ForFunFotoBudka id:30517

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Krosno, podkarpackie
Data dodania: 03-09-2017
Liczba odwiedzin: 174

Oferta

Masz w planach niezwykłe wydarzenie w swoim życiu ? Nie pozwól aby wyjątkowe chwile stały się ulotne, wybierz foto budkę która pozwoli Ci na zapamiętanie tej okazji. Planujesz ślub, spotkanie integracyjne, studniówkę, a może po prostu chcesz zaskoczyć swoich znajomych czymś wyjątkowym, nie zastanawiaj się, nasze foto budki są świetnym rozwiązaniem na każde z tych wydarzeń i nie tylko !

Foto budki które posiadamy w swojej ofercie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, są bezpieczne dla dzieci i dorosłych a nasze atrybuty do zdjęć nie znają ograniczeń ! To świetna zabawa dla dorosłych a także tych mniejszych gości !

Co nas wyróżnia ?

Nieograniczona liczba zdjęć,
Klimatyczne gadżety, peruki, maski, napisy, akcesoria, czapki, kapelusze itd..
Obsługa animatora,
Księga gości w prezencie,
Zdjęcia w formie komputerowej które z łatwością pozwolą na wysyłanie oraz udostępnianie zdjęć wsród Twoich gości
Wybrane tło lub green screen.

Nasza firma została stworzona aby towarzyszyć Ci na każdym wyjątkowym wydarzeniu ! Aby Twoi Goście przeżyli niezapomniane chwile , które będą mogli wspominać za każdym razem kiedy spojrzą na fantastyczne zdjęcia z foto budki ! Nasza oferta jest bardzo elastyczna, to Wy i Wasi goście jesteście dla nas najważniejsi ! Napisz do nas jaką planujesz imprezę i gdzie, a my odeślemy do Ciebie wszystkie szczegóły ! Kochamy wyzwania i postaramy się zrealizować każdą Twoją prośbę oraz pomysł tak aby ten dzień był dniem wyjątkowym i nie zapomnianym !


W branży eventowej działamy aktywnie od kliku lat, nasze doświadczenie z pewnością pomoże Ci zrealizować każde wyjątkowe wydarzenie. Może oprócz wspaniałej foto budki potrzebujesz sprawdzonej firmy barmańskiej albo oświetlenia Twojej sali weselnej ! Napisz do nas a my na pewno przekażemy Ci kontakt do osób które w profesjonalny sposób spełnią Twoje oczekiwania !

Nie czekaj ! Napisz do nas !
Chwilo Piękna Trwaj !

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.