Zobacz zdjęcia (5)
Ford Mustang Samochód do Ślubu auto na wesele Wynajem, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 1
Ford Mustang Samochód do Ślubu auto na wesele Wynajem, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 2 Ford Mustang Samochód do Ślubu auto na wesele Wynajem, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 3 Ford Mustang Samochód do Ślubu auto na wesele Wynajem, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 4 Ford Mustang Samochód do Ślubu auto na wesele Wynajem, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 5
1 / 5

Ford Mustang Samochód do Ślubu auto na wesele Wynajem id:34502

Czechowice-Dziedzice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Ford
  • Kolor: czerwony
  • sam prowadzisz

Zbliża się najpiękniejszy dzień w Państwa życiu...
Jeśli chcecie, aby Wasz ślub był wyjątkowy, nasz samochód może go takim uczynić.

Oferujemy Państwu legendę amerykańskiej motoryzacji 5 metrowego Forda Mustanga - samochód, który skutecznie zwraca uwagę wszystkich przechodniów, bez wyjątku. Już tylko parę chwil dzieli Cię od doskonałego wyboru związanego z Twoim ślubem: bowiem Mustang to uosobienie doskonałości - wygląd, dźwięk, komfort podróżowania. Jadąc Mustangiem do ślubu można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane przeżycie!

Wybór tego samochodu podkreśli rangę Państwa ślubu i uczyni go wyjątkowym wydarzeniem zarówno dla Państwa Młodych, jak i dla gości weselnych.

Usługa obejmuje:

-samochód z kierowcą (po wcześniejszej konsultacji możliwe samodzielne prowadzenie)
-przyjazd po Pana młodego
-przyjazd po Panią młodą
-przejazd do kościoła
-przejazd na salę weselną
możliwość przejazdu na sesję zdjęciową.

Świadczymy usługi w Bielsku Białej i na całym Śląsku, Małopolsce, jednakże możliwy jest dojazd praktycznie w każde miejsce po wcześniejszym uzgodnieniu warunków.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w skład której wchodzi przejazd specjalnie na tą okazję przystrojonym Fordem Mustangiem wraz z eleganckim kierowcą. Istnieje również możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu.

liczba odwiedzin: 4247

Popularne miasta w okolicy