FLORYSTYKA ŚLUBNA - greenFlower

160 zł
Dąbrowa Górnicza, śląskie

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej specjalizuje się w dekoracjach florystycznych uroczystości ślubnych i weselnych.
Dzięki pasji, nieustannemu dokształcaniu i uczestniczeniu każdego roku w pokazach florystyki ślubnej oraz specjalistycznych kursach, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy poziom oferowanych przez nas usług w korzystnych cenach i przedstawić nowości obowiązujące w danym sezonie ślubnym.

W naszej pracowni z dbałością o każdy szczegół wykonujemy m.in.:
- bukiety ślubne tradycyjne i nowoczesne. Butonierka GRATIS!
- bukiety dla świadkowej i butonierki dla świadka,
- kwiaty do włosów, biżuterię floralną,
- dekoracje kościołów,
- dekoracje sal weselnych,
- kwiatowe aranżacje stołów,
- dekoracje ślubów w plenerze,
- dekoracje pojazdów,
- podziękowania dla rodziców,
- poduszki kwiatowe na obrączki.

Zapraszam do greenFlower Pracowni Florystyki Ślubnej na niezobowiązujące i bezpłatne konsultacje po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu spotkania.

Wszystkie aranżacje wykonujemy z żywych kwiatów. Kwiaty są zamawiane na realizację konkretnego projektu, w związku z powyższym cechuje je wysoka jakość i świeżość.

Nasze najnowsze realizacje można oglądać na blogu greenflowerforystykaslubna

FLORYSTYKA ŚLUBNA - greenFlower
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data dodania: 03-09-2014

Panią Dorotę cechuje pełen profesjonalizm. Potrafi wysłuchać klienta i odpowiednio dobrać wszystkie elementy. Pani Dorota przygotowała mój przepiękny bukiet, butonierkę, kwiaty do włosów oraz biżuterię floralną. Wszytsko było pięknie dopracowane, przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wszystkie elementy wytrzymały szaloną zabawę, a bukiet trzymał się w wazonie jeszcze ponad tydzień. Naprawdę polecam usługi Pani Doroty. Ma talent i jest bardzo zaangażowana w to co robi.

M
Marlena i Michał
5.00
 / 5
Data dodania: 02-07-2014

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panią Dorotą przygotowując się do naszego ślubu. Otwartość, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej, nawet bardzo niezdecydowanej Panny Młodej kończy się sukcesem.
Pani Dorotka potrafi wysłuchać i szczerze doradzić w wyborze odpowiednich kwiatów, kolorystyki i pasujących elementów dekoracyjnych. Dla nas przygotowała przepiękne bukiety, butonierki, kwiatki do włosów oraz dekorację kościoła i samochodu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy wszystkim Parom Młodym.

Pani Dorotko bardzo dziękujemy :)

liczba odwiedzin: 7633

Wyjątkowe sale weselne w mieście Dąbrowa Górnicza

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy