Zobacz zdjęcia (5)
FOTO KULESZEK || Aurelia Kulesza, Kraków - zdjęcie 1
FOTO KULESZEK || Aurelia Kulesza, Kraków - zdjęcie 2 FOTO KULESZEK || Aurelia Kulesza, Kraków - zdjęcie 3 FOTO KULESZEK || Aurelia Kulesza, Kraków - zdjęcie 4 FOTO KULESZEK || Aurelia Kulesza, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

FOTO KULESZEK || Aurelia Kulesza id:47211

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć! Znajomi mówią mi, że zza aparatu często widać mój uśmiech, zupełnie tak jakby to mi robiono zdjęcie! A ja uśmiecham się dlatego, że po prostu kocham moją pracę i dostaję od moich klientów dużo dobrej energii. Fascynują mnie kolorowe i spontaniczne ujęcia, ale mam ogromną słabość do czerni i bieli. Wykonując reportaż z ważnego dla Was dnia, unikam sztucznego pozowania i nie ingeruję w przebieg wydarzenia. Nie usłyszycie ode mnie: "A możecie powtórzyć to jeszcze raz?"

Nazywam się Aurelia Kulesza i z więlką chęcią zostanę Waszym fotografem! :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto wybrać właśnie mnie ponieważ do każdego ślubu, czy przyjęcia podchodzę indywidualnie. Z klientami buduję przyjacielskie relacje i często staję się ich fotografem rodzinnym. Każde zlecenie jest dla mnie ważne i przy każdym staram się aby wykonany przeze mnie materiał był czymś, do czego będziecie wracać po latach z sentymentem. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa i jestem wdzięczna każdej parze za zaufanie, jakim mnie obdarza.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta wyróżnia się przede wszystkim brakiem pakietów. Uważam to za ogromny atut. Trudno przecież objąć pakietami wszystkie wesela. Każdy klient ma inne potrzeby i ja staram się do nich dostosować.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Tak naprawdę, swoją przygodę z fotografią zaczęłam jakieś 10 lat temu, ale po drugiej stronie obiektywu - pozując do portretów znajomych. To było bardzo cenne doświadczenie, ponieważ teraz łatwiej jest mi się wczuć w osobę fotografowaną. Potem amatorsko fotografowałam przyjaciół, rodzinę oraz koncerty.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Fotografia to moja wielka pasja, która wymaga ode mnie ciągłego rozwoju więc radością uczę się nowych rzeczy. Ale przede wszystkim nie robiłabym tego, gdyby nie wartościowi ludzie, których spotykam na swojej zawodowej drodze. To właśnie współpraca z nimi daje mi najwięcej motywacji. Kocham towarzyszyć parom w ich najważniejszym dniu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na aparatach marki Nikon oraz jasnych obiektywach. Zapisuję fotografie na dwóch kartach jednocześnie, dzięki czemu znika ryzyko ich utraty.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie wyposażenie umożliwa mi profesjonalne wykonanie usługi.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele mam kilka kompletów eleganckich zestawów. Najczęściej jest to garnitur z marynarką. W cieplejsze dni rezygnuję z marynarki na poczet białej koszuli.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia oddaję na nośnikach pendrive oraz za pomocą linków do dysku internetowego.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Maksymalny czas oczekiwania na zdjęcia to 60 dni od wykonania zlecenia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, które kipi od emocji i jest pełne ciepłych barw bądź będąc czarno-białym uderza swoją dostojnością i elegancją. Patrząc na nie, masz wrażenie, że znów tam jesteś.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej lubię wyjście pary młodej z kościoła, mimo, że jest to moment największej adrenaliny ponieważ trzeba szybko zmienić parametry w aparacie. Jednak jest to bardzo wyjątkowa i radosna scena. Kolejnym takim etapem jest z pewnością pierwszy taniec.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Bardzo chętnie polecę z Wami na koniec świata. Uwielbiam podróże.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Niektóre pary kierują się często tym, że w prostocie tkwi siła i wybierają np. najzwyklejszą polanę o wschodzie lub zachodzie słońca. Częstym wyborem są również zamki, góry lub rynek, który znajduję się w jakimś większym polskim mieście.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Miejsce o ile nie było tak bardzo nietypowe, o tyle bardzo łatwo można było wpaść z aparatem do wody, gdyż ślub odbywał się na dość wąskim pomoście.

Jaki jest styl naszej pracy?

Przyznam, że na sali lubię podrygiwać w rytm muzyki robiąc zdjęcia i uśmiechać się do babć, wujków, ciotek, dziadków. W zamian dostaję dobrą energię.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Mówię po angielsku. Pracowałam w międzynarodowych grupach oraz dla klientów z innych krajów.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zdecydowanie tak! Chętnie wysłucham Waszych potrzeb.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Robiłam już zdjęcia w ulewie, wietrze i w upale. Żadnej pogody się nie boję!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Dzięki jasnym obiektywom oraz lampom nie ma się o co martwić.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Aktualnie bardzo modne są ciepłe kolory i mi ten styl się bardzo podoba!

Nasze pasje.

Fascynuje mnie muzyka z lat 80 & 90. W wolnym czasie dużo gotuję. Moją ulubioną kuchnią jest kuchnia włoska. W domu rodzinnym mam 3 koty i psa, które ubóstwiam ponad wszystko. W przyszłości chcę działać na rzecz bezdomnych zwierząt.

Ciekawostki na nasz temat.

Można mnie spotkać na salach weselnych, ale również w koncertowej fosie. Fotografowałam m.in koncert zespołu Nicka Masona z Pink Floyd. No i dużo jem, a nie wyglądam ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ulubiona książka: Pies, który jeździł koleją" choć była smutna... ale krótka. Ulubiony film: Incepcja, reż. Christopher Nolan. Ulubiony serial: Dr. House, Hannibal.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6652260546
Adres: Kraków, , 30-522, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2276

Popularne miasta w okolicy