Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Film + Fotografia Ślubna. Grupa Weselna YouWedding. id:35468

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Film + Fotografia Ślubna. Grupa Weselna YouWedding.

Ostatnio widziany dzisiaj
608-194...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Piła, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 27-04-2018
Liczba odwiedzin: 124

Oferta

Jesteśmy grupą weselną z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy Państwu usługi w najwyższej jakości zawsze w bardzo dobrych cenach. Posiadamy dużo opcji dodatkowych, tak więc dla każdej Pary Młodej dobierzemy indywidualnie pakiet zgodnie z oczekiwaniami!

Swoją pracę wykonujemy z największą pasją i oddajemy w Państwa ręce wspomnienia, do których przez następne wiele lat będziecie wracać z radością.
Przedstawiamy ofertę wykonania pełnego reportażu Ślubnego w postaci filmu oraz fotografii.

1. NA WSTĘPIE
Podczas pierwszej rozmowy w naszym biurze omówimy dokładnie szczegóły Waszego dnia. Może wydawać się Państwu, że dla nas jest to "chleb powszedni" i formalność - my natomiast podchodzimy do każdej Pary indywidualnie. Jest to Wasz niezapomniany dzień a my zrobimy wszystko, aby właśnie w ten sposób go uwiecznić na długie lata.

2. DZIEŃ ŚLUBU
Zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami rozpoczynamy swoje działania. Rejestrujemy wszystko od samego od przyjazdu, wykonujemy zdjęcia.
Oprócz kilku ustawianych scen (wręczanie kwiatów, przyjazd po Pannę Młodą, przejścia do auta, itp.), staramy się "nie rzucać w oczy" :)

3. NOWOCZESNY SPRZĘT
Posiadamy nowoczesny sprzęt, którym rejestrujemy materiał zawsze w jakości FULL HD. Dzięki temu oprócz standardowych płyt DVD możemy zaoferować nagranie na nośniku Blu-Ray. Dodatkowo całość materiału przekażemy na pendrive w pełnej jakości HD - taki plik można odtworzyć na każdym Smart TV, komputerze, laptopie a nawet i tablecie.

4. INDYWIDUALNOŚĆ
Przede wszystkim to Wasz film i Wasza historia... Państwo decydują o efekcie końcowym, użytych podkładach muzycznych, scenach, efektach, itp. Biorąc pod uwagę wszystkie sugestie, wprowadzamy je na linię montażową i tworzymy dla Was dzieło.

5. DODATKOWE SESJE PLENEROWE
Parę dni po Weselu spotykamy się ponownie - chyba, że nie chcą Państwo materiału z sesji w plenerze. Zwykle jednak realizujemy to. Miejsca ustalamy najczęściej na miesiąc przed Ślubem i tego dnia mamy już wszystko dopięte. Gdzie wykonujemy takie sesje? To również zależy od Was! Sesje zdjęciowe w regionie, Zamki w Polsce, nad Morzem, w Górach czy Energylandia w Zatorze lub Tropical Island pod Berlinem - jak najbardziej na TAK.

6. ILE ZA TO WSZYSTKO ZAPŁACĘ?
Mamy najniższe ceny w całym regionie (podobno w całej Wielkopolsce trudno znaleźć profesjonalistów w tych kwotach). Działamy z pasji lecz oczywiście utrzymanie firmy oraz sprzęt generują różne opłaty. Cena jest uzależniona od wielu czynników - ilości operatorów, dodatków (teledyski, podziękowania dla rodziców, dodatkowe sesje, itp.), aczkolwiek naszym celem jest najwyższa jakość za najniższe pieniądze - i tego się trzymamy. :) Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów i wyceny.

Rodzaj:

 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

PEŁNY PAKIET
od 2250 do 2850 / całość
Pełny pakiet Film + Fotografia +Sesja zdjęciowa w plenerze innego dnia +czołówki +Drukowana foto książka.
Opcje dodatkowe: Dron, plenery za granicą, w górach, nad morzem, poprawiny, express-foto.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.