Zobacz zdjęcia (4)
Film + Fotografia Ślubna. Grupa Weselna YouWedding., Piła - zdjęcie 1
Film + Fotografia Ślubna. Grupa Weselna YouWedding., Piła - zdjęcie 2 Film + Fotografia Ślubna. Grupa Weselna YouWedding., Piła - zdjęcie 3 Film + Fotografia Ślubna. Grupa Weselna YouWedding., Piła - zdjęcie 4
1 / 4

Film + Fotografia Ślubna. Grupa Weselna YouWedding. id:35468

Piła, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Jesteśmy grupą weselną z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy Państwu usługi w najwyższej jakości zawsze w bardzo dobrych cenach. Posiadamy dużo opcji dodatkowych, tak więc dla każdej Pary Młodej dobierzemy indywidualnie pakiet zgodnie z oczekiwaniami!

Swoją pracę wykonujemy z największą pasją i oddajemy w Państwa ręce wspomnienia, do których przez następne wiele lat będziecie wracać z radością.
Przedstawiamy ofertę wykonania pełnego reportażu Ślubnego w postaci filmu oraz fotografii.

1. NA WSTĘPIE
Podczas pierwszej rozmowy w naszym biurze omówimy dokładnie szczegóły Waszego dnia. Może wydawać się Państwu, że dla nas jest to "chleb powszedni" i formalność - my natomiast podchodzimy do każdej Pary indywidualnie. Jest to Wasz niezapomniany dzień a my zrobimy wszystko, aby właśnie w ten sposób go uwiecznić na długie lata.

2. DZIEŃ ŚLUBU
Zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami rozpoczynamy swoje działania. Rejestrujemy wszystko od samego od przyjazdu, wykonujemy zdjęcia.
Oprócz kilku ustawianych scen (wręczanie kwiatów, przyjazd po Pannę Młodą, przejścia do auta, itp.), staramy się "nie rzucać w oczy" :)

3. NOWOCZESNY SPRZĘT
Posiadamy nowoczesny sprzęt, którym rejestrujemy materiał zawsze w jakości FULL HD. Dzięki temu oprócz standardowych płyt DVD możemy zaoferować nagranie na nośniku Blu-Ray. Dodatkowo całość materiału przekażemy na pendrive w pełnej jakości HD - taki plik można odtworzyć na każdym Smart TV, komputerze, laptopie a nawet i tablecie.

4. INDYWIDUALNOŚĆ
Przede wszystkim to Wasz film i Wasza historia... Państwo decydują o efekcie końcowym, użytych podkładach muzycznych, scenach, efektach, itp. Biorąc pod uwagę wszystkie sugestie, wprowadzamy je na linię montażową i tworzymy dla Was dzieło.

5. DODATKOWE SESJE PLENEROWE
Parę dni po Weselu spotykamy się ponownie - chyba, że nie chcą Państwo materiału z sesji w plenerze. Zwykle jednak realizujemy to. Miejsca ustalamy najczęściej na miesiąc przed Ślubem i tego dnia mamy już wszystko dopięte. Gdzie wykonujemy takie sesje? To również zależy od Was! Sesje zdjęciowe w regionie, Zamki w Polsce, nad Morzem, w Górach czy Energylandia w Zatorze lub Tropical Island pod Berlinem - jak najbardziej na TAK.

6. ILE ZA TO WSZYSTKO ZAPŁACĘ?
Mamy najniższe ceny w całym regionie (podobno w całej Wielkopolsce trudno znaleźć profesjonalistów w tych kwotach). Działamy z pasji lecz oczywiście utrzymanie firmy oraz sprzęt generują różne opłaty. Cena jest uzależniona od wielu czynników - ilości operatorów, dodatków (teledyski, podziękowania dla rodziców, dodatkowe sesje, itp.), aczkolwiek naszym celem jest najwyższa jakość za najniższe pieniądze - i tego się trzymamy. :) Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów i wyceny.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Piła, , 64-920, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1398

Popularne miasta w okolicy