Zobacz zdjęcia (4)
Agnieszka Betke-Kubiak Fotografia, Toruń - zdjęcie 1
Agnieszka Betke-Kubiak Fotografia, Toruń - zdjęcie 2 Agnieszka Betke-Kubiak Fotografia, Toruń - zdjęcie 3 Agnieszka Betke-Kubiak Fotografia, Toruń - zdjęcie 4
1 / 4

Agnieszka Betke-Kubiak Fotografia id:24483

Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
695-668...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witam Was!
Bardzo mi miło, że oglądacie galerię moich zdjęć. Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni w kadrach ten wyjątkowy dla Was dzień w sposób wyjątkowy i ponadczasowy - to bardzo dobrze trafiliście!
Fotografią zajmuję się od ponad 6 lat, pierwsze fotograficzne doświadczenia zdobywałam fotografują moje dzieci, które do dziś są moją największą inspiracją. W tym czasie, mój warsztat bardzo się rozwinął a na jego koncie pojawiły się liczne wyróżnienia i publikacje na fachowych stronach fotograficznych. W 2017 roku moje prace zawisły w Toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej - w ramach konkursu "Wystaw się w CSW". Kilka miesięcy później otrzymałam wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Portret Prawdziwy", gdzie spośród 2000 prac jury wybrało zaledwie 33, które przekazywały prawdziwe emocje i opowiadały historię. Wszystkie fotografie zostały przekazane do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zlicytowane na jej cel.
Moje prace doceniają również edytorzy VOGUE.IT, gdzie posiadam portfolio!
W grudniu 2017 roku odbyła się również moja pierwsza wystawa pt. "Dzieciństwo", prace można było oglądać w Toruńskim Domu Muz.

Dziś oferuję sesje ślubne, rodzinne, dziecięce, portretowe, kobiece, wizerunkowe i produktowe. Zapraszam Was do odwiedzenie mojej strony, gdzie możecie znaleźć szczegóły mojej oferty oraz galerie wraz ze zdjęciami.

Zapraszam do współpracy!

Agnieszka

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
695-668...
liczba odwiedzin: 2159
Zadzwoń
695-668...
Napisz

Popularne miasta w okolicy