Zobacz zdjęcia (4)
RECity Films - Cinematic Wedding Film (4k +dron), Toruń - zdjęcie 1
RECity Films - Cinematic Wedding Film (4k +dron), Toruń - zdjęcie 2 RECity Films - Cinematic Wedding Film (4k +dron), Toruń - zdjęcie 3 RECity Films - Cinematic Wedding Film (4k +dron), Toruń - zdjęcie 4
1 / 4

RECity Films - Cinematic Wedding Film (4k +dron) id:33377

Toruń, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

RECity Films


Wybór kamerzysty na ślub i wesele wcale nie musi być trudny.
Filmem zajmujemy się od lat, ale jesteśmy nowi na rynku, jeśli chodzi o filmy ślubne. Mamy sporo wolnych terminów na 2020, na 2019 również warto próbować : )
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne momenty przychodzi nam nagrywać, a ujęć najczęściej nie da się powtórzyć ,dlatego też najpierw postawiliśmy na rozwój i zgłębianie szeroko rozumianej wiedzy filmowej. Dopiero jak poczuliśmy, że jesteśmy gotowi, zaczęliśmy świadczyć usługi.
Widząc co się dzieje na rynku i kto sięga za aparat/kamerę przybywamy z odsieczą : )
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem na Youtube i stroną na Facebook'u. Nie boimy się wyzwań !
Nagrywamy na terenie całej Polski i Europy, ale z wielką chęcią polecimy jeszcze dalej :)

GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Filmowanie to zdecydowanie nasza pasja, przez co cały czas się uczymy i chcemy się rozwijać w różnych kategoriach. Zanim Wasze filmy ślubne do Was trafią , przechodzą przez oczy szczerych "krytyków", wszystko musi być idealnie ! Gdy już jesteśmy zadowoleni z filmu, oddajemy go Wam .
Do każdej naszej produkcji podchodzimy indywidualnie.
Najważniejsze jest ,aby film podobał się Wam, nie nam, dlatego też jesteśmy otwarci na ewentualne poprawki , aż dojdziemy do filmu który w 100% będzie spełniał Wasze oczekiwania. Wybór muzyki również zależy od Was. Chcielibyśmy dostać jak najwięcej utworów, które chcielibyście usłyszeć w Waszym filmie. Oczywiście my również mamy swoje pomysły, ale traktujemy je drugorzędnie.
Wiemy że jest to najważniejszy dzień w Waszym życiu. Nie chcielibyśmy, abyście przejmowali się naszą obecnością. Na ślub przychodzimy elegancko ubrani (niby oczywiste, ale nie dla każdego ).

JAK NAGRYWAMY ?

Nie ukrywamy, że bardzo lubimy ujęcia w slow-motion. Nasze aparaty (MILC) pozwalają na pełne płynne, czterokrotne zwolnienie obrazu.
W połączeniu z najnowszymi stabilizatorami obrazu tworzą naprawdę zgrane duety.
Naszym dronem steruje operator z uprawnieniami VLOS (podstawowe uprawnienia - latanie w zasięgu wzroku) i BVLOS (uprawnienia rozszerzone - latanie poza zasięgiem wzroku). Nie są to zwykłe loty do góry i zawis :) Ruch kamery zazwyczaj odbywa się w trzech płaszczyznach, co sprawia że ujęcia z powietrza dają jeszcze lepszy efekt w finalnym projekcie.
Dźwięk zapisujemy na dodatkowy rejestrator dźwięku.
Nagrywamy w płaskich profilach kolorystycznych. Materiał poddany jest profesjonalnej koloryzacji, aby Wasz film miał kinowy charakter.
Używamy jasnych obiektywów z filtrami, dzięki którym otrzymujemy piękne rozmycie tła, nawet w słoneczny dzień.

FINALNY PROJEKT

Długość reportażu wybieracie sami. Zazwyczaj jest to 90 minut. Film ma w sobie elementy ciągłego reportażu , jak i kilka teledysków. Film nie zanudza, a wraca się do niego z przyjemnością.

Film oddajemy na grawerowanym pen drive o pojemności 16 gb z szybkością 3.0 w pięknych spersonalizowanych pudełkach. W zestawie jest jedna sztuka, istnieje możliwość dokupienia pudełek. Dodatkowo otrzymujecie wersję online na dysku Google do pobrania i udostępniania gościom przez okres 4 miesięcy od otrzymania projektu.DODATKOWE USŁUGI

Realizujemy również nowoczesne i pomysłowe podziękowania dla rodziców.
Niestety nie znaleźliśmy jeszcze zaufanego fotografa który miałby wolne terminy i spełniałby nasze oczekiwania
Możliwość wynajęcia tylko operatora z dronem.
Ale co tu dużo gadać. Dobre produkcje powinny bronić się same !
Zapraszamy do kontaktu.

liczba odwiedzin: 1632

Popularne miasta w okolicy