Zobacz zdjęcia (5)
ForFunFotoBudka, Krosno - zdjęcie 1
ForFunFotoBudka, Krosno - zdjęcie 2 ForFunFotoBudka, Krosno - zdjęcie 3 ForFunFotoBudka, Krosno - zdjęcie 4 ForFunFotoBudka, Krosno - zdjęcie 5
1 / 5

ForFunFotoBudka id:30517

Krosno, podkarpackie

O nas

Masz w planach niezwykłe wydarzenie w swoim życiu ? Nie pozwól aby wyjątkowe chwile stały się ulotne, wybierz foto budkę która pozwoli Ci na zapamiętanie tej okazji. Planujesz ślub, spotkanie integracyjne, studniówkę, a może po prostu chcesz zaskoczyć swoich znajomych czymś wyjątkowym, nie zastanawiaj się, nasze foto budki są świetnym rozwiązaniem na każde z tych wydarzeń i nie tylko !

Foto budki które posiadamy w swojej ofercie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, są bezpieczne dla dzieci i dorosłych a nasze atrybuty do zdjęć nie znają ograniczeń ! To świetna zabawa dla dorosłych a także tych mniejszych gości !

Co nas wyróżnia ?

Nieograniczona liczba zdjęć,
Klimatyczne gadżety, peruki, maski, napisy, akcesoria, czapki, kapelusze itd..
Obsługa animatora,
Księga gości w prezencie,
Zdjęcia w formie komputerowej które z łatwością pozwolą na wysyłanie oraz udostępnianie zdjęć wsród Twoich gości
Wybrane tło lub green screen.

Nasza firma została stworzona aby towarzyszyć Ci na każdym wyjątkowym wydarzeniu ! Aby Twoi Goście przeżyli niezapomniane chwile , które będą mogli wspominać za każdym razem kiedy spojrzą na fantastyczne zdjęcia z foto budki ! Nasza oferta jest bardzo elastyczna, to Wy i Wasi goście jesteście dla nas najważniejsi ! Napisz do nas jaką planujesz imprezę i gdzie, a my odeślemy do Ciebie wszystkie szczegóły ! Kochamy wyzwania i postaramy się zrealizować każdą Twoją prośbę oraz pomysł tak aby ten dzień był dniem wyjątkowym i nie zapomnianym !


W branży eventowej działamy aktywnie od kliku lat, nasze doświadczenie z pewnością pomoże Ci zrealizować każde wyjątkowe wydarzenie. Może oprócz wspaniałej foto budki potrzebujesz sprawdzonej firmy barmańskiej albo oświetlenia Twojej sali weselnej ! Napisz do nas a my na pewno przekażemy Ci kontakt do osób które w profesjonalny sposób spełnią Twoje oczekiwania !

Nie czekaj ! Napisz do nas !
Chwilo Piękna Trwaj !

liczba odwiedzin: 763

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie