Zobacz zdjęcia (5)
Foto i Video - TMX Studio, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 1
Foto i Video - TMX Studio, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 2 Foto i Video - TMX Studio, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 3 Foto i Video - TMX Studio, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 4 Foto i Video - TMX Studio, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Foto i Video - TMX Studio id:1080

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa
  • studio

Otrzymujecie Państwo materiał w postaci reportażu od ubierania do około godz. 1:00. Płyta podzielona jest na cześć z wygodnym menu. Długość materiału to okolo 1:30 min wszystko ładnie pomontowane.
W skład pakietu wchodzą 3 płyty dvd w eleganckich opakowaniach i z nadrukiem (dla młodych i rodziców). Dodatkowo dodaję 5 płyt z filmem (nadruk i estetyczne plastikowe pudełko).
Jeżeli chodzi o zdjęcia. Usługa standardowa to 1600 zł. Zdjęcia podobnie jak w wypadku filmu od ubierania do około godz. 1:00. W pakiecie również sesja, która wykonujemy w czasie lub przed uroczystością w miejscu przez Państwa wybranym. Produktem finalnym jest płyta dvd ze zdjęciami, albumik (jamnik-7x odbitki 15x20). Szacowana ilość zdjęć do w granicach 400. Jednak z doświadczenia wynika, że jest ich dużo więcej.
Dodatkowo można zamówić fotoalbum w formie drukowanej i odbitki. To jednak dodatkowe koszty.
Pakiet łączony jak w wypadku dvd + zdjęcia sesyjne + zabawa + kilka z kościoła. Nacisk kładziony oczywiście na film.

Przedstawione możliwości to tylko sucha oferta. Preferuję
kontakt osobisty ponieważ każdy klient jest indywidualnie traktowany.

liczba odwiedzin: 2646

Popularne miasta w okolicy