Zobacz zdjęcia (5)
FOTO Ratyński, Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 1
FOTO Ratyński, Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 2 FOTO Ratyński, Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 3 FOTO Ratyński, Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 4 FOTO Ratyński, Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 5
1 / 5

FOTO Ratyński id:43318

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
511-950...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Witam Państwa serdecznie,

Nazywam się Sławomir Ratyński.

Pasją mojego życia jest fotografia, którą zajmuję się od lat, Cechuje mnie dynamizm i kreatywność. Cały czas poszerzam swoją wiedzę i szlifuję swój warsztat. Świat widziany zza obiektywu jest dla mnie radością życia i pozwala mi się nim cieszyć. Wciąż odkrywam piękno ludzi i przyrody, a wszystko to staram się przekazać poprzez swoje zdjęcia. Dlatego m.in. tyle satysfakcji przynosi mi fotografia portretowa. Swoich Klientów traktuję w sposób wyjątkowy. Staram się być Państwa Przyjacielem, który doradzi i podpowie. Chciałbym, aby czas spędzony ze mną w trakcie sesji, nastrajał spokojem i optymizmem a pamiątką tych chwil, niech będą piękne wspomnienia zamknięte w fotografii.

Oferuję szeroki wachlarz usług fotograficznych. Chciałbym towarzyszyć Państwu we wszystkich ważnych momentach w Waszym życiu, tak, aby móc uwiecznić to, co ważne i piękne. Otwarty jestem na wszelkie Państwa propozycje dotyczące zdjęć plenerowych, nawet tych najbardziej szalonych i zwariowanych. Magia jest w Państwu a moim obowiązkiem jest ją dostrzec i uwiecznić…

Pracuję aparatami firmy NIKON D700 i NIKON D300s. Warszawa, a konkretnie dzielnica Bemowo to miejsce, w którym pracuję. Istnieje możliwość pracy we wskazanym przez Państwa miejscu, ponieważ posiadam pełne wyposażenie umożliwiające mi wykonywanie zdjęć w terenie. Posiadam studio fotograficzne, które cały czas udoskonalam do Państwa potrzeb.

Jestem członkiem Fotograficznego Klubu Absolwentów.
Jako fotograf ślubny posiadam niezbędne świadectwa do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych.

Przed wykonaniem każdego zlecenia pragnę spotkać się z Państwem w celu omówienia szczegółów. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, bowiem pragnę abyście czuli się Państwo wyjątkowi. Zależy mi, aby nasza współpraca satysfakcjonowała obie strony a zdjęcia były jej cudownym owocem.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego port folio i skorzystania z moich usług.

Pozdrawiam serdecznie – dobry i tani fotograf.

Sławomir Ratyński

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Ożarów Mazowiecki, , 05-850, woj. mazowieckie
511-950...
liczba odwiedzin: 1253
Zadzwoń
511-950...
Napisz

Popularne miasta w okolicy