Zobacz zdjęcia (5)
Firma cukiernicza "Podzamcze" - Torty weselne, Gorlice - zdjęcie 1
Firma cukiernicza "Podzamcze" - Torty weselne, Gorlice - zdjęcie 2 Firma cukiernicza "Podzamcze" - Torty weselne, Gorlice - zdjęcie 3 Firma cukiernicza "Podzamcze" - Torty weselne, Gorlice - zdjęcie 4 Firma cukiernicza "Podzamcze" - Torty weselne, Gorlice - zdjęcie 5
1 / 5

Firma cukiernicza "Podzamcze" - Torty weselne id:31995

Gorlice, małopolskie

O nas

Specjalność

  • dowóz do klienta

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową organizacją przyjęć gastronomicznych. Firma nasza powstała z myślą o Klientach,
którzy nie mają czasu oraz pomysłu jak przygotować swoje przyjęcie weselne, komunijne, imieninowe itp. Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów firmowych w Gorlicach i Nowym Sączu.

Firma cukiernicza "Podzamcze" powstała w 1999 roku. Założyli ją Teresa i Stanisław Mucha-Słomscy. Zatrudniając początkowo jedną osobę "Podzamcze" jako firma rodzinna produkowała piszinger i ciastka drobne oraz starała się w miarę swoich możliwości wprowadzić na rynek Gorlicki ciasta "mokre".

Przyczyną rosnących zamówień firmy było zwiększenie zatrudnienia
i rozbudowa zakładu produkcyjnego. Na dzień dzisiejszy nasz asortyment wyrobów cukierniczych jest bardzo bogaty i ciągle poszerzany. Zakład specjalizuje się w produkcji wyrobów w oparciu o stare, domowe i sprawdzone receptury.

Realizujemy zamówienia na wszelkiego typu wypieki okolicznościowe.

Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 2837

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie