Zobacz zdjęcia (5)
Foto Klimat - Nie pamiętamy dni, pamiętamy chwile..., Kartuzy - zdjęcie 1
Foto Klimat - Nie pamiętamy dni, pamiętamy chwile..., Kartuzy - zdjęcie 2 Foto Klimat - Nie pamiętamy dni, pamiętamy chwile..., Kartuzy - zdjęcie 3 Foto Klimat - Nie pamiętamy dni, pamiętamy chwile..., Kartuzy - zdjęcie 4 Foto Klimat - Nie pamiętamy dni, pamiętamy chwile..., Kartuzy - zdjęcie 5
1 / 5

Foto Klimat - Nie pamiętamy dni, pamiętamy chwile... id:46131

Kartuzy, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć. Fotoklimat to Ania i Bartek – jesteśmy parą fotografów z doświadczeniem w fotografii ślubnej, reportażowej oraz marketingowej. Wykonujemy także zdjęcia na potrzeby publikacji literackich, fotorelacje z koncertów. Na potrzeby instytucji kultury dokumentujemy wystawy oraz dzieła sztuki. Jednak naszą prawdziwą pasją są portrety i ukazywanie ludzkich emocji, ślub to najlepsza ku temu okazja.
Teraz powinniśmy Wam napisać, kiedy robiliśmy swoje pierwsze zdjęcia, powinniśmy opowiedzieć, że każde wesele, na którym byliśmy, było najlepsze i że zawód fotografa jest najfajniejszym zawodem świata.
Czytaliście to pewnie już kilka razy.
W zamian powiemy Wam, co w naszej pracy jest dla nas najważniejsze. Jest to uwiecznienie prawdziwych, szczerych i emocji. Stworzenie ujęć, które nawet po 20 latach w pełni oddadzą charakter tego wyjątkowego dnia, bo przecież nie pamiętamy dni, pamiętamy chwile…
Chcielibyśmy pracować dla Was w ten najważniejszy dzień w Waszym życiu. W ramach promocji oferujemy dwoje fotografów w cenie jednego.
Zainteresowanych naszymi zdjęciami zapraszamy na naszą stronę internetową.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kartuzy, , 83300, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 720

Popularne miasta w okolicy