Zobacz zdjęcia (5)
Foto Studio Oscar Fotografia Ślubna , Stargard - zdjęcie 1
Foto Studio Oscar Fotografia Ślubna , Stargard - zdjęcie 2 Foto Studio Oscar Fotografia Ślubna , Stargard - zdjęcie 3 Foto Studio Oscar Fotografia Ślubna , Stargard - zdjęcie 4 Foto Studio Oscar Fotografia Ślubna , Stargard - zdjęcie 5
1 / 5

Foto Studio Oscar Fotografia Ślubna id:42340

Stargard, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Fotografia ślubna – oferta
Stworzenie profesjonalnych zdjęć ślubnych wymaga olbrzymiego doświadczenia, zaangażowania i opanowania. Pragnę zatrzymać każdą piękną chwilę. Staram się jak najlepiej uchwycić w kadrze momenty najważniejsze – przygotowania, przysięga, pierwszy taniec – jednak równie ważne jest dla mnie fotografowanie chwil na pozór prostych. Szukam uczuć, spojrzeń, gestów. Jednocześnie pracuję dyskretnie i staram się nie zakłócać oraz nie krępować obecnych gości.

Moja oferta ślubna nie kończy się jedynie na zdjęciach wykonywanych w tym dniu. Zajmuję się także wykonywaniem sesji zdjęciowych upamiętniających okres narzeczeństwa oraz profesjonalnymi sesjami ślubnymi w plenerze.

Zdjęcia ślubne również dla mnie są bardzo emocjonalne. Swoją obecność na Waszym ślubie traktuję jako zaszczyt i pragnę sprawić, by wykonane przeze mnie zdjęcia Was zachwyciły i wzruszały za każdym razem, kiedy będziecie po nie sięgać.

Zapraszam do współpracy pary, które poprzez fotografie ślubne pragną stworzyć trwały nośnik jednych z najważniejszych momentów w życiu. Wykonuję klasyczne i ponadczasowe zdjęcia ślubne i weselne. W mojej ofercie znajduje się:

fotoreportaż ślubny
przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia ślubna
plenerowa sesja portretowa
sesja narzeczeńska
ślubna sesja studyjna
ślubna sesja plenerowa
foto albumy, foto książki
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z galerią zdjęć ślubnych, która jest moją najlepszą wizytówką oraz do kontaktu telefonicznego lub umówieniu spotkania w Stargardzie lub okolicach.

liczba odwiedzin: 963

Popularne miasta w okolicy