Ten jeden, najważniejszy moment Waszego życia. Ślubna fotografia reportażowa to swoiste opowiadanie o tym dniu. Pozwoli powrócić Wam do tych chwil, począwszy od przygotowań, poprzez ceremonię, aż do hucznej zabawy weselnej. To historia Waszej uroczystości opowiedziana za pomocą barw, świateł i cieni. To Wasze szczęście, wzruszenie, łzy i emocje, które postaram się uwiecznić tak, aby trwały dla Was ciągle wyraźne i żywe.

Poszukujesz profesjonalnego fotografa ślubnego ale zostało Ci niewiele czasu i wszyscy mają zajęte terminy? A może zależy Ci na profesjonalnej obsłudze fotograficznej oraz artystycznych zdjęciach z tego wyjątkowego dnia, jakim jest Ślub i Wesele, ale nie pozwala Ci na to Twój budżet? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Fotografią zajmuję się zawodowo od 8 lat, choć przygodę z pierwszym aparatem fotograficznym rozpocząłem w szkole podstawowej. "Zaraził" mnie mój ojciec fotograf, ukończyłem również studia w zakresie fotografii oraz wiele kursów. Jeśli zależy Ci na niebanalnych, artystycznych fotografiach ślubnych w bardzo okazyjnej cenie - skontaktuj się ze mną.

Zawodową obsługę fotograficzną zapewni Ci moje duże doświadczenie w fotografii ślubnej, najwyższej klasy sprzęt fotograficzny oraz do obróbki zdjęć, pozwolenie na fotografowanie w Kościołach i innych obiektach sakralnych. Jestem otwarty na Twoje oczekiwania: wykonuję zarówno zdjęcia z samego Ślubu, jak i podczas Wesela, przygotowań, sesje plenerowe, narzeczeńskie, Komunie, Chrzty, itp.

Tylko teraz, w 2015/2016 roku, możesz liczyć na rabaty, promocje, oferty Last Minute i inne zniżki, które pozwolą Ci cieszyć się wspomnieniami z dnia Twojego Ślubu i Wesela, które w dowolnej formie (zdjęcia elektroniczne, papierowe odbitki, albumy, fotoksiążki) mogę Ci zaoferować.

Pamiętaj - Tysiąc słów niekiedy nie potrafi opisać tego, co jedno zdjęcie.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 900 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Filip Dawid fotografia ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-391
Data dodania: 09-12-2015
Liczba odwiedzin: 225

Polecamy

Nowe ogłoszenia