Zobacz zdjęcia (5)
FlairIt - Profesjonalni barmani na wesele. Pokaz barmański w tandemie!, Wrocławice - zdjęcie 1
FlairIt - Profesjonalni barmani na wesele. Pokaz barmański w tandemie!, Wrocławice - zdjęcie 2 FlairIt - Profesjonalni barmani na wesele. Pokaz barmański w tandemie!, Wrocławice - zdjęcie 3 FlairIt - Profesjonalni barmani na wesele. Pokaz barmański w tandemie!, Wrocławice - zdjęcie 4 FlairIt - Profesjonalni barmani na wesele. Pokaz barmański w tandemie!, Wrocławice - zdjęcie 5
1 / 5

FlairIt - Profesjonalni barmani na wesele. Pokaz barmański w tandemie! id:54402

Wrocławice, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Flair It to przede wszystkim duet barmański specjalizujący się w nietypowych zleceniach. Kochamy zadania z pozoru niemożliwe do wykonania, stanowiące dla nas wyzwanie. Jeśli panujesz wesele w konkretnej tematyce, nie mogłeś lepiej trafić! Bezpłatnie przygotujemy dla Was indywidualną kartę koktajli. Decydując się na nasz bar mobilny, z pewnością zdziwisz się ilością ciekawych rozwiązań przyśpieszających naszą pracę, nietypowych i oryginalnych połączeń smakowych, bazą klasycznych koktajli, które możesz wypić na barze, jak i pięknie zaaranżowaną scenerią barową. Podczas naszego serwisu stawiamy na kontakt z gośćmi i ich uśmiechy. Dla każdego z uczestników Waszego przyjęcia znajdziemy chwile, by wtajemniczyć go w fascynujący świat alkoholi i tworzenia koktajli, a każdy z gości wróci do domu z ciekawostką, którą będzie mógł podzielić się z bliskimi. Kolejną niepowtarzalną rzeczą w naszych usługach jest Gwarancja serwisu w stylu Flair. Na pewno znacie film „Cocktail z Tomem Cruisem”, efektowne nalania, kreatywne wykorzystanie sprzętu barmańskiego i efekt WOW, którego będą zazdrościć Wam inni. Polecamy się również na pokazy barmańskie, od ponad 7 lat aktywnie bierzemy udziały w konkursach barmańskich na całym świecie, a barmańskie show to coś, co kochamy robić. Więcej informacji w naszej ofercie oraz filmach promocyjnych.

Przejdźmy do rzeczy, które nas wyróżniają na tle innych firm:
1. Nie jesteśmy barmańskim McDonaldem, który robi 5 imprez jednego dnia. Z najwyższą starannością pilnujemy naszych realizacji, dlatego podczas każdego wydarzenia musi być obecny jeden z naszego duetu założycielskiego Karol lub Maciej, nigdy przypadkowy barman lub osoba z małym doświadczeniem.
2. Rozliczamy się w systemie opartym o ilość gości, dlatego zawsze zapłacicie tylko za realne zużycie na Waszym weselu, bez pakietów alkoholowych, na których wierzcie mi na słowo, będziecie stratni.
3. Nasz serwis koktajlowy jest zawsze wzbogacony o umiejętności flair, które nie opóźniają serwisu, a dostarczają masę uśmiechu gościom, którzy zawitają do naszej stacji barmańskiej.
4. Pełna personalizacja baru do Waszych potrzeb. Szykujecie wesele z tematem przewodnim? Przygotujemy od zera autorską kartę koktajli wraz z unikatowymi nazwami, szkłem i ozdobami pasującymi do motywu. Sprawdźcie w naszej ofercie, jakie karty udało nam się stworzyć do tej pory ;)
5. Sprawdzone przez lata rozwiązania, przy których niestraszna nam żadna kolejka. Drinki powitalne, słoje z koktajlami czy gotowe koktajle w eleganckich buteleczkach z etykietkami, to wszystko sprawia, że nawet w szczytowym momencie nikt z gości nie będzie czekał długo na koktajl.

OFERTA:

Zdajemy sobie sprawę, że w tym wyjątkowym dniu liczy się każdy szczegół, dlatego na temat każdego ze zleceń chętnie porozmawiamy i doradzimy w wybraniu najkorzystniejszej dla Was opcji. Decydując się na nasze usługi, w ramach oferty dostaniecie:

- Bar mobilny wraz z całą aranżacją,
- Szkło do różnego rodzaju koktajli,
- Lód niezbędny do zrobienia koktajli,
- Zawsze 2 profesjonalnych i charyzmatycznych barmanów obsługujących Wasze przyjęcie,
- Różnego rodzaju alkohole, takie jak (Gin, Rum, Whisky, Tequila, Wermuty, Likiery i wiele więcej),
- Soki owocowe,
- Syropy, musy, kordiale i inne homemadowe składniki,
- Wydrukowaną kartę koktajli w większym formacie dostępna dla gości przy barze,
- Dojazd na miejsce zlecenia 2 godz. przed rozpoczęciem,
- 8-godzinny serwis barmański,
- Koktajle bezalkoholowe dostępne dla niepijących gości.

DODATKOWE ATRAKCJE:

Warsztaty koktajlowe na wieczór panieński. Świetne rozwiązanie, które rozpocznie na dobre każdy wieczór. Podczas warsztatów (1-1,5h) nauczymy się i przygotujemy wspólnie 5 koktajli alkoholowych, stosując różne techniki barmańskie, dobrane tak, by móc je w przyszłości odtworzyć w domu. W tym celu również przesyłamy mailowo wszystkie przygotowane receptury.
Warsztaty koktajlowe można rozszerzyć o serwis koktajlowy podczas wydarzenia lub o pokaz barmański.

Degustacja whisky na wieczór kawalerski. Idealna opcja na dobry początek wieczoru. Podczas degustacji (1h-1,5h) spróbujemy 5 Whisky Single Malt, z różnych regionów i spróbujemy wspólnie ustalić, skąd bierze się ten niepowtarzalny smak. Porozmawiamy o tym, jak degustować whisky i rozwiejemy wszystkie mity z tym związane.

DODATKI NA WESELE:

- Wieża z kieliszków z szampanem,
- selekcja win regionalnych,
- piwa craftowe,
- "kącik" whisky single malt,
- koktajle butelkowane, jako prezenty dla gości.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8982281475
Adres: Wrocławice, , 50-323, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 112

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie