Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 2

Piotr Wolas Wasz fotograf ślubny, indywidualna oferta ślubna! id:34509

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Piotr Wolas Wasz fotograf ślubny, indywidualna oferta ślubna!

Piotr Ostatnio widziany dzisiaj
793-990...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (2)
Olkusz, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 14-03-2018
Liczba odwiedzin: 1101

Oferta

Nazywam się Piotr Wolas i jestem fotografem z pasją. Fotografia w mojej rodzinie jest przekazywana z ojca na syna. Spełniam się zawodowo fotografując najwspanialsze momenty Waszego życia. Chciałbym i Tobie sprawić wyjątkową pamiątkę w postaci naturalnych, nieskrępowanych i pełnych emocji zdjęć...
Jeśli zależy Wam na niebanalnych zdjęciach, które będą Waszą najlepszą pamiątką na całe życie to moja oferta jest skierowana właśnie do Was!
Wszelkich INFORMACJI dotyczących współpracy ze mną otrzymacie Państwo kontaktując się telefonicznie lub e-mailowo, gorąco zapraszam!
Finalna CENA jest zależna od kilku składowych, dlatego moja OFERTA jest bardzo ELASTYCZNA, tworzona indywidualnie po kontakcie z Parą Młodą :)
Wszystkie zlecenia od A do Z wykonuję OSOBIŚCIE, macie pewność, że nikt inny nie pojawi się na Waszym zleceniu!
PROFESJONALIZM, KREATYWNOŚĆ oraz WYSOKA KULTURA OSOBISTA dają Wam PEWNOŚĆ i GWARANCJĘ otrzymania najwyższej jakości, pełnowartościowej usługi!
WSPÓLNIE stworzymy najlepszą dla Was pamiątkę z tych wyjątkowych chwil Waszej wspólnej nowej drogi!
P.S. Jestem mobilny i fotografuję na terenie całej Polski, istnieje również możliwość współpracy z kamerzystą :)
Nie czekaj aż ktoś Cię uprzedzi, ZAPYTAJ mnie o interesujący Was termin wesela, reszta jest kwestią wspólnej rozmowy, serdecznie zapraszam :)

Specjalizacja:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cennik

zdjęcia ślubne
1500 / dzień

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Piotr Wolas Wasz fotograf ślubny, indywidualna oferta ślubna! id:34509
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kamila
Kamila
(5)
Dodano: 31-05-2018
Data imprezy: 21-04-2018
Miejscowość: Zakopane
Poświęciłam bardzo wiele czasu na wybór właściwego fotografa ślubnego. W końcu to momenty, które trzeba uchwycić szybko, skutecznie a zdjęcia mają być pamiątką na całe życie, przywracać wspomnienia, które wraz z upływem lat zaczynają się rozmywać. Przejrzałam tysiące ślubnych zdjęć, różnych portfolio, analizując wszystko, co pomoże mi w podjęciu ostatecznej decyzji. Wybraliśmy Piotra i.. nie ma słów, które by opisały jak trafna to była decyzja!
W dzisiejszych czasach wybór wśród fotografów oferujących swoje usługi jest przeogromny. Większość z nich to niestety zwykli rzemieślnicy, którzy robią po prostu ładne zdjęcia. Dla mnie to jednak niewystarczające. Potrzebowałam zdjęć, w których odnajdę "to coś" i fotografie Piotra dokładnie takie są. Patrząc na nie wracają do nas wszystkie emocje i wzruszenia tamtego dnia. One żyją, mają duszę. Możemy za każdym razem przeżywać nasz ślub od nowa.
Piotr jest uosobieniem prawdziwego profesjonalisty. Kocha to co robi i widać to w każdej zrobionej przez niego fotografii. Zdjęcia są swobodne i niewymuszone, na czym bardzo mi zależało gdyż nienawidzę pozować.. a Piotr jest jak magik, łapie te ulotne chwile choć wcale go nie widać. Wyglądamy na nich przepięknie a jednocześnie jesteśmy sobą, niesztuczni i nieprzerysowani.
Dziękujemy za tą najbardziej niezwykłą pamiątkę na świecie. Jeśli ktoś jeszcze jest niezdecydowany, niech nie waha się ani chwili. Jestem perfekcjonistką i wiele wymagam ale.. zdjęcia Piotra są jeszcze bardziej perfekcyjne.
Robert i Daria
Robert i Daria
(5)
Dodano: 07-04-2018
Data imprezy: 01-04-2018
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Miałem wraz z już żoną styczność z wieloma fotografami ale to co zrobił Piotr przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!! ujęcia jak z bajki bo juz kilka widzieliśmy :) poruszał sie niewidocznie nie wiadomo gdzie a ujęcia idealne. Mega pomocny, podpowie jak się ustawić aby nie było widać mankamentów, doradzi z kim i kiedy zrobić zdjęcia a sprzęt mega wypas :)
Żadnego innego fotografa tylko Piotra !!!
polecam wszystkim niezdecydowanym
Piotr raz jeszcze dziękujemy za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w nasz ślub !!!

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.