Videofilmowanie, fotografia ślubna, kamerzysta, dron, LOVE id:31449

Łochów, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Jesteśmy zgraną ekipą, dla której praca na Waszych uroczystościach jest dużą przyjemnością. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat.

Wszystkie aktualne promocje i kuZaproponujemy filmowanie Waszej uroczystości kamerami umieszczonymi na gimbalu. Nagranie będzie w formacie 4K i FullHD, kopie na grawerowanych pendrivach, będą teledyski na wesoło, wywiady z gośćmi weselnymi. Przy realizacji filmu bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości nagranego dźwięku. Dlatego przy nagraniu mszy w kościele i zabawy na sali weselnej używamy rekordera dźwięku. Jest to urządzenie, które rejestruje dźwięk niezależnie od kamery, w kościele jest skierowane mikrofonem wprost w głośnik, na sali weselnej jest wpięte do mixera orkiestry/DJa. Podczas obróbki materiału ten dźwięk jest zsynchronizowany z dźwiękiem z kamery i wtedy dopiero efekt jest rewelacyjny. Ujęcia z kamery umieszczonej na dronie będą bardzo ciekawym urozmaiceniem Waszego filmu weselnego. Organizując duże wesele warto zastanowić się nad nagraniem zabawy za pomocą dodatkowego kranu kamerowego. Wówczas na Waszej imprezie będzie pracowało 2 operatorów.

Efektem pracy fotografa będzie piękna fotoksięga. Jest ona w formacie 30x60cm i umieścimy w niej około 170 zdjęć ze ślubu, wesela i sesji plenerowej. Do wyboru jest około 50 kolorów i kilka rodzajów opraw fotoksięgi. Jeśli chcielibyście podarować swoim gościom zdjęcia w formie papierowej to też możemy to zrobić. do północy możecie dostać odbitki w formacie 10x15cm z odpowiednią dedykacją, którymi zaskoczycie swoich najbliższych. Specjalną niespodziankę przygotujemy natomiast na podziękowanie dla rodziców. Będą to portrety w formacie A4 zrobione ze zdjęcia sprzed 2-3 godzin!!! Zaskoczenie i łzy rodziców gwarantowane. Po weselu zaproponujemy Wam sesję plenerową. Tylko u nas tą sesję dostaniecie W CENIE USŁUGI!

Jeśli chcielibyście zrobić niespodziankę sobie i gościom, to zwróćcie uwagę na taniec w chmurach (oddzielne ogłoszenie). Jako jedyni w okolicy jesteśmy w stanie zaproponować Wam dekorację ciężkim dymem podczas pierwszego tańca. Jest on bezwonny, nie unosi się powyżej metra i jest tak gęsty, że rodzice muszą pilnować pociech, aby się nie zgubiły :)

Zawsze przy podpisaniu umowy na pakiet video i foto taniec w chmurach dostaniecie w BARDZO promocyjnej cenie.

Potrzebujesz napis LOVE do dekoracji swojej sali weselnej? U nas dostaniesz go w pakiecie.

Zadzwoń, zapytaj o dostępność terminu i szczegóły oferty. Umów się na spotkanie, wtedy ZYSKASZ NAJWIĘCEJ.

Znajdź promocję na FB/Flesz Foto Video Tomasz Gołębiewski
Zapraszamy do nas bony rabatowe rozdajemy na facebooku. Kliknij nam like i bądź na bieżąco.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łochów, , 07-130, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 17:00 Wt: 09:00 - 17:00 Śr: 09:00 - 17:00 Cz: 09:00 - 17:00 Pt: 09:00 - 17:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1797

Popularne miasta w okolicy