Zobacz zdjęcia (5)
FotoNiemczynowicz Radosław Niemczynowicz, Olsztyn - zdjęcie 1
FotoNiemczynowicz Radosław Niemczynowicz, Olsztyn - zdjęcie 2 FotoNiemczynowicz Radosław Niemczynowicz, Olsztyn - zdjęcie 3 FotoNiemczynowicz Radosław Niemczynowicz, Olsztyn - zdjęcie 4 FotoNiemczynowicz Radosław Niemczynowicz, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

FotoNiemczynowicz Radosław Niemczynowicz id:24167

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu... To zdanie najlepiej odzwierciedla mój związek z fotografią. Radością z oddawania się tej pasji, dzielę się z Narzeczonymi, Nowożeńcami i ich bliskimi.

Moja oferta jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb i życzeń Państwa Młodych. Oferuję wykonanie reportażu ślubnego oraz sesji plenerowej. Oba elementy może poprzedzić sesja narzeczeńska. Zdjęcia, które wykonuję dalekie są od standardowych fotografii weselnych. Wychwytuję szczególne momenty podczas uroczystości zaślubin i przyjęcia. Przez co zdjęcia, które Państwo Młodzi otrzymują na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia są niepowtarzalne i klimatyczne.
Głównym terenem mojego działania jest całe województwo warmińsko - mazurskie, pomorskie, kujawsko - pomorskie oraz mazowieckie, ale fotografuję w całej Polsce i zagranicą.

Opinie (1)

FotoNiemczynowicz Radosław Niemczynowicz id:24167
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Ada
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2018
Lidzbark Warmiński
Data dodania: 07-06-2018

Radek jest najwyższej klasy profesjonalistą! Dzięki Niemu mamy najcudowniejszą pamiątkę z naszego ślubu w postaci reportażu ślubnego a sesja zdjęcia zapiera dech w piersiach! Z Radkiem macie pewność, że Wasze zdjęcia będą niesztampowe, jedyne w swoim rodzaju. Polecam serdecznie.

Kontakt

Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 2002

Popularne miasta w okolicy